Skocz do zawartości
mp_hdtv

torrenty bez komputera?

Rekomendowane odpowiedzi

cyt. "Jeden z naszych forumowych kolegów już zakupił tą Mantę. Oddał tydzień później. Poszukaj sobie jego relacji. Więcej braków niż działających rzeczy."

Poczytałem, faktycznie nic ciekawego. Dla zaineresowanych link bezpośrednio do opisu kolegi Negoza.
[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=11865&hl=Manta%20HDD-2000&st=40"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=...-2000&st=40[/url].

Jak by co, to jestem wciąż zainteresowany tematem - torrenty bez pc.
Na allegro znalazłem takie coś:
[url="http://www.allegro.pl/item453426029_obudowa_sieciowa_3_5_ide_dwa_serwery_w_jednym.html"]http://www.allegro.pl/item453426029_obudow...y_w_jednym.html[/url]
[url="http://www.allegro.pl/item450922177_dysk_sieciowy_250gb_lan_wifi_serwer_samba_ftp_wro.html"]http://www.allegro.pl/item450922177_dysk_s...ba_ftp_wro.html[/url]
tylko nic nie wspominają o torrentach.

Powyżej ceny tych modeli to już faktycznie Popcorn, ewentualnie Egreat M31B, M31A, M32A.
Ale to już znacznie powyżej kwoty którą planowałem wydać. Edytowane przez mp_hdtv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ile pamiętam to najtańszy był router WiFi d-link'a. Po włożeniu dysku ściągał torrenty. Kosztował o ile mnie pamieć nie myli jakieś 400 zł (bez dysku). Musisz poszukać. Nie pamiętam modelu.
Możesz też kupić na allegro stary komputer (są np. Dell'e) za około 200-300 zł. Postawisz sobie linuksa i gotowe.
Nic prostszego (i mniej kosztownego) raczej nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Fantom' post='125147' date='10.10.2008, 10:46 ']Tylko jeden malutki problem ...... to jest forum HD .... w jaki sposób ściągniesz (teoretycznie oczywiście) kilka plików po np. 12GB każdy na swojej PSP?[/quote]

Jak to jak? Jaki to problem wpiąć 2 karty microSD po 16GB/każda? Są dostepne adaptery MemoryStick Pro Duo -> 2x microSD, wtedy można włożyć 2 karty 16GB (niestety 32 jeszcze nie spotkalem do nabycia) i mamy 32GB, to chyba wystarczy? No i rozumiem tez, ze jest to wyjscie opcjonalne, bo torrenty i tak trzeba zdekompresowac i nagrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ziupo' post='125529' date='12.10.2008, 13:17 ']Jak to jak? Jaki to problem wpiąć 2 karty microSD po 16GB/każda? Są dostepne adaptery MemoryStick Pro Duo -> 2x microSD, wtedy można włożyć 2 karty 16GB (niestety 32 jeszcze nie spotkalem do nabycia) i mamy 32GB, to chyba wystarczy? No i rozumiem tez, ze jest to wyjscie opcjonalne, bo torrenty i tak trzeba zdekompresowac i nagrac.[/quote]
Oczywiście dla chcącego nic trudnego tylko:
- to wciąż tylko 32GB (czasem jeden torrent jest większy)
- koszt PSP+konwerter+2*micro SD 16GB ..... pewnie wyjdzie grubo ponad 1000 zł.
Kolega szuka rozwiązania taniego. Jak sam stwierdził 600 zł za popcorna to dla niego za wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ziupo' post='125529' date='12.10.2008, 12:17 ']Jak to jak? Jaki to problem wpiąć 2 karty microSD po 16GB/każda? Są dostepne adaptery MemoryStick Pro Duo -> 2x microSD, wtedy można włożyć 2 karty 16GB (niestety 32 jeszcze nie spotkalem do nabycia) i mamy 32GB, to chyba wystarczy? No i rozumiem tez, ze jest to wyjscie opcjonalne, bo torrenty i tak trzeba zdekompresowac i nagrac.[/quote]
Problem jest chyba finansowy,bo karta SDHC 16 GB to wydatek ok.120 zł.Są już 32 GB,cena powyżej 500 zł.Przy takich kosztach nie opłaca się to rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Fantom' post='125533' date='12.10.2008, 13:47 ']Oczywiście dla chcącego nic trudnego tylko:
- to wciąż tylko 32GB (czasem jeden torrent jest większy)
- koszt PSP+konwerter+2*micro SD 16GB ..... pewnie wyjdzie grubo ponad 1000 zł.
Kolega szuka rozwiązania taniego. Jak sam stwierdził 600 zł za popcorna to dla niego za wiele.[/quote]

