Skocz do zawartości
BoDeX

KUP PAN WTYCZKĘ ... KONKURS Z NAGRODĄ !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, dobra - KONKURS trwa do 22:00 i każda propozycja cenowa musi być bezwględnie poparta linkiem z aktualną ceną .
Promocje ( kup jeden , a kolejnych 100 dostaniesz gratis ) będą liczone w aktualnej, proponowanej cenie - żeby nie było wajchy ! :)

Ale juz jest nieżle - bardzo nieżle , chyba się na coś skuszę .... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bogge' post='118107' date='14.09.2008, 14:57 ']No dobra BoDeX, szykuj medal :)

Kabelek Oceanic Statement Version UL/LE, cena za 1,8m $15 000 :)

(Poprawka, $14 500 :) [url="http://www.audioxsell.com/classified/469118/BMI-CABLES-OCEANIC-STATEMENT.htm"]Link tutaj[/url][/quote]

od ceny odlicz koszt wysyłki bo jest free :(

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bogge' post='118107' date='14.09.2008, 15:57 ']No dobra BoDeX, szykuj medal :)

Kabelek Oceanic Statement Version UL/LE, cena za 1,8m $15 000 :([/quote]
no to pięknie, popsułeś całą zabawę już po kilku minutach :) Bo to chyba faktycznie jest najdroższy kabel zasilający na świecie.

Komisja w składzie tajnym rozważy teraz możliwe kary i poinformuje o nich telegramem. :)

Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie będę nikogo przekonywał do kabli zasilających ani do procesora obrazu bo to nie ma sensu. Każdy wierzy w to co chce.

Jeżeli chodzi o kable zasilające. Przytoczę taki przykład. Nie chodzi w nim o wartość materialną ile który kosztuje. Robiłem porównanie, kabel zasilający firmowy od odtwarzacza CD Firmy Meridian i zwykły płaski przewód podtynkowy o średnicy 2.5 mm –sztywny. Na końcach zamontowałem wtyki. Przewód podłączyłem z jednej strony do CD a z drugiej do gniazdka sieciowego starając się go nie zginać. Przygotowałem odpowiednią długość.

Możecie wierzyć lub nie, ale usłyszałem różnicę w dźwięku na korzyść samoróbki.

Pozdrawiam,
Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxiuca, pamiętasz zapewne, jak kiedyś zadałem pytanie na forum na temat kondycjonera. Ponieważ nie lubię, jak robi się mnie w balonik :) prześledziłem dokładnie tą tematykę (kondycjonerów, a newet byłem na odsłuchu, który może sprawić, że człowiek przez chwilę uwierzy :) ) i gdzieś tam miałem również do kompletu link do tego "kabelka", jako ciekawostkę, a jest nią niewątpliwie :).


Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maxiuca' post='118114' date='14.09.2008, 16:10 ']no to pięknie, popsułeś całą zabawę już po kilku minutach :( Bo to chyba faktycznie jest najdroższy kabel zasilający na świecie.

Komisja w składzie tajnym rozważy teraz możliwe kary i poinformuje o nich telegramem. :)[/quote]



Trzeba szukać , nie wolno załamywać rąk - gdzieś na pewno jeszcze jest jakiś rodzyneczek - musi być , bo to przecież taniocha jest ! :)


BTW - firma nie ma nawet swojej strony domowej, ani nie można odaleźć fotki tego " CUDA " - co za dziadostwo, przecież
po sprzedaży takiego jednego kabelka mogliby chociaż pokusić się o stronkę . Ale widać tutaj także działa magia , bo co
innego kupić kabel z kosmosu od firmy undergroudowej , a co innego od jakiegoś tam zwykłego producenta .

Andsie1 także chyba dostanie medal, za wprowadzenie w życie pomysłu użycia kabli podtynkowych i oceny ich brzmienia.
Kable te mogłyby otrzymać rekomendację portalu i dochód z ich sprzedaży (tanio by nie było-oj nie) jakoś byśmy zagospodarowali np na jakimś milutkim kilkudniowym zlocie ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='118125' date='14.09.2008, 16:52 ']Andsie1 także chyba dostanie medal, za wprowadzenie w życie pomysłu użycia kabli podtynkowych i oceny ich brzmienia.
Kable te mogłyby otrzymać rekomendację portalu i dochód z ich sprzedaży (tanio by nie było-oj nie) jakoś byśmy zagospodarowali np na jakimś milutkim kilkudniowym zlocie ! :)[/quote]
Co tam jeden kabel, od razu cała linia kabli.
Na przykład:

