Skocz do zawartości
mesiash

-- NOWE PROMOCJE N -- BEZPOŚREDNI ATAK NA C+ i CP !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='netquest' post='113865' date='20.08.2008, 21:35 ']Pierwsze oznaki współpracy platform są już dostrzegalne, ale to CP z C+ rozpoczęły współpracę ( wspólne kodowanie pakietu HBO ).
Ja zastanawiam się jak będzie wyglądał rynek gdy będziemy mieć 5 platform ( C+, CP, n, Orange, TVP ).
Czy wszędzie będą w tandetnej jakośći AXN`y i Cinemax`y czy może wreszcie abonenci przy tak dużej konkurencji otrzymają
atrakcyjną ofertę za godziwe pieniądze. Pzdr.[/quote]

Współpraca platform - niedawno mówiliśmy o tym jak CP i n łączą się przeciw C+ - choćby przy przetargu na polską "Ekstra"klasę lub POT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat podnosi ceny Familijnego. Cyfra+ zmienia karty więc spora grupka oglądaczy na "zgubionych, zjedzonych przez psa kartach" ma teraz dylemat. A i pewnie posiadacze splitterów spać spokojnie nie mogą bo a nuż Cyfra+ sama zechce zaoferować multiroom. Ot i cały powód promocji. Choć trzeba przyznać, że pomysłowe zagranie. Ja się jeszcze namyślam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesienny wysyp nowosci w Cyfrze nie bezie zbyt spektakularny i raczej pojawi sie to co juz wiemy nowe oprogramowanie, VoD, troche HD i SD, troche wspolpracy z telekomuna i moze ciekawe promocje.
Nie beda to sprawy przelomowe (no jak na cyfre to moze tak) na takim poziomie jak np wprowadzenie pionierskie VoD w N. Generalnie Cyfra bedzie dublowala (wyrowna uslugi) to co mamy teraz w N nie licze na wielka inwencje Cyfry. Ale mam nadzieje, ze Cyfra troche pogoni N bo konkurencja dobrze robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tesbor' post='113960' date='21.08.2008, 11:46 ']Jesienny wysyp nowosci w Cyfrze nie bezie zbyt spektakularny i raczej pojawi sie to co juz wiemy nowe oprogramowanie, VoD, troche HD i SD, troche wspolpracy z telekomuna i moze ciekawe promocje.
Nie beda to sprawy przelomowe (no jak na cyfre to moze tak) na takim poziomie jak np wprowadzenie pionierskie VoD w N. Generalnie Cyfra bedzie dublowala (wyrowna uslugi) to co mamy teraz w N nie licze na wielka inwencje Cyfry. Ale mam nadzieje, ze Cyfra troche pogoni N bo konkurencja dobrze robi.[/quote]

Zobaczymy, na razie trzyma mnie po stronie C+ oferta kanałów Canal+ i NG HD. Zobaczę potem jaki VOD zaoferuje C+.
A 2 IX obejrzę konferencję n z ciekawością i nadejdzie czas wyboru:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tesbor tak piszesz jakby co najmniej wysyp nowości w N miał rzucić wszystkich na kolana, nie martw się cyfra tak łatwo nie odpuści no chyba żeby miała wycofać się z rynku ale póki co na to się nie zanosi. Zresztą niedługo się okże kto miał lepszą jesień :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie martwie - no moze troche bo jestem abo C+ i N tez - mam nadzieje, ze C+ nie odpusci, ale w calej historii Cyfry nie pamietam aby byly tam przelomy i powalanie na kolana!
Co do N - z calej serii konferencji uwazam, ze 1 i 5 byly ok! - pierwsza za start N i HD, 5 za oferte filmowa min. wejscie HBO.
Teraz przez miesiace w N nic sie nie dzialo ciekawego (moim zdaniem nawet dolowanie VoDu bylo) wiec mieli sporo czasu aby cos przygotowac bo na "lanie wody" to nie ma juz miejsca!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mobor' post='113602' date='18.08.2008, 16:22 ']Gdyby dawali same karty CONAX wziałbym od razu.... Nie chcę kolejnego dekodera, następnych kabli etc.... Wezme wiec chyba Polsat ale poczekam na wrzesniowe oferty[/quote]

