Skocz do zawartości
Gość

Iron Man Blu-ray

Rekomendowane odpowiedzi

Podałem już poniższe w wątku poświęconym filmom z polskimi napisami (żeby maxiuca mógł uzupełnić swoją listę). Powtórzę i tutaj:

Dziś dostałem "Iron Man" z EzyDVD. Wydanie dwupłytowe. Polskie napisy i w filmie i w dodatkach. Kod: AUPBD3589. Kod kreskowy: 9 324915 035898. Dźwięk angielski i włoski. Dostawa trwała trochę dłużej niż zwykle (dłużej niż 5 dni ;-)), ale podejrzewam, że winny jest mój listonosz, który chyba zrobił sobie wolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://www.dvdactive.com/reviews/dvd/iron-man3.html"]Iron Man UK-BD reviews[/url] potwierdzenie co do Polskich napisów w wersji z UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Maro' post='124151' date='04.10.2008, 18:52 ']Nie jest to może kino moralnego niepokoju, autorskie też nie a i nawet chyba artystyczne. Ale wszystko mówiący tytuł świetnie umiejscawia tą produkcję we właściwym dla odbiorcy miejscu. Chodzi o to że średnio rozgarnięty, potencjalny widz wie czego spodziewać się po kinie akcji z stajni MARVELA. Bez oczekiwań na chwilę wzruszę, łez czy analizy! Biorąc do ręki Iron Mana wiem czego się spodziewać i w tym względzie ten tytuł nie zawodzi! Dobra rzemieślnicza robota, dobre efekty, bez przynudzania a wszystko przyprawione humorem w typowo amerykańskim stylu z filmów akcji. Więc jeśli ktoś nie liczy na wymienione we wstępie wrażenia a raczej na chwilę rozrywki przy kolejnym amerykańskim superhero to może sięgnąć po ten tytuł- IMHO oczywiście.[/quote]
Wczoraj obejrzałem i w 100 % podzielam zdanie kol. Maro. Owszem, widać wielki budżet, rewelacyjną jakość obrazu, super efekty specjalne - i niestety, to wszystko. Transformers zrobił na mnie wrażenie, Iron Man - żadnego. To film do jednokrotnego obejrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='marcus64' post='128320' date='29.10.2008, 22:00 ']Wczoraj obejrzałem i w 100 % podzielam zdanie kol. Maro. Owszem, widać wielki budżet, rewelacyjną jakość obrazu, super efekty specjalne - i niestety, to wszystko. Transformers zrobił na mnie wrażenie, Iron Man - żadnego. To film do jednokrotnego obejrzenia.[/quote]
Sprawdze twoja teorie, wlasnie zamowilem za namowa kolegow i po weryfikacji "jezykowej pl" na EzyDVD, mam nadzieje ze szybko ja dostane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='marcus64' post='128320' date='29.10.2008, 21:00 ']Wczoraj obejrzałem i w 100 % podzielam zdanie kol. Maro. Owszem, widać wielki budżet, rewelacyjną jakość obrazu, super efekty specjalne - i niestety, to wszystko. Transformers zrobił na mnie wrażenie, Iron Man - żadnego. To film do jednokrotnego obejrzenia.[/quote]

zgadzam sie z kolegą ;) , no prawie.... Transformers to znakomity film, natomiast Ironman.. no rewelacji nie ma. Ale oglądać go tylko jeden raz na Blu? no to przesada... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka.

Czy w polsce wyszła edycja 2xBD, czy tylko z jedną płytą?

I drugie, mam wersje z jedną płytą BD, w dodatkach na pudełku jest wspomniany "Ukryty Dodatek - Stan Lee HD". Obejrzałem wszystkie dodatki i go nie znalazłem... Jak to obejrzeć? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no tak :D źle popatrzyłem

w Polsce wyszła edycja chyba tylko 1 płytowa z lektorem. Natomiast w UK można dostać 2 płytową z pl napisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...