- podtynkówki z Leroy Merlin - UltraVibraMasterSound, recommended by BoDeX - 1500 EUR za 1.5 m
- podtynkówki z Praktikera to byłby eXtended Dynamics, recommended by Andsie1 - 2000 EUR za 1.5 m
- podtynkówki z Wolumenu - TrueSound Reference LightSpeed, HDTVPolska recommendation - 4000 EUR za 1.5 m

Trzeba by jeszcze w kilku pismach załatwić dobre recenzje i jedziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maxiuca' post='118100' date='14.09.2008, 15:39 ']A zapytałem o które kable Ci chodzi[b] bo andsie1 sugeruje, że nie znamy się na niczym[/b] bo nie mamy drogich kabli ZASILAJĄCYCH. Ty mu odpowiedziałeś, że nieprawda bo Ty testowałeś różne kable. Ale najwyraźniej nie zasilające, więc jesteś cienki bolek :):(:)[/quote]
Czytasz chyba to co chcesz przeczytać i wierzysz w to co chcesz. Nigdzie nie napisałem ani nie sugerowałem, że na niczym się nie znacie. Stwierdzam, że Wasze teorie nie są poparte żadną praktyką a to bardzo często doprowadza do niepotrzebnych nieporozumień.

[size=4][b]EDIT:[/b][/size]

Zawsze znajdziesz coś do czego możesz się przyczepić. Nic Ci nigdy nie pasuje. Za każdym razem nie możesz odmówić sobie przyjemności krytykowania wszystkich i wszystkiego. Jesteś wyjątkowo zgryźliwą, starą babę* -A myślałam, że mężczyzną którego stać na więcej tolerancji.

Trochę więcej wiary.

Te fakty są dla Ciebie niewygodne, więc dalej dzielisz włos na czworo i wypisujesz swoje niepoparte niczym teorie.

AS

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bogge' post='118117' date='14.09.2008, 16:13 ']Maxiuca, pamiętasz zapewne, jak kiedyś zadałem pytanie na forum na temat kondycjonera. Ponieważ nie lubię, jak robi się mnie w balonik :) prześledziłem dokładnie tą tematykę (kondycjonerów, a newet byłem na odsłuchu, który może sprawić, że człowiek przez chwilę uwierzy :( ) i gdzieś tam miałem również do kompletu link do tego "kabelka", jako ciekawostkę, a jest nią niewątpliwie :).[/quote]
No to czemu się nie pochwaliłeś? Opowiadaj jak było na odsłuchu, czy głębia sceny, mięsistość basów i soprany jak poranna wiosenna bryza na fiordzie Sognefjord powaliły Cie na kolana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='118091' date='14.09.2008, 15:20 ']No to dobra - organizujemy więc KONKURS ! :(

KTO ZNAJDZIE NAJDROŻSZY KABEL ZASILAJĄCY OTRZYMA MEDAL - SERIO !!!

Lojalnie uprzedzam, że ceny poniżej 5 000 pln. za 1.8 m nie biorą udziału w konkursie - jest ich na pęczki ! :)

SZUKAMY LIDERA - ABSOLUTNEGO DEMONA CENOWEGO !!! :)[/quote]
Znalazłem najdroższego druta! Szkoda, że to nie zasilający, ale cena za 2 m. głośnikowego robi wrażenie: $ 37,950 (20,400 za 1 m).
[url="http://www.element-acoustics.ca/Product/siltech.html"]http://www.element-acoustics.ca/Product/siltech.html[/url]

Możę dostanę chociaż wyróżnienie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='andsie1' post='118129' date='14.09.2008, 17:08 ']Zawsze znajdziesz coś do czego możesz się przyczepić. Nic Ci nigdy nie pasuje. Za każdym razem nie możesz odmówić sobie przyjemności krytykowania wszystkich i wszystkiego. Jesteś wyjątkowo zgryźliwą, starą babę* -A myślałam, że mężczyzną którego stać na więcej tolerancji.[/quote]
A skoro już sobie od starych bab wyrzucamy to Ty już może swoją płeć określiłeś? :( (hint: myślałam :) )

[quote name='andsie1' post='118129' date='14.09.2008, 17:08 ']Te fakty są dla Ciebie niewygodne, więc dalej dzielisz włos na czworo i wypisujesz swoje niepoparte niczym teorie.[/quote]
Jakie fakty, rozejrzyj się po wątku, wszyscy pękają ze śmiechu jak czytają bzdury o audiofilskich kablach zasilających. Twoje teorie są niby czymś poparte? Jedyne co piszesz to że Ty widzisz rożnicę, że Ty słyszysz różnicę i że nie masz czasu o tym pisać.

