Skocz do zawartości
buku

KISS DP-600 nowy firmware 0.35

Rekomendowane odpowiedzi

opis za godzinę.
Napięcie rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info ale 3.034 nic nie poprawił. Nie rozumiem już o co chodzi.
Z tym KISS em.
A pewne filmy graja gorzej nią poprzednio a jeszcze inne przestały grać.

O, a teraz robi loading po resecie od 29 min. Edytowane przez janunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle LOL ; ) <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TOTALNY SYF.
Powinni zwracać kasę i wycofać produkt z rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak tam nowy firmware? Coś zmienił?

Przeglądam forum od jakiegoś czasu, ale jeszcze chyba nie znalazłem temtu, w którym byłyby zgromadzone wszystkie bugi KiSS DP-600, które ciągle istnieją. Jest gdzieś może taka lista?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety uważam, że ten produkt nie mnadaje się do sprzedaży.
Żeby było śmiesznie czyta raz trochę źle a raz ten sam materiał bardzo źle. Czyli brak stabilności. Stany nieustalone.
Zrobiłem mu region free ale jakość DVD jest koszmarna.
Wróciłem do firemware 3.0.25
Jest troche lepsza.
Nie polecam zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK, ale mi chodzi o to, że mając np. kontakt z ludźmi z KiSSa, trzeba powiedzieć im konkretnie co jeszcze nie działa w najnowszym firmwarze - bo to jest dla nich wyznacznik. Szukam takiej listy, ale oprócz generalnego narzekania i rzeczy dotyczących starszego oprogramowania nie znalazłem nic.
Czy jest np. 5 rzeczy, które możecie podać od ręki, a które nie działają (a powinny) pod najnowszym firmware'm? Bo spotkałem się (na innych forach) już z taką opinią, że ta wersja generalnie usprawnia działanie i pod nią DP-600 to całkiem sprawnie działająca maszyna. Dlatego też chcę te informacje zweryfikować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chwilowo odpowiem tak:

Dla nas liczy się jako odtwarzacz HD. I jest napisane, że czyta HD (w sumie to główna informacja dla kupującego tego KISSa. Ze jest to odtwarzacz HD!). Ale jedyne co jest legalne HD to filmy od M$ WMVHD z DRM. A to nie chodzi. Czyli?

Nie mówiąć już o tym, że po wgraniu nowego FW te filmy HD w .ts co chodziły to nie chodzą już płynnie oraz janunio mówił, że ma jakieś problemy ze zwykłym DVD, Dzisiaj to zweryfikuje osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrzac na to, jak sie przedstawia historia tego sprzetu a propos tego czego nie robi a powinien, absolutnie bym sie w to nie pakowal. Moj znajomy, ktory posiada DP600 uznal, ze zostal po prostu ordynarnie okradziony przez firme Kiss i patrzac na to jak niestabilne i niedopracowane to urzadzenie uwazam, ze ma absolutna racje. Nie jestem w stanie zrozumiec jak niby powazny producent moze w taki sposob podchodzic do tego co robi, jak mozna tak traktowac klientow???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo to jest tak:
KISS czka. Z szuflady, EX HDD czy po PC-Link/WMConnect.
DRM nie chodzi bo nie ma umowy z MS za którą trzeba zapłacić.
Wkładamy do SnaZio/Buffalo/Pinnacle i film gra.
KISS gra co gorsze inaczej za każdym razem jest więc nieprzewidywalny.
Jest to chyba nie do uratowania produkt.
Moja opinia jest taka, że błąd tkwi w konstrukcji. I już.
Jest już przecież 5 wersja fw.
Najlepsza jest przedostatnia 3.0.25
Dostałem tez pliki do "Region Free". I teraz otwiera wszystkie regiony.
Jakość tego co widzimy jaki DVD jest TRAGICZNA !!!

