Skocz do zawartości
BoDeX

Jaki najlepiej wykonany koncert w edycji Blu-ray?

Rekomendowane odpowiedzi

jakie parametry ma ścieżka dźwiękowa na koncercie Celine Dion? Chodzi mi o DTS HD MA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może źle się wyraziłem, chodzi mi o to jaka przepływność bitów, ile kanałów itp.

pomyliłem tez co do typu dźwięku, faktycznie jest Dolby TrueHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Polecam WITHIN TEMPTATION - Black Symphony.

Dźwięk 5.1 PCM 24/96, 5.1 DTS 24/96, 5.1 DD, stereo PCM 24/96, stereo DD.

""Black Symphony", to zapis niecodziennego koncertu zarejestrowanego 7 lutego 2008, w mieszczącej 10,000-czną publiczność arenie AHOY. Na scenie Sharon den Adel i spółkę wspierała 60 osobowa Metropole Orchestra oraz 20 osobowy chór klasyczny.

Wydarzenie to, było jak dotychczas najbardziej zaangażowanym produkcyjnie przedsięwzięciem scenicznym grupy, obejmując wiele zmian kostiumów, efekty pirotechniczne oraz a audio-wizualne elementy prezentowane na wielkim ekranie video o powierzchni 400 m2.

Zespół zaprezentował swoje największe przeboje a na scenie pojawiło się wielu gości: Keith Caputo (ex-Life Of Agony), Annekevan Giersbergen (The Gathering), oraz George Oosthoek (Orphanage). Całość rockowo-gotyckiego przedstawienia zarejestrowane zostało przez 14 kamer HD.

Brytyjska edycja czasopisma "Kerrang!" określiła koncert, jako "najlepszy show na ziemi"."

Edytowane przez Gatar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po przeczytaniu waszych opinii, najwięcej głosów miała Celine Dion.

Więc kupiłem.

I faktycznie koncercik reeeweelaaacja !!!

(nie trzeba być miłośnikiem tego typu muzyki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie THE KILLERS jest najlepiej zrobionym koncertem na Blu-Ray

10/10

Posiadam 16 koncertów na BR, od razu mówię, że nie posiadam i nie widziałem Celiny.. ot, nie moja muza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam Celine i jest ona faktycznie rewelacyjna pod wzgledem obrazu i dzwięku, nie dyskutuje o gustach !! Mam pare innych plyt, i wielki problem z jedyna plyta w systemie 7.1 a mianowicie Chris Botti in Boston,czasem nie zgruwa sie obraz z muzyka w czasie i to jest niestety padaka !! Mam fantastyczny koncert 60 urodziny Eltona Johna Polecam !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakim Celine Dion piszecie? Mowa o Live in Las Vegas czy tym nowym Through the Eyes of the World? Ten drugi to nie koncert, tylko zapis trasy koncertowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Las Vegas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kategorii rockowej bezwzględnie blue ray Dream Theater "Live at Budokan" .Mimo że posiadam wersję DVD z 2004, wersja BD powala jakością dźwięku. Rewelacja :DTS HD MA, jest też DD 5.1;i PCM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla porównania i Celine Dion (Las Vegas) i Roya Orbisona. Jeżeli chodzi o jakość dźwięku to Orbison ze swoim 96/24 DTS HD-MA nie daje Celine żadnych szans...Potwierdza to także samo bitrate dźwięku na poziomie ok. 10Mb/s...

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie płyty LEE RITENOUR - OVERTIME , zerwanie beretu murowane ....

Mega klimat, świetna realizacja, i muza muza muza - pełna wirtuozeria, a pałker ok. 100 min. przestawia ściany .... KOSMOS !

Nic tylko zamawiać - http://www.amazon.co.uk/gp/product/B007FOH7M8/ref=s9_simh_gw_p74_d1_g74_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=0694BTNTVB4VSE6VKJX9&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467128533&pf_rd_i=468294

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że do dobrej kolekcji można dodać:

Jeff Beck- Performing this week oraz

John Mayer - Where is the light is

Audio dla mnie niemal doskonałe.

Przy moich około tylko 50-ciu BD , koncerty to ok. 75%

Pozdro

Leszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wybitnych realizacji warto załączyć : Dave Matthews & Tim Reynolds: Live At Radio City

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha,możemy tak w nieskończoność. Każdy z nas ma sporo wybitnie wydanych koncertów,jak i totalnie "spapranych". Nie było jeszcze super wydania CROSSROADS Eric Clapton-guitar festival 2010. Obraz/dźwięk 10/10 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mylene Farmer - Stade de France 2009.

Gdzieś tu jest cały watek na ten temat.

Dla mnie ... bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam Wasze opinie i stwierdzam,że każdy będzie chwalił swoje.Przecież nie Wszyscy słuchają Celinki czy Iron Maiden i nie będą ich specjalnie kupować,przez to będą chwalić koncerty innych wykonawców nie mając porównania z innymi.Ja np.chwalę sobie Moby-ego,mam też parę koncertów Korn-a,ale one już nie oddają takiego klimatu,może przez to,że inny rodzaj muzyki.Chociaż najnowszy już jest zdecydowanie lepiej nagrany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której Celine Dion piszecie, że jest tak świetna Live in Las Vegas EYES OF THE WORLD ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam koncert z okazji 75 urodzin Quincy Jonesa w Montreux...swietna realizacja zarowno dzwiekowo jak i sonicznie

http://allegro.pl/quincy-jones-live-at-montreux-2008-blu-ra-i3280986325.html

Ale najlepiej zrealizowany to chyba Lee Ritenour, bez dwoch zdan..szczegolnie jak sie slucha tych orgii gitarowych na amplifikacji lampowej :))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarowno dzwiekowo jak i sonicznie

Hmm, a to nie jest czasem masło maślane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam następujące koncerty:

The Eagles Firewall

The Cure Trilogy

Queen Montreal

The Shadows Final m

George Michael London

Celine Dion Vegas

OMD Architecture

Elton John 60

Tori Amos 91-92 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...