Skocz do zawartości
kmm_maxi

Wymiana HDD na większy NBOX recorder

Rekomendowane odpowiedzi

Otwierając go, łamiesz plombę = kara 2tys gdy będziesz zwracał sprzęt. Opłaca sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nijak - nie wiadomo jak nbox recorder zareaguje na wiekszy dysk, czy utworzy odpowiednio partycje czy tez na sztywno ma wpisane wartosci dla dysku 250gb i tyle. krotko mowiac - nie zawracaj sobie tym glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kmm_maxi' post='114983' date='27.08.2008, 18:01 ']Czy to możliwe, jak się do tego zabrać.?[/quote]


Pomijając fakt że jest to zabronione, to i tak na 99% dysk w boxie ma HDlocka. Nie znasz klucza, nie znasz systemu - zapomnij. Nowego dysku nie założysz bez prawidłowego zablokowania, a starego nigdzie nie użyjesz bez odblokowania. Jedyne co Cię może czekać to same kłopoty natury technicznej i formalnej.

Żeby uprzedzić ewentualne pytanie, jeśli pojęcie hdlock jest Ci obce, to tym bardziej sobie odpuść :).

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Gdzieś na jakimś forum doczytałem, że ktoś włożył większy dysk. Dysk wystartował, jedyna różnica jest taka, iż było więcej miejsca na PVR. Po wyjęciu dysku nie będzie dostępu dojego zawartości! Ale jak piszą przedpiszcy :) zrywasz plombę i to może potem być problem.
adammm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='adammm']Gdzieś na jakimś forum doczytałem, że ktoś włożył większy dysk.[/quote]
Hmmm .... a nie zauważyłeś ironii ludzi piszących w tamtym temacie co nie zrobili z tym dyskiem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi się kiedyś udało zamienić 80 na 160 GB w nagrywarce stacjonarnej LG. Niestety nie pamiętam modelu. W tym celu użyłem Dosowego ghosta ver. 11. Po tej operacji kolega zyskał trochę więcej godzin do nagrania. Do dzisiaj działa to bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='igal' post='115293' date='29.08.2008, 00:28 ']... Mi się kiedyś udało zamienić 80 na 160 GB w nagrywarce stacjonarnej LG. ...[/quote]
To, niestety, nie to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gdzieś na jakimś forum doczytałem, że ktoś włożył większy dysk. Dysk wystartował, jedyna różnica jest taka, iż było więcej miejsca na PVR. Po wyjęciu dysku nie będzie dostępu dojego zawartości! Ale jak piszą przedpiszcy wink.gif zrywasz plombę i to może potem być problem.

adammm

Panowie mam pytanie.

Tak się składa, że mam dekoder który nie ma zabezpieczenia gwarancyjnego. Chciałbym włożyć dysk 1TB. Czy to się powiedzie? Jaki dysk powinienem kupić.

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...