A ja widziałem wczoraj przybysza z Alpha Centauri, napiliśmy się po browarze, wsiadł w swój statek kosmiczny i pograł z prędkością nadświetlną do swojej galaktyki. Podyskutujmy może o tym. Co? Piszesz, że teorie Einsteina przeczą temu? Stary był i głupi. Tak samo jak panowie Ohm i Kirchhoff.

Dawaj fakty (to tak apropos wątku o skalerach i ich wpływu na HD): które płyty Blu-ray wyglądają gorzej niż te same filmy na DVD przeskalowane przez VP50, która płyta CD-Audio jest wydana w dwóch wersjach: AAD i DDD?

Ja nie dzielę niczego na czworo, tylko z Twojego marketingowego bełkotu wydobywam niejasności, przekłamania, nieprawdy czy dowody na to, że nie do końca wiesz o czym piszesz (w pełni cyfrowe płyty Blu-ray, obraz z kamer HD lepszy niż z taśmy, błagam, to są podstawy i aksjomaty z którymi się nie dyskutuje). To tak jak w sądzie: wykazać niekompetencje biegłego żeby podważyć całą jego opinię.

Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja poproszę mi wytłumaczyć:
- z elektrowni płynie sobie prad po przez łaki po przez pola i trafia do naszego domku i kabelkami doprowadzony jest do gniazdka i teraz do tego zwykłego gniazka wkładamy kabel zasilający za 10.000$ o długości 1 m i podpinamy nasze CD. W jaki sposób 1m tego czarodziejskiego kabla może wpłynąc na jakośc odtwarzania CD ? Prosze napisac, albo w prostych słowach albo uzywając fizyki kwantowej, teorii pitagorasa i Bóg wie czego tam jeszcze. Postaram się zrozumieć, naprawdę.
pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakbyscie mieli kiedys duzo pieniedzy... i mieli sprzet za 350.000zl. a na koncie w banku 100 razy tyle- to dalej byscie do obi po zasilacy lecieli? i cieszyli sie, ze pare zlotych zostalo w kieszeni.

jak produkty nie dla Was to po co o nich gadacie i wysmiewacie.

przeciez nikt nie mowi zeby tytulową koncówkę Furutecha podlączać do amplitunera ONKYO z allegro bo 200zl taniej!! 'okazja' :) hyhyhyhy (bez urazy)

obejrzyjcie ten filmik to moze zmienicie swiatopogląd, a jak nie to może przestaniecie krytykować i dziwować się tym czego nie znacie. dla tych ludzi (z filmiku) jak ktoś się podnieca telewizorem samsunga to jest podejrzany... :( przecież to tylko tv!! na dodatek samsung (rowniez bez urazy) :)

[url="http://pl.youtube.com/watch?v=xs1aUws0Lrs"]Audiofile z grecji - i ich sprzęt...[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam kabel nic nie zmieni...

zmienic moze zmiana sekcji zasilania w urzadzeniu a nie kable (zasilajace), filtry moga pomoc urzadzniem, ktore nie lubia polskiego gownianego pradu o stale skaczacych parametrach


generalnie, specjalne gniazdka, kabel zasilajacy to jedne wielkie brednie


ale co ja moge wiedziec, jestem tylko elektrykiem z 3 specjalizacjami (elektroenergetyka, maszyny elektryczne, instalacje elektryczne) i wlasna firma... Edytowane przez demek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dawmac' post='118143' date='14.09.2008, 18:11 ']to ja poproszę mi wytłumaczyć:
- z elektrowni płynie sobie prad po przez łaki po przez pola i trafia do naszego domku i kabelkami doprowadzony jest do gniazdka i teraz do tego zwykłego gniazka wkładamy kabel zasilający za 10.000$ o długości 1 m i podpinamy nasze CD. W jaki sposób 1m tego czarodziejskiego kabla może wpłynąc na jakośc odtwarzania CD ? Prosze napisac, albo w prostych słowach albo uzywając fizyki kwantowej, teorii pitagorasa i Bóg wie czego tam jeszcze. Postaram się zrozumieć, naprawdę.
pozdr. dawmac[/quote]


