Skocz do zawartości
fx20

DENON 1909+jamo 606

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem na kupnie kina domowego i chciałem sie dowiedziec co sadzicie o tym zestawiku DENON 1909+jamo 606 zestawik głównie mod filmy,muzyke

dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='fx20' post='126216' date='16.10.2008, 20:47 ']Witam jestem na kupnie kina domowego i chciałem sie dowiedziec co sadzicie o tym zestawiku DENON 1909+jamo 606 zestawik głównie mod filmy,muzyke
dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam[/quote]
Sam przyglądam się takiemu zestawowi uzupełnionemu o subwoofer Jamo SUB 250.
Wiec dołączam się do pytania. Ktokolwiek słyszał... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic dodać nic ująć ;)
Denon ma świetną autokalibracje więc wystarczy mu dostarczyc przyzwoite głośniki i bedzie dobry zestaw :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy myslicie ze przyzwoite głosniki to jamo 606??

dziekuje za odpowiedz i chcialbym zeby ktos sie wypowiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
denon ma swietna kalibracje:) jednak uwazam ze yamahy mają najlepszą YPAO jest dopracowane do perfekcji
no i jak by nie patrzac yamaha pierwsza zaczela robic autokalibracje w swoich klockach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ja mam od miesiąca Jamo S606 (bez suba)połączone z Yamahą RX-V 661 i wg. mnie grają Super, ładny soczysty bas, czyste wysokie tony, trochę cofnięta średnica (tak jak lubię),w kinie rewelacja . Narazie nie żałuję że nie mam suba, bo basu im nie brakuje,a mam pokój 25 m2.Naprawdę polecam, za te pieniądze nie znajdziesz nic lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dembol' post='126406' date='18.10.2008, 06:57 ']denon ma swietna kalibracje:) jednak uwazam ze yamahy mają najlepszą YPAO jest dopracowane do perfekcji
no i jak by nie patrzac yamaha pierwsza zaczela robic autokalibracje w swoich klockach[/quote]

wytłumacz mi w takim razie co ma YAPO w Yamahach a nie ma tego Audyssey Multi EQ w 1909 ?? a może to Multi EQ ma coś czego nie m YAPO ?? słucham.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...