Zgadzam się, że jest to "ordynarne oszustwo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli reasumując: (poprawcie mnie w miescach, w których się mylę)
Powiedzmy, że kupię sobie DP-600. Normlane DVD będzie mi odtwarzał, DivXy również, problemy z napisami już nie istnieją. Mogę wrzucić normalny plik .avi i będzie działał. Odtwarza mp3 i inną muzykę, choć czasem się przycina i ma problem z przewijaniem - ale, przyznajmy, nie jest to odtwarzacz mp3, mp3 i inne audio to miły dodatek. Pliki graficze mogę przeglądać jeśli tylko uda mi się połączyć KiSSa z komputerem, z czym podobno bywają problemy. Z dysku oczywiście też działają.
Jedyne, co tak naprawdę nie chce działac poprawnie to filmy w HD. Ale filmów w HD jeszcze w Polsce nie ma w normalnym obiegu i mogę liczyć na to, że do momentu, kiedy się pojawią, firmware będzie już na tyle udoskonalony, że będa działać.
A z mniej legalnej półki - czy testowaliście jakieś DivXy w HD ściągnięte z netu? Jakieś odcinki "Lost", "Prison Break" itp.? Działa to, czy nie ma szans? Wiem, że sporo rzeczy w HD jest w sieci, rzecz jasna nie jest to legalna zawartość, ale może przynajmniej nieleglana działa, skoro legalna się zacina? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='amron' date='19.06.2006, 12:41 ']Ok, czyli reasumując: (poprawcie mnie w miescach, w których się mylę)
Powiedzmy, że kupię sobie DP-600. Normlane DVD będzie mi odtwarzał, DivXy również, problemy z napisami już nie istnieją. Mogę wrzucić normalny plik .avi i będzie działał. Odtwarza mp3 i inną muzykę, choć czasem się przycina i ma problem z przewijaniem - ale, przyznajmy, nie jest to odtwarzacz mp3, mp3 i inne audio to miły dodatek. Pliki graficze mogę przeglądać jeśli tylko uda mi się połączyć KiSSa z komputerem, z czym podobno bywają problemy. Z dysku oczywiście też działają.[/quote]

Wszystko to ma Manta DVD za 200zł a KISS kosztuje 1300zł i jest odtwarzaczem HD stąd ta cena.


[quote]Jedyne, co tak naprawdę nie chce działac poprawnie to filmy w HD. Ale filmów w HD jeszcze w Polsce nie ma w normalnym obiegu i mogę liczyć na to, że do momentu, kiedy się pojawią, firmware będzie już na tyle udoskonalony, że będa działać.
A z mniej legalnej półki - czy testowaliście jakieś DivXy w HD ściągnięte z netu? Jakieś odcinki "Lost", "Prison Break" itp.? Działa to, czy nie ma szans? Wiem, że sporo rzeczy w HD jest w sieci, rzecz jasna nie jest to legalna zawartość, ale może przynajmniej nieleglana działa, skoro legalna się zacina? :lol:
[right][post="6469"][/post][/right][/quote]

Co to znaczy, że się pojawią? Pojawią się ale w postaci Blu-Ray i HDDVD i nic więcej. DivX High Definition to jak dla mnie jakieś nieporozumienie, mówię oczywiście o tych legalnych w HD czyli Ultra (menu itd), które miały być dostępne oficjalnie u Nas na półkach od kwietnia 06. Jakoś ich nie widzę bo niby gdzie tu miejsce jeszcze dla kolejnego gracza w dodatku tak ubogiego (co to za High Definition). Teraz gdy wyjdą BD i HDDVD nie ma już nawet o czym gadać.

Polecam jeszcze raz obejrzeć trochę trailerów ze strony DivXa a potem porównać to do normalnych filmów HD z satelity (.ts itd) albo do WMVHD.

Dlaczego tak się piekle i krzyczę. Z jednego powodu! Obiecywano nam gwiazdkę z nieba, wielu moich znajomych naprawdę odpuściło sobie SnaZio/Buffalo/Pinnacle na rzecz czekania na KISSa gdyż miał łączyć najlepsze cechy każdego z powyższych. A co wyszło? KUPA ;p Mam Snazio od listopada 05 i gra wszystko podobnie jak Xbox360 za podobną cenę(on gra najlepiej). A KISS w czerwcu 06 nie gra nic praktycznie. O czym tu dyskutować.

Tylko ja niewiem po co my ten temat ciągle rozkopujemy. To wszystko pisaliśmy już dawwwwno temu i w sumie powtarzam się poraz enty...

