Jump to content
Sign in to follow this  
Spanner

Praca inżynierska - prośba o wypełneienie ankiety

Recommended Posts

Witam!
zwracam się do Was użytkowników forum z prośbą o wypełnienie ankiety, do której przekierowuje poniższy link. Jest to dla mnie ważne, ponieważ zebrane dane posłużą za podstawę mojej pracy inżynierskiej.

Wszystkie informacje zawarte są w kwestionariuszu. Uprzejmie dziękuję za czas, który zostanie przez Was poświęcony na wypełnienie tej ankiety.

Link do ankiety: [url="http://www.ankieta.baruch.pl"]http://www.ankieta.baruch.pl[/url]

Pozdrawiam,

Dawid Baruch

Witam.Wypełniłem tę ankietę ale kilka razy została odrzucona z powodu niewypełnienia wszystkich pól.Coś chyba z nią nie tak. :rolleyes:
Oczywiście jeszcze popróbuję.

[quote name='Spanner' post='123736' date='02.10.2008, 19:13 ']Witam!
zwracam się do Was użytkowników forum z prośbą o wypełnienie ankiety, do której przekierowuje poniższy link. Jest to dla mnie ważne, ponieważ zebrane dane posłużą za podstawę mojej pracy inżynierskiej.

Wszystkie informacje zawarte są w kwestionariuszu. Uprzejmie dziękuję za czas, który zostanie przez Was poświęcony na wypełnienie tej ankiety.

Link do ankiety: [url="http://www.ankieta.baruch.pl"]http://www.ankieta.baruch.pl[/url]

Pozdrawiam,

Dawid Baruch[/quote]

Wypełniłem. Pozdro

Witam uprzejmie

Stare dobre ankiety, proszę bardzo i powodzenia na obronie. Jaki tytuł pracy?

Z poważaniem

Nie wypełniajmy.
To jest zbieranie danych statystycznych, czyli tworzenie bazy danych za freeko.
Krótko mówiąc litość nad "niby studentem" to tylko oszczędniości kolejnej korporacji.

[quote name='marcus64' post='123743' date='02.10.2008, 20:43 ']Witam.Wypełniłem tę ankietę ale kilka razy została odrzucona z powodu niewypełnienia wszystkich pól.Coś chyba z nią nie tak. :)
Oczywiście jeszcze popróbuję.[/quote]

były drobne problemy, ale wyeliminowałem dość szybko :)

[quote name='VAMET' post='123766' date='02.10.2008, 21:41 ']Witam uprzejmie

Stare dobre ankiety, proszę bardzo i powodzenia na obronie. Jaki tytuł pracy?

Z poważaniem[/quote]

dokładny temat: [b]Wymiana informacji w serwisach webowych - wspomaganie zarządzania[/b]

[quote name='dominikjestem' post='123809' date='02.10.2008, 23:07 ']Nie wypełniajmy.
To jest zbieranie danych statystycznych, czyli tworzenie bazy danych za freeko.
Krótko mówiąc litość nad "niby studentem" to tylko oszczędniości kolejnej korporacji.[/quote]

Nie chcesz to nie wypełniaj a nie opowiadaj takich głupot. Mój status na forum chyba coś mówi. Jeżeli robiłbym to dla korporacji to na pewno nie pod swoim "szyldem", poza tym skąd wiesz że "niby student" jak to nazwałeś ?? znasz mnie? NIE, bo jakbyś znał to wiedziałbyś że taką pracę pisze

Wszystkim pozostałym, którzy wypełnili ankietę dziękuje

[quote name='dominikjestem' post='123809' date='02.10.2008, 23:07 ']Nie wypełniajmy. [...][/quote]
Weź Ty proszę młotek i pier...ij się w końcu porządnie i zdrowo w ten głupi łeb, co?

[quote name='Spanner' post='123827' date='03.10.2008, 07:10 ']Nie chcesz to nie wypełniaj a nie opowiadaj takich głupot. Mój status na forum chyba coś mówi. Jeżeli robiłbym to dla korporacji to na pewno nie pod swoim "szyldem", poza tym skąd wiesz że "niby student" jak to nazwałeś ?? znasz mnie? NIE, bo jakbyś znał to wiedziałbyś że taką pracę pisze[/quote]
Daj spokój, on Cie nie zna, za to wszyscy znają jego, janunia/bluray/dominikjestem/wieslawef. Gość to jedno wielkie zaprzeczenie regulaminu tego forum (4 konta z tych takich najwyraźniejszych przewinień) a do tego jest technicznie jest upośledzony, ma problem z całym światem i wszędzie widzi teorie spiskowe. Gdyby nie sentyment Gmera do niego to dawno by go tu nie było.

EDIT: Wypełniłem Edited by maxiuca