Jump to content
Sign in to follow this  
VAMET

Będę ojcem

Recommended Posts

Witam uprzejmie

Panie i Panowie mam wielką przyjemność pochwalić się, że będę tatusiem :) ...to już drugi raz w tym krótkim życiu.
Ciekawe czy tym razem będzie płeć piękna, czy też drugi chłopczyk! :)
Stawiam wszystkim po internetowej kolejce! :)
Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Witam uprzejmie

[quote name='autorus' post='124323' date='05.10.2008, 20:19 ']Do trzech razy sztuka : Gratulacje.[/quote]

Nie wiem, czy Nosiciel to wytrzyma! :D ...ale 3 byłaby akurat :D ...byleby zdrowe! :)

Z poważaniem

[quote name='VAMET' post='124331' date='05.10.2008, 21:47 ']Witam uprzejmie

Nie wiem, czy Nosiciel to wytrzyma! :D ...ale 3 byłaby akurat :D ...byleby zdrowe! :)

Z poważaniem[/quote]
Dokładnie , najważniejsze żeby zdrowe się urodziło . Ode mnie też gratki tym bardziej ze w połowie listopada mi też na świat przychodzi druga pociecha , pierwsza chłopiec a druga według ginekologa dziewczynka :)

Witam uprzejmie

[quote name='lipa_ml' post='124332' date='05.10.2008, 20:51 ']Dokładnie , najważniejsze żeby zdrowe się urodziło . Ode mnie też gratki tym bardziej ze w połowie listopada mi też na świat przychodzi druga pociecha , pierwsza chłopiec a druga według ginekologa dziewczynka :D[/quote]

No to z odwzajemnieniem :D Nam jeszcze zostało troszkę do 10 maja :)
Widzę, że będziesz miał parkę :) Fajnie, ja też celowałem w parkę :)

Z poważaniem

gratulacje, nam na początku listopada też sie druga pociecha urodzi, pierwsza panienka teraz chłopak, znowu skończy sie głośne słuchanie muzyki i oglądanie HD. pozdr. Edited by milaz

Gratulacje :D

Mój brzdąc (synuś) właśnie wpadł na to jak raczkować do przodu. Zasuwa jak mała lokomotywka :D

Witam uprzejmie

Dopiero co mój synek się nauczył normalnie spać i daje nam pospać w nocy, to od maja znowu kongo :D
...ale i tak doczekać się nie mogę! :) Jedno jest pewne, wieczorami trzeba będzie filmy oglądać na raty...
To obecne pokolenie będzie dziwne... W sumie technologia prawie w każdym domu, jak nie BD, to PS3, jak nie inne gadżety...
Mój 2.5-latek już jak widzi PS3, to mówi Motjioorstommm, heh i weź mój nie daj przejechać jednej trasy :)
Wtedy tata kieruje, a synek dopala :D Niestety raz widział i do teraz ma manię, jak widzi jakiegoś motora na ulicy albo TIRa :)

Z poważaniem

Mój bobo 5 lat grał ze mna na dwa pady w Lego star wars, a następną część Lego star wars saga complete to juz sam grał. No czasami jak było cos na dwa pady to mnie wołał :D W tym wieku to ja łapałem dopiero równowagę na nocniku :D

Ogólnie to czekam na jakies fajne gry dla dzieci na xbox360 :) Ratatuj tez jest fajne ale skopali poziom trudności (przesadzili) i mi sie bobo zniechęciło. Ja też.

Autorus

Moja mała właśnie od dwóch tygodni chodzi sama :blink: Tydzień temu miała roczek :D Nie zanosi się na drugie jak na razie ale radochy pełno jest już z jednym ( obowiązków również, żeby nie było tak wesoło ) No i to co napisał mobor - kasy szkoda na sprzęt. Miałem kupować drugi tv ale trzeba się powstrzymać bo pieluszki coraz droższe :) hehehe

A ja się mile zdzwiłem jeśli chodzi o utrzymanie maleństwa :D
Wszyscy trąbią że to ogromne wydatki ... a ja jakoś ich nie widzę. Dziwne :blink:

A ja mam bliźniaczki i się nie chwalę :-).
Ale są super i w tym miesiącu kończą 6 lat.
Kasy na HD nigdy nie brakowało i nie brakuje, najważniejsze są chęci i upór jeśli chodzi o hobby.

Moje szczere gratulacje i niech ci się chowają obie pociechy zdrowo. Nie ma nic piękniejszego jak uśmiech dziecka i czułe słowa

Pozdrawiam

braavoo

Przyłączam się do gratulacji, u mnie w grudniu drugi chłopczyk będzie :blink:

Przy okazji - jest to dobry pretekst do nowych zakupów. Przy pierwszym dziecku dokupiłem senheisery hd600 i to akurat był strzał w dziesiątkę. Dziecko się nie budziło i żona zadowolona :D

[quote name='Fantom' post='124392' date='06.10.2008, 11:33 ']A ja się mile zdzwiłem jeśli chodzi o utrzymanie maleństwa :D
Wszyscy trąbią że to ogromne wydatki ... a ja jakoś ich nie widzę. Dziwne :blink:[/quote]
bo przewaznie sa to drobne wydatki , nie licząc wózeka , fotelika itp. ale za to bardzo duzo wiec jak by sie policzyło to troche wychodzi. Teraz jestem na etapie kupowania wózka bo oczywiscie ten z przed 3 lat sie nie nadaje bo sa nowe i takie tam (wdług mojej zonki) wiec 2,5 tysio pójdzie latać ale nic nie mówie bo mi odrazy wypomni po co kupujesz tyle gratów i obetnie srodki wiec wole wywalic te 2,5 tys i miec spokój ;/

utrzymanie trzech aut i domku na Lazurowym Wybrzezu jest chyba tańsze od mojej 3,5 letniej córki ;) No ale co zrobic jak ma takie podejście że tatuś wymięka :) i kupuje. Ważne że ma dużo radości z tego, ważne że jest szczęsliwa i to najwazniejsze. Każdy z tatusiów chyba ma podobnie :) no i podobno z córkami tak jest :) Teraz czeka mnie zakup TV do jej pokoju oczyiwscie Full HD + BR :)
pozdr. dawmac

[quote name='VAMET' post='124305' date='05.10.2008, 18:59 ']Witam uprzejmie

Panie i Panowie mam wielką przyjemność pochwalić się, że będę tatusiem :) ...to już drugi raz w tym krótkim życiu.
Ciekawe czy tym razem będzie płeć piękna, czy też drugi chłopczyk! :)
Stawiam wszystkim po internetowej kolejce! :unsure:
Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem[/quote]
gratuluję i życzę dlugich nocy z potomkiem przy HDTV, nieważna jest płeć napewno to będzie HDmaniak