dawanie kart na lewo i prawo to proszenie sie o hacking, watpie zeby nka sie na to zdecydowala :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='hubikas' post='113875' date='20.08.2008, 23:37 ']Co ciekawe na oficjalnych stronach "n", o drugiej promocji dla obecnych abonentow innych platform, nie ma zadnej wzmianki, chcialem sciagnac regulamin tej ofert, ale nigdzie tego nie moge znalezc :rolleyes:
Czy ktos sie orientuje, czy ta promocje mozna zamowic przez BOK, tam zawsze istniala mozliwosc podpisania umowy na 12 miesiecy, a nie standardowo jak w salonie na 24, ale teraz gdy daja 3 miesiace za free, a nastepne trzy za 38zl, "enka" mogla wycofac sie ze sprzedazy tej promocji, przez BOK.[/quote]
Tak przez telefon możesz skorzystać z promocji dla abonentów u konkurencji podpisując umowę na 12 miesięcy. Dla mnie bomba i pewnie w przyszłym tygodniu zadzwonię po kuriera. Wcześniej muszę tylko drugi kabel do pokoju doprowadzić. Musisz podać numer faktury, który później skserowany oddajesz kurierowi. Info z BOK n-ki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu masz całkowitą rację te dwie konferencje były niezłe. W sumie tak czy siak abo. N bedą się 2 września albo wściekać albo skakać z radości. Takie konferencje adrenalinkę podnoszą ;) -może i ich trochę brakuje w cyfrze. No ale póxniej czekamy na ruchy cyfry-po współpracy polsatem na transporterach można oczekiwać sporych ruchów / no z programami -nie mylić z innymi/ :P Poczekamy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem ciekaw , czy i która platforma dogada się z CP w sprawie ich kanału - Polsat. Sądzę, że gdyby doszło do takiej współpracy to czy to C+ czy N "nałapałaby" wieeeeelu nowych abo i przytrzymała wielu aktualnych. Na prawdę dla wielu osób Polsat jest bardzo ważny jako kanał i sądzę, że to mogłaby być ważna karta w ręku operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę żeby tak się stało Polsat to jeden z atutów/ choć nie wiem dlaczego/ stacji Solorza. Inaczej została by mu na wyłączność /nie za długo/tylko paczka BBC i dalej nic - no jeszcze niska cena.W N sytauacja jest inna TVN jest od lat obecny na rynku i dlatego nie mogli go wycofać z ofert i nie chcą dlatego poszli w nowości tech. i nowe kanały.Choć gdyby wycofali pazckę tvn to sporo by namieszali ale to byłby ryzykowny krok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak z N chca miec te 500-600 tys to musza miec fajna oferte. Wskaznik cena/jakosc musi być wyzszy. Do tego do konca roku familijny bedzie po starej cenie 37,9 zł, wiec i cena musza powalczyc jak i nowymi usługami. Bedzie super jak bedzie multiroom w korzystnych cenach. Na przykład promocja na recordera z rabatem na abonament do tego biały za 99 zł dodatkowo za aktywacje to mozna brac. Sni mi sie opcja w multiroom zeby miec dostep z dodatkowego białego nboxa do nagran z czarnego recordera, ale to molo mozliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wraz z rachunkiem dostałem ulotkę od n-ki , w której przedstawiona jest nowa promocja "Oglądaj wszystkie pakiety " za 48 zł zamiast 80zł.Mimo iż jest odsyłacz do strony n-ki nigdzie nie znalazłem szczegółów tej promocji (poza ogólnikami w ulotce :P ).
Czy ktoś wie coś więcej na jej temat?


Teraz co do promocji HBO dla stałych abonentów, w jakim dniu najlepiej zamówić promocyjne włączenie na 3 miesiące paczki HBO aby to były pełne trzy i bez dodatkowych opłat za pozostałe dni miesiąca, czy 1września czy też 31 sierpnia :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepiej w przedostatnim lub ostatnim dniu promocji. Wtedy bedziesz mial najbardziej "wyposiona" filmowo oferte HD swiateczno - noworoczna! Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te wszystkie konferencje i pomysly jak sprzedac wielkie G zapakowane w pachnacy papierek.
Niech sie wezma do pracy i zaczna oferowac produkt wart kupienia. Po co komu taki beznadziejny terminal. Po to aby miec jeszcze jeden bezwartosciowy zjadacz pradu?
Nigdy nie zakupie terminalu chocby i za 1zl bo po co?