Do mojego kranu w kuchni plynie woda przez rury i wszystkie piętra... a zanim trafi do mojego czajnika przepuszczam ją przez filtr... TAKI ZE MNIE ZBOCZENIEC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='fitrus' post='118146' date='14.09.2008, 17:16 ']a jakbyscie mieli kiedys duzo pieniedzy... i mieli sprzet za 350.000zl. a na koncie w banku 100 razy tyle- to dalej byscie do obi po zasilacy lecieli? i cieszyli sie, ze pare zlotych zostalo w kieszeni.

jak produkty nie dla Was to po co o nich gadacie i wysmiewacie.

przeciez nikt nie mowi zeby tytulową koncówkę Furutecha podlączać do amplitunera ONKYO z allegro bo 200zl taniej!! 'okazja' :) hyhyhyhy (bez urazy)

obejrzyjcie ten filmik to moze zmienicie swiatopogląd, a jak nie to może przestaniecie krytykować i dziwować się tym czego nie znacie. dla tych ludzi (z filmiku) jak ktoś się podnieca telewizorem samsunga to jest podejrzany... :( przecież to tylko tv!! na dodatek samsung (rowniez bez urazy) :)

[url="http://pl.youtube.com/watch?v=xs1aUws0Lrs"]Audiofile z grecji - i ich sprzęt...[/url][/quote]

w naszej "dyskusji" nie chodzi o pieniądze i nie chodzi o audio jako o hobby. Znam ludzi co na znaczki wydawają krocie czy na monety bo to kochają. Kolega ma nissana 300ZX 500KM z 91 roku i wpakował w niego tyle kasy że by kupił nowego , ale on to kocha. Chodzi nam tylko o to jaka jest wartoś rzeczywista takiego zakupu. Bo np. jak ktoś kupi Porsche 911 to wie że będzie szybszy od mondeo ( bez urazy dla mondeo :) ) ale jak ktoś kupi kabel za 100000$ to wcale nie ma lepszego kabla niż ja czy Ty :)
pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='fitrus' post='118148' date='14.09.2008, 17:20 ']Do mojego kranu w kuchni plynie woda przez rury i wszystkie piętra... a zanim trafi do mojego czajnika przepuszczam ją przez filtr... TAKI ZE MNIE ZBOCZENIEC :)[/quote]

nam nie chodzi o filtry bo to pozyteczne urzadzenia i wiele dobrego maja w sobie. Chodzi o to że jak byś od kranu dał rurkę ze szczerego złota do swojego czajnika to miałbyś inną wode ?
pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dawmac' post='118149' date='14.09.2008, 18:25 ']w naszej "dyskusji" nie chodzi o pieniądze i nie chodzi o audio jako o hobby. Znam ludzi co na znaczki wydawają krocie czy na monety bo to kochają. Kolega ma nissana 300ZX 500KM z 91 roku i wpakował w niego tyle kasy że by kupił nowego , ale on to kocha. Chodzi nam tylko o to jaka jest wartoś rzeczywista takiego zakupu. Bo np. jak ktoś kupi Porsche 911 to wie że będzie szybszy od mondeo ( bez urazy dla mondeo :) ) ale jak ktoś kupi kabel za 100000$ to wcale nie ma lepszego kabla niż ja czy Ty :(
pozdr. dawmac[/quote]


A jak sie kupi kamizelke taka na ryby co na mnostwo kieszonek to sie ma najlepsza kamizelke i sie spi ze sie dobrze wydalo pieniadze? :) Panowie oderwijcie sie troche od ziemii... nie kazda decyzja w zyciu to musi byc dobry deal! bo zycie przeleci na wymianie TV samsunga na nowy tv samsunga :) (znow bez urazy to byl juz ostatni moj post w tym temacie) :)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='fitrus' post='118148' date='14.09.2008, 18:20 ']Do mojego kranu w kuchni plynie woda przez rury i wszystkie piętra... a zanim trafi do mojego czajnika przepuszczam ją przez filtr... TAKI ZE MNIE ZBOCZENIEC :)[/quote]
A nie przez specjalną rurę za czystego złota wysadzaną diamentami za 100 tysięcy zł? Co innego filtr, co innego rura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='fitrus' post='118152' date='14.09.2008, 17:32 ']A jak sie kupi kamizelke taka na ryby co na mnostwo kieszonek to sie ma najlepsza kamizelke i sie spi ze sie dobrze wydalo pieniadze? :) Panowie oderwijcie sie troche od ziemii... nie kazda decyzja w zyciu to musi byc dobry deal! bo zycie przeleci na wymianie TV samsunga na nowy tv samsunga :( (znow bez urazy to byl juz ostatni moj post w tym temacie) :)