Polecam forum: [url="http://www.mpcclub.com/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=55"]http://www.mpcclub.com/modules.php?name=Fo...=viewforum&f=55[/url] mam nadzieje, że znane. (jak nie to bardzo źle) Tam siedzą ludzie z KISSa, już dziesięć tysięcy razy pisaliśmy jakie są problemy ale w nagrodę dostaliśmy Bana ze 3 razy bo jakoś niechcą się widać ośmieszać. W sumie uratowaliśmy masę osób przed wydaniem pieniędzy w błoto. Nawet dzwoniliśmy itd. Nie jesteś pierwszy, który chce zbawić ten odtwarzacz. My bardzo chcieliśmy to zrobić!

Pytam się po co to kupować skoro jest: SnaZio/Buffalo/Pinnacle/X360 ? I to od ręki w naszym kraju. Ceny są niższe no może oprócz króla Snazio.

Ten sprzęt musi zagrać:

WMVHD z DRM (tak jest napisane w opisie produktu)
Pliki .ts płynnie

A on raz za gra coś potem nie potem znowu coś zatnie itd...tak jak mówi janunio wina musi leżeć w konstrukcji tego odtwarzacza. Przecież wszystkie powyższe odtwarzacze mają Sigme na pokładzie a jednak widać co się dzieje...

DivX High Definition to to gra (dema chodzą) tylko co z tego...Jak taki DivX HD wygląda? Marnie...

Ps. Jeszcze stosunek ilości filmów w formatach HD:

MPEG-2 (.ts) - 90%
WMVHD - 10% albo i mniej (sama przyroda)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może potwierdizć że jest już nowy firmware 3.0.36 do kissa. Na stronie kissa nic o tym nie ma
link
[url="http://www.mpcclub.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=11140"]http://www.mpcclub.com/modules.php?name=Fo...pic&t=11140[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstąpię trochę od tematu firmware, piszę jednak tutaj gdyż po przeczytaniu tego postu zgłupiałem :).
Zamierzam kupić odtwarzacz filmów hd, do odtwarzania filmów głównie z sieci. Przymierzam się do Kiss'a DP-600. Czy może mi ktoś napisać jak to w końcu jest z czytaniem przez ten odtwarzacz filmów hd z pc? Bo z tego co tu przeczytałem to nie działa to zbyt rewelacyjnie :). Może lepiej kupić SnaZio 1350?
Nie wiem tylko czy SnaZio czyta napisy(oraz polskie znaki) po sieci w filmach hd (.ts)? Będę wdzięczny za oświecenie mnie w tym temacie :angry:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='blueray' post='5944' date='07.06.2006, 15:32 ']opis za godzinę.
Napięcie rośnie.[/quote]
No to jak z tym nowym softem do kissa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KISS czyta najlepiej ze wszystkich na rynku Net playerów w opcji streaming przez PC-Link v 3.0 ale bez napisów.
Także muzyka, przyroda to tylko KISS DP-600.

Nie jest jasne czy w ogóle ten model bedzie dalej rozwijany.

I chyba FW 3.0.34 nie będzie poprawiany choć sa jakieś zapowiedzi pt.: "KNAS".

Napisy czyta za to SnaZio 1350 ale bez polskich "ogonków". Edytowane przez blueray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak by ktoś chciał kupić to mam w świetnej ofercie zapraszam [url="http://www.allegro.pl/item164625550_kiss_dp_600_nowy_gwarancja_dodatki_okazja_.html"]KISS DP-600 NOWY OKAZJA PLUS DODATKI WARTO!!![/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='blueray' post='34320' date='11.01.2007, 16:47 ']KISS czyta najlepiej ze wszystkich na rynku Net playerów w opcji streaming przez PC-Link v 3.0 ale bez napisów.
Także muzyka, przyroda to tylko KISS DP-600.[/quote]
Snazio czyta za to rewelacyjnie z szuflady i po sieci.
Z napedu do 32Mbps, a po sieci jesli uzywa sie rewelacyjnego Wizd
do 26Mbps.
Jaki max transfer po sieci ma ten Kiss?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...