Skocz do zawartości
bullet2000

Onkyo TX-SR606, nie moge wyswietlic menu ekranowego :( Pomozcie !

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem amplituner Onkyo TX-SR606 i podlaczylem go do tv wyjeciem monitor put kablem chinch-chinch do wejscia video w telewizorze CRT. Obraz z dvd przechodzi ampli i wyswietla sie normalnie ale menu OSD ni kuta :( Grzebalem w menu i tez sie cos nie udaje :( Na forum ktos napisal ze menu ekranowe dziala tylko przez HDMI ale w instrukcj jak byk stoi ze przy tym p[odlaczeniu przez video component menu sie powinno pojawic. Moze ma ktos juz ten temat opanowany, prosze o wskazowki .
Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bullet2000' post='126134' date='16.10.2008, 12:38 ']Kupilem amplituner Onkyo TX-SR606 i podlaczylem go do tv wyjeciem monitor put kablem chinch-chinch do wejscia video w telewizorze CRT. Obraz z dvd przechodzi ampli i wyswietla sie normalnie ale menu OSD ni kuta :( Grzebalem w menu i tez sie cos nie udaje :( Na forum ktos napisal ze menu ekranowe dziala tylko przez HDMI ale w instrukcj jak byk stoi ze przy tym p[odlaczeniu przez video component menu sie powinno pojawic. Moze ma ktos juz ten temat opanowany, prosze o wskazowki .
Pzdr[/quote]
Nie ma potrzeby dublowania postów. Tak jak napisałem Ci w innym temacie nie ma możliwości wyświetlenia menu w inny sposób niż po HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Component ( 3xRCA) to nie composit ( 1x RCA )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No racja o composit mi chodzilo 1x RCA. Okey ale czemu w instrukcji Onkyo pokazuje ze przy takim polaczeniu menu sie wyswietla !!!??? Taka zmylka nie pasuje mi do Onkyo. Jezeli tak jest to jest to dla mnie fuck up.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może pojawia się poprzez HDMI i component , ale poprzez composit (1 x RCA ) nie . CRT zapewne nie ma component, więc do menu się nie dobierzesz ... ew. monitor komputerowy z DVI + przejściówka HDMI-DVI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety pewnie tak jest ale czemu japonce pokazuja w instrukcji co innego ??? Czuje sie oszukany :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam juz plazme Samsunga i mam OSD z Onkyo na ekranie ;)
Jest git !

Edytowane przez bullet2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super!
Napisz jeszcze jakieś pytanie i parę odpowiedzi, bo fajnie sam ze sobą dyskutujesz...



Geeezz... Edytowane przez Butcher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...