Skocz do zawartości
Gmeru

Nowy Blu-ray Disc Player Sony BDP-S550

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam takie dosc glupie pytanie ale bede bardzo wdzieczny za rzeczowa odpowiedz. Mianowice planuje sprzedac swoje PS3 i kupic combo Xbox 360 plus oddzielny odtwarzac BR. Nie pytajcie dlaczego ale po prostu sytuacja mnie zmusza:) W kazdym razie PS3 mialem podpiete do swojego zestawu Creek Evo przez 2 chinche bo moj zestaw to zwykle stereo. I teraz mam pytanko, czy jest jakas roznica w podpieciu i odtwarzaniu dzwieku stereo z Blu-Ray pomiedzy 350 i 550? Chodzi mi tylko o to, zeby Blu Ray odtwarzal mi poprawnie dzwiek na moim systemie 2.0. Czy w moim przypadku jest sens doplacac do 550 czy 350 w zupelnosci mi wystarczy w systemie 2.0? Z gory dziekuje za odpowiedz i sorry za lamerskie pytanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki. Mam jeszcze 2 pytania. Jak jest z głośnością pracy w porównaniu z PS3 i jakość obrazu - jest lepsza niż w przypadku odtwarzania BR z PS3 czy raczej nie widać różnicy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,


Zastanawiam się nad kupnem BDP-S550. Ekran, który posiadam, to Sony W2000 (oznaczony jako Full HD 1080p), ale nie przyjmuje 24p.
Odtwarzacz zaś wysyła owe 24p. Obecnie, moje jedyne źródło HD to telewizja n. (wiem, wiem, pseudo HD :P Czy w związku z tym odczuję znaczącą różnicę jakości obrazu z płyt BD, czy też będzie to tylko nieznaczna poprawa i aby w pełni wykorzystać możliwości odtwarzacza muszę szukać LCD przyjmującego 24p ? np. W4500 ?

dzięki

Edytowane przez Pawlack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odczujesz i to znaczaco ! Na N mamy HD z bitrete od 6 do 8 Mb w 1080i a na Blu ray masz Full HD 1080P z bitretem 2 razy wiekszym....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Whiplash' post='130150' date='08.11.2008, 22:42 ']Odczujesz i to znaczaco ! Na N mamy HD z bitrete od 6 do 8 Mb w 1080i a na Blu ray masz Full HD 1080P z bitretem 2 razy wiekszym....[/quote]


Czyli nie muszę gnać po nowy telewizor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie . Studiuje forum i ciagle nie jestem pewien. Mam do wyboru kupic SOny 550 lub PS3 co mi polecicie jesli nie brac pod uwage $? W gre wchodza tylko te dwa urzadzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie interesowalo by mnie porownanie jak ma sie np dzwiek puszczony do mojego ampli Onkacza 875 z PS3 a S550 oczywiscie poprzez HDMI. Slyszalem wypowiedzi ze bitstream puszczony z S550 jest o klase lepszy od LPCM puszczonego z PS3 (innej opcji nie posiada konsola).... Jezeli to prawda zdecydowanie kupuje S550 :)

Swoja droga mysle ze cos w tym jest bo jak puszczam z PS3 bitstream zwyklego DD to juz wydaje mi sie lepszy od LPCM True HD np niestety :(

Edytowane przez AvataR1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja mam trochę inne pytanie.
Czy BDP-S550/350 "zagra" z Yamaha RX-V620RDS?
Nie planuję na razie zmieniać ampa, a dla moich potrzeb 5.1 wystarcza :P
Tylko brakuje mi HD :lol:, które wtedy osiągnę.

K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie troche z innej beczki. Mam tylną projekcję kdfa. Chciałam do niegopodłączyć jakiegoś blueraya. Z tym, że w sytuacji gdy podłącze do niego co kolwiek co podaj sygnal o wyższej rozdzielczości jedyny format obrazu dostępny do ogladania to WIDE. Bardzo spłaszcza on obraz co powoduje, że nie ma żadnej przyjemnosci z oglądania sygnału HD. Czy playerki sony 350, 550 lub starsze posiadają funkcje rozciągnięcia obrazu na pełen ekran tym samym zastępoując tę funkcję z telewizora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planujacych zakup 350 i 550 prosze zwrocic uwage ze w stanach pojawili sie nastepcy 360 i 560 Z wiekszych zmian to wbudowany WLAN oraz streaming mediow z serwera DLNA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...