Skocz do zawartości
mesiash

-- NOWE PROMOCJE N -- BEZPOŚREDNI ATAK NA C+ i CP !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='szorko' post='136084' date='11.12.2008, 09:39 ']Nowa promocja świąteczna - jak się tu nie wkurzyć. :)
Po kilku dniach udało mi się dodzwonić na infolinię celem zamówienia zestawu n-ki. Wcześniejsze próby zamówienia on-line byly bezskuteczne, strona nie otwiera się niezależnie od pory dnia i nocy. Miła Pani na infolinii przyjęła moje zamówienie zapisała dane i wtedy się okazało że niestety nie mają n-recorderów na stanie ponieważ się skończyły . Moge go otrzymać za 4 miesiące jak przyjdzie pierwsza faktura do zapłacenia , a na razie mogąmi podesłać wersję bez nagrywania.Podobno informacja że n-recorderów nie ma jest na stronie ale Pani nie umiała mi powiedzieć gdzie się znajduje - ja tego nie znalazłem.
Jak chce się pozyskać ileś tam klientów to trzeba być na to przygotowany , a nie liczyć że może nie przyjdą. Chyba że sztuczka polega na tym że n-recorderów nie ma dla tych co chcą podpisać umowę na 12 miesięcy , bo w punktach sprzedaży są dostępne bez problemu - ale trzeba podpisać umowę na 24 miesiące.
Pozdrawiam wszystkich w świątecznej promocji n-ki.[/quote]
Musiałeś miec pecha. Ja dodzwaniam się najdłużej po 5 min. Potwierdzam, że przy zawieraniu umowy przez telefon nie ma recorderów. Jedyny plus tej sytuacji, o którym nie napisałeś a na pewno ci przedstawiono tę ofertę, że otrzymasz kupon na wymianę nbox-a na nbox-a recordera. Wymiana będzie możliwa po 3 miesiącach od momentu zawarcia umowy i będzie BEZPŁATNA (do tego otrzymasz bezpłatny dostęp do dwóch kolekcji VOD na okres DO 2 miesięcy). Plus tej sytuacji jest taki, że nie trzeba będzie płacić 99 zł za aktywację recordera, minusem to że zamiast 3 miesięcy dwóch pakietów VOD gratis otrzymasz DO 2 miesięcy dwóch pakietów VOD gratis. Suma sumarum oferta korzystniejsza niż "Świateczna promocja" z tym, że odłożona w czasie gdzieś do lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój ojciec tez chciał wymienić zwykły na recorder i potwierdzam ze maja braki z czarnymi.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='geowik' post='136101' date='11.12.2008, 12:35 ']Musiałeś miec pecha. Ja dodzwaniam się najdłużej po 5 min. Potwierdzam, że przy zawieraniu umowy przez telefon nie ma recorderów. Jedyny plus tej sytuacji, o którym nie napisałeś a na pewno ci przedstawiono tę ofertę, że otrzymasz kupon na wymianę nbox-a na nbox-a recordera. Wymiana będzie możliwa po 3 miesiącach od momentu zawarcia umowy i będzie BEZPŁATNA (do tego otrzymasz bezpłatny dostęp do dwóch kolekcji VOD na okres DO 2 miesięcy). Plus tej sytuacji jest taki, że nie trzeba będzie płacić 99 zł za aktywację recordera, minusem to że zamiast 3 miesięcy dwóch pakietów VOD gratis otrzymasz DO 2 miesięcy dwóch pakietów VOD gratis. Suma sumarum oferta korzystniejsza niż "Świateczna promocja" z tym, że odłożona w czasie gdzieś do lutego.[/quote]
Tak masz rację zostałem o tym poinformawany , ale jeżeli chcę coś kupić to chciałbym skorzystać z nich akurat w okresie świąteczno-noworocznym kiedy mam trochę więcej wolnego czasu. Niby po 3 miesiącach dekoder biały ma być wymieniony na czarny , na moje pytanie czy istnieje szansa że będzie szybcie odpowiedź była negatywna , na pytanie czy może to trwać dłużej niż 3 miesiące odpowiedź brzmiała (...)"na dziś mam takie informacje". Jak dla mnie wynika z tego że wiadomo że nic nie wiadomo. Oszczędność rzędu 99zł do mnie nie przemawiam - podpisując umowę muszę się z niej wywiązać szkoda że druga strona nie jest do niej należycie przygotowana. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='szorko' post='136178' date='11.12.2008, 18:12 ']Tak masz rację zostałem o tym poinformawany , ale jeżeli chcę coś kupić to chciałbym skorzystać z nich akurat w okresie świąteczno-noworocznym kiedy mam trochę więcej wolnego czasu. Niby po 3 miesiącach dekoder biały ma być wymieniony na czarny , na moje pytanie czy istnieje szansa że będzie szybcie odpowiedź była negatywna , na pytanie czy może to trwać dłużej niż 3 miesiące odpowiedź brzmiała (...)"na dziś mam takie informacje". Jak dla mnie wynika z tego że wiadomo że nic nie wiadomo. Oszczędność rzędu 99zł do mnie nie przemawiam - podpisując umowę muszę się z niej wywiązać szkoda że druga strona nie jest do niej należycie przygotowana. Pozdrawiam.[/quote]
Ja też czułem się nieco zawiedziony gdy dowiedziałem się, że mają braki. Na szczęście mam już recordera, zresztą też wymienionego za białego w pierwszych miesiącach istnienia n-ki. Jeśli tak bardzo zależy ci na recorderze mozesz się udać do punktu n-ki być może tam mają jeszcze jakieś ostatnie sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko , że wtedy muszę podpisać umowę na 24 miesiące , a nie na 12 . Moje subiektywne odczucie (inni stwierdzą spiskowa teoria dziejów) że dekodery z możliwością nagrywania są ale tylko dla tych co chcą się związać z n-ką na 24 miesiące. Dobrze ilustrującym to przykładem jest fakt że punkt gdzie ich nie było w ubiegłym tygodniu otrzymał ich 8 szt. , w kolejnym dostawa jest potwierdzona na 15.12.2008 . Ogólnie to wszystko rozumiem biznes is biznes , tylko zawsze denerwuje mnie mydlenie oczy pod hasłem : dosłownie przed chwilą się skończyło. Napisać że promocja dotyczy osób zainteresowanych podpisaniem umowy na 24 miesiące i wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie obojętne czy umowa jest na 12 czy 24 miechy. Jestem długodystansowcem. W każdej platformie byłem. Jak mi naprawdę podpadną to sie pożegnamy.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba korzystniej jest dwukrotnie skorzystać z promocji niż raz. Zawsze zostaje coś na piwo i orzeszki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='szorko' post='136374' date='12.12.2008, 19:05 ']Ale chyba korzystniej jest dwukrotnie skorzystać z promocji niż raz. Zawsze zostaje coś na piwo i orzeszki. :)[/quote]


zgadzam sie o 12 miesięcy jesteś mniej dymany :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...