pozdr[/quote]

założe się że nie ostatni :)
a jak byś miał wybierać kamizelkę na ryby super fajną za 1000zł i taką ze złotymi guzikami i w kolorze tenczy bo ryby lpiej biora. Pan spzredawca by ci powiedziął że ta za 1000000$ emintuje mikro fale które przyciagają rybki o wadze 5kg i więcej, że ta kamizelka jest wykoanna z tkaniny takiej że powoduje że jesteś najbardziej seksownym rybakiem itd itd. Kupił byś tą za 1000zl czy ta za 100000000$ ? A kamizelka jak kamizelka, kilka kieszenii tyle :)

pozdr. dawmac

PS. najbardziej dietyczny napó - whisky + lóg + diet coke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='maxiuca' post='118153' date='14.09.2008, 18:32 ']A nie przez specjalną rurę za czystego złota wysadzaną diamentami za 100 tysięcy zł? Co innego filtr, co innego rura.[/quote]

a jakbym mial caly dom ze zlota? i chcial na koncu zlotą rurę to byscie sie pukali w glowe? jak ktos na TIP TOP sprzęt to chce mieć tip top kable. Jeden na srebrne sztućce a drugi je plastikowymi i o co to halo? dlaczego nikt sie nie smieje ze srebrnych sztucców tylko z kabli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='fitrus' post='118146' date='14.09.2008, 18:16 ']a jakbyscie mieli kiedys duzo pieniedzy... i mieli sprzet za 350.000zl. a na koncie w banku 100 razy tyle- to dalej byscie do obi po zasilacy lecieli? i cieszyli sie, ze pare zlotych zostalo w kieszeni.[/quote]
Generalnie ludzie bogaci którzy dochodzili do swojego bogactwa mozolnie (nie zostali gwiazdą big brothera czy innego serialu) szanują pieniądze i tak jak napisał bogge nie lubią jak ich się robi w konia. Zazwyczaj też potrafią racjonalnie myśleć, więc nie wiem jaki jest target takich kabli, ale chyba głównie osoby psychicznie chore z klasy średniej. Zamiast samochodu czy mieszkania kupią sobie kabel i sprzęt za 350 tysięcy

[quote name='fitrus' post='118146' date='14.09.2008, 18:16 ']jak produkty nie dla Was to po co o nich gadacie i wysmiewacie.[/quote]
A skąd wiesz kto tu ile zarabia? 15 tysięcy dolarów to nie jest suma z kosmosu. Ide jutro do banku, biorę kredyt i mam ten kabel. To nie jest nieosiągalna wycieczka w kosmos. Ale tego nie zrobię bo nie zwariowałem

[quote name='fitrus' post='118146' date='14.09.2008, 18:16 ']przeciez nikt nie mowi zeby tytulową koncówkę Furutecha podlączać do amplitunera ONKYO z allegro bo 200zl taniej!! 'okazja' :) hyhyhyhy (bez urazy)[/quote]
Nawet jakbyś ją podłączył do najczulszego na świecie sejsmometru to by to w niczym nie zmieniło jego odczytów.
I o to tylko chodzi.


A tak przy okazji, to najśmieszniejsze jest to, że na tych koncertach które są przez audiofilii namiętnie słuchane, czy innych nagraniach często wykorzystuje się masakrycznie długie kable do przesyłania dźwięku, połączenia bezprzewodowe i masę innych kompletnie nie do przyjęcia przez audiofilii rozwiązań. A jakby się przyjrzeć sprzętowi na jakim to jest masterowane to też mógłby cenowo okazać się niższy od wielu zestawów audiofilskich. Zresztą wystarczy porównać ceny sprzętu profesjonalnego do studiów z cenami sprzętu "audiofilskiego". Jakoś dziwne ten drugi jest droższy.

