Skocz do zawartości
Gmeru

Nagrody What Hi-Fi? Sound and Vision Awards 2008

Rekomendowane odpowiedzi

[url="http://whathifi.com/blogs/hifi/archive/2008/10/16/awards-2008-the-results-in-full.aspx"]http://whathifi.com/blogs/hifi/archive/200...ts-in-full.aspx[/url]

[b]Telewizory:[/b]

PRODUCT OF THE YEAR
Sony KDL-40W4500 £1190

Best 26in television
Samsung LE26A456 £370

Best 32in television
Sony KDL-32W4000 £700

Best 37in television
Panasonic TH-37PX80B £650

Best budget 40-42in television
Sony KDL-40V4000 £750

Best 46in television
Sony KDL-46W4500 £1600

Best 50in television
Pioneer PDP-LX509D £2400

[b]Blu-ray:[/b]

PRODUCT OF THE YEAR
DVD & Blu-ray players
Panasonic DMP-BD55 £400

Best DVD player under £200
Onkyo DV-SP406 £100

Best Blu-ray player £200-£300
Panasonic DMP-BD35 £250

Best Blu-ray player £500-£700
Pioneer BDP-LX71 £600

Best Blu-ray player £700+
Denon DVD-2500BT £900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='126242' date='17.10.2008, 01:16 '][b]Blu-ray:[/b]

PRODUCT OF THE YEAR
DVD & Blu-ray players
[b]Panasonic DMP-BD55[/b] £400

Best Blu-ray player £200-£300
[b]Panasonic DMP-BD35[/b] £250

Best Blu-ray player £500-£700
[b]Pioneer BDP-LX71[/b] £600

Best Blu-ray player £700+
[b]Denon DVD-2500BT[/b] £900[/quote]

I z tych czterech modeli powinni wybrać jeden z najlepszym obrazem ( przykładając miarę możliwości do DENONA )
a najlepiej byłoby przeprowadzić "ślepy test" - ubawu byłoby co nie miara .... tak myślę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak tez sobie pomyślałem - szkoda że nie ma kategorii Best BR player - bez patrzenia na cene. Nie rozumiem takiego podziału - w żaden sposób nie wiem czy ten za 250 jest gorszy w/g nich czy lepszy od tego za 900. Idąc dalej typ tropem można ściągnąć chinola nadac mu marke - pstryknać cene 10000 funciaków i w swojej kategorii bedzie najlepszy... bo jedyny ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Negoz' post='126273' date='17.10.2008, 11:27 ']tak tez sobie pomyślałem - szkoda że nie ma kategorii Best BR player - bez patrzenia na cene.
...można ściągnąć chinola nadac mu marke - pstryknać cene 10000 funciaków i w swojej kategorii bedzie najlepszy... bo jedyny ;D[/quote]

Nie, nie - jest jeszcze taki [url="http://www.goldmund.com/products/eidos20bd/"]GOLDMUND EIDOS [/url], zapewne z bebechami Panasonica BD30 .... :(

Przy odrobinie dobrej woli można te 4 playery poddać ocenie i wybrać BESTA , a jeśli nie ma różnicy, to po co przepłacać ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Best 32” TV: KDL32W4000 “A stunning 32-incher from Sony - snap it up!”
Best 46” TV: KDL46W4500 “Sony has done it again – another fantastic big-screen TV”
Best Value 40/42” TV: KDL40V4000 “We think this TV is a real bargain - a good few quid cheaper than comparable models and every bit as impressive”


Most impressive is the product of the year 2008 award, given to KDL40W4500.

“We didn't think that Sony's flatscreen TVs could get much better, but the 40W4500 has proved us wrong. It's a stunning TV”



All reviews are available online, including a great video review for the 40W4500 that heaps praise on the model [url="http://awards.whathifi.com/winners_details.cfm?id=1"]http://awards.whathifi.com/winners_details.cfm?id=1[/url].

No no jak widać Sony daje rade ze swoimi ekranami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ten clouding w 46w4500 - "like no other" :)

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś zdjęcia? Ktoś gdzieś coś wrzucał? Chodzi o to podświetlenie matrycy tak? Bo ja mam ten telewizor teraz :) i z zaciekawieniem czytam różne opinie : )

Kiedy widać clouding? Podczas oglądania czegokolwiek? Czy jak oglądamy pusty ekran? Sorry ale zaczyna mnie bawić ta PRO terminologia. Bussing, hucking, cliking, baging. loling, lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawa nie dotyczy tempego gapienia się w czarny ekran ale normalnego oglądania filmów
Na jutubie znajdziesz bez trudu ładniutki filmik gdzie clouding bardzo ładnie demoluje kosmiczny półmrok gwiezdnych wojen - ktoś to bardzo łądnie uchwycił
Też mam ten TV u siebie- matryca dobrze swieci tylko patrząc na ekran an'face tzn wzdłuż osi ekranu. Patrząc lekko z boku bardzo szybko włazi turkusowa poswiata.
W 52" było jeszcze gorzej /widziałem to już na IFIE/ dlatego na razie łyknąłem 46 Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok. Zatem będę musiał to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...