Jump to content
Sign in to follow this  
dawmac

Mongol - The Rise To Power Of Genghis Khan

Recommended Posts

Postanowiłem napisać kilka zdań od siebie i mojej zony po obejrzeniu fimu MONGOL . Zachęcony 30 gwiazdkami na okładce i wieloma och i ach w prasie, jak równiez dżwiękiem DTS HD MA kupiłem ta "super produkcje" . Ja pier... 1,5 godziny gosciu biega z deską na głwoie od szałasu do szałasu, żeby później przez godizne siedieć zamkniety w celi :D On siedzi a jego wybranka dzieci z innymi tubylacami sobie robi :D Pobudzałem się kawą i RED BULEM aby dotrwac i niestyty nie pomogło. Zanudził mnie film i odeciałem :) Jednak się tak łatwo nie poddaje i na następny wieczór mówie sobie dam radę no i się udało :) Film zaczoł się rozkręcać :) , jakas bitwa i myśle sobie oj będzie się działo no i .... się film skończył :) Napisy końcowe informujace co było dalej :) Dawno tak "niesamowitego" filmu nie ogladałem. Polecam wszystkim co cierpia na bezsenność i którym współczesna medycyna nie potrafiła pomóc. MONGOL zapewnia wprowadzenie w faze rem bezboleśnie i bez emocji.

pozdr. dawmac

Witam, ogladalem ten film wczesniej,i cale szczescie,jak dla mnie,ze nie kupie go na BD.

Witam, no ładnie zasypianie w czasie filmu. Ale powiem wam tak kilka latek temu nie rozumiałem jak mój staruszek zasypiał na filmach. A teraz ja to robie. Normalnie to chyba od przepracowania. Czasami na bajce dla dzieciaków potrafie sie zdrzemnąć :D ( bo to jedyna okazja kiedy w domu jest w miarę cicho :D

[quote name='autorus' post='124373' date='06.10.2008, 06:06 ']Witam, no ładnie zasypianie w czasie filmu. Ale powiem wam tak kilka latek temu nie rozumiałem jak mój staruszek zasypiał na filmach. A teraz ja to robie. Normalnie to chyba od przepracowania. Czasami na bajce dla dzieciaków potrafie sie zdrzemnąć :D ( bo to jedyna okazja kiedy w domu jest w miarę cicho :blink:[/quote]
Nie martw się. Przespałem trylogie Tolkiena. 3 razy byłem w kinie - na kazdej części ale złosliwie wyłączali światło i łup... Budzili mnie ludzie wychodząc. Pamiętam tylko jakieś śmieszne domki z pierwszej części i jak lampili sie na jakiś wulkan w którymś ostatnim odcinku. A podobno warto obejrzeć....
Czekam na BD z tymi filmami w empiku i emeryture aby miec czas. Myśle że jakoś zbiegnie się to w czasie bo mam 30 lat ;D
Ale absolutnym majstersztykiem jesli chodzi o usypianie jest Pan Tadeusz. 4 podejścia - 4 zgony. Z czego ostatni raz zaatakowałem film wypoczęty ze świadomością że muszę... Poległem.
Przerzuciłem się na seriale. Są krótsze i skondensowane. Obecnie męcze z archiwum x i daje im rade. Polecam.

Oooooo ... widzę chłopaki że jesteście poważnie przemęczeni :D
Mam 35 latek na karku ale jeszcze nigdy nie udało mi się zasnąć na filmie. Choćby nie wiem jaki był nudny.
Jeśli stwierdzam że film mnie nie interesuje to po prostu wychodzę(z kina), wyłączam tv/video/popcorna.
Szkoda życie żeby je całe przespać :blink:

[quote name='Fantom' post='124399' date='06.10.2008, 10:23 ']Oooooo ... widzę chłopaki że jesteście poważnie przemęczeni :)
Mam 35 latek na karku ale jeszcze nigdy nie udało mi się zasnąć na filmie. Choćby nie wiem jaki był nudny.
Jeśli stwierdzam że film mnie nie interesuje to po prostu wychodzę(z kina), wyłączam tv/video/popcorna.
Szkoda życie żeby je całe przespać ;)[/quote]

sypiam około 5 - 6 godzin na dobę :) uważam że wystarcza :)
a co do filmów to praktycznie nigdy mi się nie zdaza bo zawsze próbuje coś ciekawego dla siebei wypatzreć no ale niektórzy producenci filmow to sa mistrzami w "laniu wody" :) Np. No Country for Old Men. Dałem radę cały obejrzeć ale jak dla mnie nic ciekawego a zakończenie beznadziejne :) W całym filmie kilka dziwnych sytuacji jak by film na skróty był robiony. Może na codzień zbyt dużo stresu i emocji i fimy później nudne sa :)

pozdr. dawmac

[quote name='dawmac']niektórzy producenci filmow to sa mistrzami w "laniu wody" ;) [...]
Może na codzień zbyt dużo stresu i emocji i filmy później nudne są :)[/quote]
Coś w tym jest ....
Coraz mniej filmów wywołuje u mnie zainteresowanie. Obecni "tfurcy" coraz mniej się starają. Efekty specjalne i nuda.

A może się starzejemy?