Skocz do zawartości
BaGRoS

Program do obsługi HT PC

Rekomendowane odpowiedzi

... no właśnie, moje wymagania
- napisy txt we wszystkich formatach
lub
używanie DirectVobSub
lub
używanie ffdshow
- obsługa pilota Microsoft WMC - NAJWAŻNIEJSZE

Oglądałem XBMC - pilota nie obsługuje, Media Portal strasznie kuleje wszystko działa oprócz odtwarzania filmów, WMC pilot ok niestety filmy gorzej bez kombinacji trudno cokolwiek zobaczyć, nie znam więcej MC...

Ja bym chciał KMPlayer z wyborem plików jak w WMC lub XBMC, bo nic więcej nie potrzebuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='BaGRoS' post='118633' date='16.09.2008, 14:27 ']... no właśnie, moje wymagania
- napisy txt we wszystkich formatach
lub
używanie DirectVobSub
lub
używanie ffdshow
- obsługa pilota Microsoft WMC - NAJWAŻNIEJSZE

Oglądałem XBMC - pilota nie obsługuje, Media Portal strasznie kuleje wszystko działa oprócz odtwarzania filmów, WMC pilot ok niestety filmy gorzej bez kombinacji trudno cokolwiek zobaczyć, nie znam więcej MC...

Ja bym chciał KMPlayer z wyborem plików jak w WMC lub XBMC, bo nic więcej nie potrzebuje...[/quote]

XBMC obsluguje pilota mce. Domyslnie co prawda tylko kursory i pare guzikow (co w zasadzie wystarcza), a za pomoca np eventghosta mozna sobie zdefiniowac co sie chce. Ja pilotem mce obsluguje xbmc lepiej niz na xboxie, wlacznie z wlaczaniem i wylaczaniem programu. XBMC to narazie beta, lepiej dopracowana niz wiekszosc finalnych programow, ale jednak beta, tym samym nie wszystko dziala natywnie w tej chwili - nie znaczy to jednak, ze przy odrobinie dobrej woli sie nie da. Devowie maja w tej chwili wazniejsze rzeczy do roboty. Opisy podlaczania rozmaitych pilotow do xbmc sa w odpowiednim dziale forum xbmc w przyklejonym temacie.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekamy na jeszcze lepsze rozwinięcie się XBMC pod Windowsem. Pod Xboksem korzystam 3 albo 4 lata i jest niepokonane.
Myślę, że za jakiś rok może być konkurencyjne dla aktualnych KMPlayerów + odpowiednie skonfigurowanie kodeków itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...