[quote name='fitrus' post='118155' date='14.09.2008, 18:39 ']a jakbym mial caly dom ze zlota? i chcial na koncu zlotą rurę to byscie sie pukali w glowe?[/quote]
Pukalibyśmy się jakbyś miał cały dom ze złota. Złota rura w tym przypadku byłaby mało śmieszna. Zresztą nie wiem jak złoty dom ma wpłynąć na jakość wody płynącej z kranu. Jak już robimy głupie porównania to niech mają one sens.

Zresztą naprawdę daj sobie spokój z takimi dziwnymi porównaniami bo sprowadzasz to do absurdu. Inna sprawa, że faktycznie ta wtyczka to jest absurd więc może faktycznie tylko humor a'la Monty Python ma sens w tym wątku.

Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maxiuca' post='118134' date='14.09.2008, 17:30 ']A skoro już sobie od starych bab wyrzucamy to Ty już może swoją płeć określiłeś? :( (hint: myślałam :) )


Jakie fakty, rozejrzyj się po wątku, wszyscy pękają ze śmiechu jak czytają bzdury o audiofilskich kablach zasilających. Twoje teorie są niby czymś poparte? Jedyne co piszesz to że Ty widzisz rożnicę, że Ty słyszysz różnicę i że nie masz czasu o tym pisać.

A ja widziałem wczoraj przybysza z Alpha Centauri, napiliśmy się po browarze, wsiadł w swój statek kosmiczny i pograł z prędkością nadświetlną do swojej galaktyki. Podyskutujmy może o tym. Co? Piszesz, że teorie Einsteina przeczą temu? Stary był i głupi. Tak samo jak panowie Ohm i Kirchhoff.

Dawaj fakty (to tak apropos wątku o skalerach i ich wpływu na HD): które płyty Blu-ray wyglądają gorzej niż te same filmy na DVD przeskalowane przez VP50, która płyta CD-Audio jest wydana w dwóch wersjach: AAD i DDD?

Ja nie dzielę niczego na czworo, tylko z Twojego marketingowego bełkotu wydobywam niejasności, przekłamania, nieprawdy czy dowody na to, że nie do końca wiesz o czym piszesz (w pełni cyfrowe płyty Blu-ray, obraz z kamer HD lepszy niż z taśmy, błagam, to są podstawy i aksjomaty z którymi się nie dyskutuje). To tak jak w sądzie: wykazać niekompetencje biegłego żeby podważyć całą jego opinię.[/quote]

Chwilami Cię nie rozumiem. Podważasz wszystko.

Wynika to z tego, że nie robiłeś porównań na markowym sprzętu. Zachłysnąłeś się HD i To w najgorszym wydaniu. Wolisz Samsunga, to Twoja sprawa. Ja wole inne marki, lepsze.
Gdybyś wiedział w działaniu procesor obrazu zmienił byś zdanie. Ale oczywiście wolisz negować niż to sprawdzić.

Kable są dla Ciebie abstrakcją Chyba nigdy nie robiłeś takich porównań.

Przypuszczam, że nie słuchałeś płyt audiofilskich na dobrym sprzęcie, możne wtedy dyskusja na ten temat byłaby rzeczowa. A tak to rozmawiamy jak z głuchym o muzyce.

Panie teoretyku, nawet nie wiesz, że wymiana okablowania na lepsze daje większy przyrost jakości niż wymiana poszczególnych elementów zestawu. Jest to najtańszy sposób na polepszenie jakości. Ale skąd masz o tym wiedzieć.

Jestem ciekaw skąd czerpiesz swoją wszechstronną wiedzę i swoje mądrości. Wiedza teoretyczna jest podzielona na 2 etapy -czytanie i oglądanie, A Ty wybrałeś tylko czytanie i do tego lekturę marnych autorów.

Czasem odnoszę wrażenie, że chyba sam nie wiesz w co wierzysz.

Chyba będę musiał zmienić o Tobie zdanie.

Pozdrawiam,
Andrzej S.

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='andsie1' post='118159' date='14.09.2008, 17:49 ']Panie teoretyku, nawet nie wiesz, że wymiana okablowania na lepsze daje większy przyrost jakości niż wymiana poszczególnych elementów zestawu. Jest to najtańszy sposób na polepszenie jakości.[/quote]

ale nie kabli zasilajacych i wtyczek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[i][quote name='demek' post='118161' date='14.09.2008, 18:53 ']ale nie kabli zasilajacych i wtyczek![/quote][/i]
I te też

AS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...