600 jeszcze bym przebolał ale na allegro najtansze popcorny znalazlem po 800 z dużym kawałkiem.
Mam inne ważniejsze wydatki w tym miesiącu; żonka wymysliła wymianę okna w sypialni - już zamówione i jej remont, w alfie muszę wymienić tarcze i kloci - bezpieczeństwo najważniejsze!!! podobnie jak kolega Fantom lubię "włoszczyznę", no i wesele w rodzinie pod koniec miesiaca. Sami widzicie lekko nie będzie w tym miesiącu ale, no właśnie ale... kusicie tym popcornem kusicie i mi mętlik w głowie robicie :) . Muszę sie poważnie zastanowić nad tym wszystkim :P
A propos wydatków, to dziś w Saturnie w Bydgoszczy nabyłem na blu-ray BLACK SYMPHONY WITHIN TEMPTATION & THE METROPOLE ORCHESTRA wydanie specjalne blu-ray & dvd.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę potem opisać wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mp_hdtv' post='125572' date='12.10.2008, 22:19 ']600 jeszcze bym przebolał ale na allegro najtansze popcorny znalazlem po 800 z dużym kawałkiem.
Mam inne ważniejsze wydatki w tym miesiącu; żonka wymysliła wymianę okna w sypialni - już zamówione i jej remont, w alfie muszę wymienić tarcze i kloci - bezpieczeństwo najważniejsze!!! podobnie jak kolega Fantom lubię "włoszczyznę", no i wesele w rodzinie pod koniec miesiaca. Sami widzicie lekko nie będzie w tym miesiącu ale, no właśnie ale... kusicie tym popcornem kusicie i mi mętlik w głowie robicie :) . Muszę sie poważnie zastanowić nad tym wszystkim :P
A propos wydatków, to dziś w Saturnie w Bydgoszczy nabyłem na blu-ray BLACK SYMPHONY WITHIN TEMPTATION & THE METROPOLE ORCHESTRA wydanie specjalne blu-ray & dvd.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę potem opisać wrażenia.[/quote]
He he he coś nas łączy ... "włoszczyzna" ;) Ja mam Lancie Lybrę ... i też parę rzeczy do kupienia dla niej.

Co do Popcorna to nie bój się kupować u źródła (www.popcornhour.com). Nie słyszałem aby ktokolwiek został oszukany czy coś w tym stylu. 100% bezpieczne. Na pewno zaoszczędzisz przynajmniej na klocki do Alfusi :)
Kusimy jak kusimy. Popcorn to fajna rzecz. Odtwarzacz wszystkiego.

Decyzja i tak należy do ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanko odnośnie klienta torrent, który jest w Popcornie. Czy można wgrać jaki się chce czy jest tam juz deafaultowo wrzucony jakiś konkretny? Wiadomo, że niektóre prywatne trackery banują różne, niepewne klienty ala Bit Comet itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tomekfff' post='129463' date='05.11.2008, 17:52 ']A ja mam pytanko odnośnie klienta torrent, który jest w Popcornie. Czy można wgrać jaki się chce czy jest tam juz deafaultowo wrzucony jakiś konkretny? Wiadomo, że niektóre prywatne trackery banują różne, niepewne klienty ala Bit Comet itp itd.[/quote]
Podbijam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...