Skocz do zawartości
SitrQ

Panasonic BD-50 kontra BD-30

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę,czy może ktoś autoratywnie porównać oba odtwarzacze?W Mega Test BD-50 była konkluzja,że jeśli ktoś ma nowszy amplituner (w moim przypadku-ONKYO-606),to w zasadzie może śmiało wybrać DB-30-nie będzie większej różnicy.Zamówiłem DB-50,ale cały czas są problemy z dostępnością tego modelu.Zastanawiam się,czy czekać jeszcze,czy może spokojnie pójść w stronę DB-30.Tym bardziej,że jest tańszy o 500 złociszów:)....Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to w Twoim przypadku zapłacisz 500 zł więcej za profil 2.0 zamiast 1.1, bo tak naprawdę różnica między tymi klockami sprowadza się do tego oraz do zintegrowanych dekoderów audio. Dekoderów audio nie potrzebujesz, więc musisz zadać sobie pytanie czy profil 2.0 jest Ci potrzebny i czy wart jest 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://www.blu-ray.com/players/compare.php?checkbox60=68&checkbox61=47&submitC=Compare&action=compare"]http://www.blu-ray.com/players/compare.php...;action=compare[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie-ja rzadko korzystam z dodatków na płytach,więc zastanawiam się czy czekać w nieskończoność<_<...Bo w jakości obrazu pewnie nie ma różnic,prawda?A może Sony S500?Sory,że zawracam głowę,ale już zgłupiałem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lepiej poczekaj na s550 jak juz sony ja na niego miedzy innymi czekam na yamahe bd s2900 i sony 550
yamka cos czuje to bedzie kopia panasa w ladnej obudowie chociaz mysle ze analogi zrobia konkretniej i zasilanie troszke ulepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a szczerze to mam juz dosyc czekania i to bedzie albo yamka s2900 albo sony 550 na bank jakos na panasa nie moge sie przekonac
jescze ciupinke poczekam no chyba ze okazyjnie mi panas wleci w lapy dzwiek puszczam po hdmi PCM takze jakosc bez roznic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może poczekam jeszcze trochę-byle nie miesiąc:)..pozdro i dzięki za poradę<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tam czekam :)rowniez to czekamy razem eheh zawiodlem sie na samsungu 2500 bo nei puszcza dts hd ma po pcm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SitrQ' post='117201' date='08.09.2008, 21:11 ']No to może poczekam jeszcze trochę-byle nie miesiąc:)..pozdro i dzięki za poradę:)[/quote]
No to na 550 poczekasz kilka miesięcy. Jak chcesz coś teraz brać bez czekania to BD30 jest najlepszym wyborem. A dodatki będziesz miał wszystkie na nim tylko nie będziesz mógł korzystać w "funkcji interaktywnych" do którym potrzebny jest dostęp do Internetu z odtwarzacza. Mało przydatna funkcja moim zdaniem.

Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No :)Tylko,że 500tka na naszym forum też nie ma rewelacyjnych (chociaż wstępnych) notowań:)I bądz tu człowieku mądry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry obraz z DVD i profile 1.1 da Ci tylko Panas 30. Bardzo dobry obraz z DVD i profile 2.0 to Samsung BD-P2500, ale na niego musisz zaczekać.
Jeżeli chcesz coś w dobrej cenie i od ręki to na dzień dzisiejszy liczy się tylko ten Panas.
Chyba, że nie zależy Ci na PiP to bierz Samsunga BD-P1400 za 750 zł :)

Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środę,czwartek mam dostać odpowiedz co do Panasa 50-tki i jeśli nic się nie ruszy,to pewnie zdecyduję się na BD-30:)...Bo parę miesięcy nie będę czekał:)...Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak wybrałeś BD30. Jak Ci się spisuje? Potrzebuje jakiś drugi player i rozważam właśnie 30-tkę. Jeżeli możesz to napisz w kilku słowach swoje wrażenia z jego użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...