Jesli kiedys wezma sie w koncu do pracy soft przeksztalci ich boxa w odbiornik to moze, ale bardzo watpie.

Gdyby jednak oferowali juz dzis abo z sama karta, to pewnie kupilbym. Tak jak kupilem cyfre i polsat.

Beda sie krecic jak pies za wlasnym ogonem az ich ktos wykupi i w koncu zacznie stosowac rozwiazania otwarte na rynek a nie scisle kierownictwo koncernu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie wiesz co piszesz. Nie kazdego stac na dekoder PVR HD , a N daje takie teraz (wypozycza) zdaje sie za 38zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Tom0000' post='115390' date='29.08.2008, 14:55 ']Te wszystkie konferencje i pomysly jak sprzedac wielkie G zapakowane w pachnacy papierek.
Niech sie wezma do pracy i zaczna oferowac produkt wart kupienia. Po co komu taki beznadziejny terminal. Po to aby miec jeszcze jeden bezwartosciowy zjadacz pradu?
Nigdy nie zakupie terminalu chocby i za 1zl bo po co?

Jesli kiedys wezma sie w koncu do pracy soft przeksztalci ich boxa w odbiornik to moze, ale bardzo watpie.

Gdyby jednak oferowali juz dzis abo z sama karta, to pewnie kupilbym. Tak jak kupilem cyfre i polsat.

Beda sie krecic jak pies za wlasnym ogonem az ich ktos wykupi i w koncu zacznie stosowac rozwiazania otwarte na rynek a nie scisle kierownictwo koncernu.[/quote]

Co do samodzielnych kart N to zgoda. Ale reszta to belkot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tom0000' post='115390' date='29.08.2008, 14:55 ']Te wszystkie konferencje i pomysly jak sprzedac wielkie G zapakowane w pachnacy papierek.
Niech sie wezma do pracy i zaczna oferowac produkt wart kupienia. Po co komu taki beznadziejny terminal. Po to aby miec jeszcze jeden bezwartosciowy zjadacz pradu?
Nigdy nie zakupie terminalu chocby i za 1zl bo po co?

Jesli kiedys wezma sie w koncu do pracy soft przeksztalci ich boxa w odbiornik to moze, ale bardzo watpie.

Gdyby jednak oferowali juz dzis abo z sama karta, to pewnie kupilbym. Tak jak kupilem cyfre i polsat.

Beda sie krecic jak pies za wlasnym ogonem az ich ktos wykupi i w koncu zacznie stosowac rozwiazania otwarte na rynek a nie scisle kierownictwo koncernu.[/quote]

Czyżby żal przez Ciebie przemawiał, że nie masz N a tam już tyle kanałów HD? :o
Nie bój się recordera, z każdą kolejną wersją softu jest on coraz bardziej funkcjonalny. Już teraz to świetny sprzęt, a co dopiero po konferencji... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skorzystałem z promocji "Korzystna zamiana". Całkiem niedawno podpisałem nową umowę z C+ tylko na Multipakiet a wycofałem się z płacenia pełnego abonamentu. W sumie to już dawno zakupiłbym Nkę, ale nie chciało mi się bawić w wymianę czaszy, konwertera i prowadzenia dodatkowo dwóch kabli. Instalacje mam już gotową, sprzęt w domu a 1 września odpalam go przez BOK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktos wie do kiedy bedzie promocja „Korzystna zmiana”??
ile srednio trwają promocje N??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do odwolania to znaczy ze w kazdej chwili promocja moze sie skonczyc niestety. Uwazam ze to dobrze ze jest taka konkurencja z korzyscia dla abonenta ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa promocja świąteczna - jak się tu nie wkurzyć. :)
Po kilku dniach udało mi się dodzwonić na infolinię celem zamówienia zestawu n-ki. Wcześniejsze próby zamówienia on-line byly bezskuteczne, strona nie otwiera się niezależnie od pory dnia i nocy. Miła Pani na infolinii przyjęła moje zamówienie zapisała dane i wtedy się okazało że niestety nie mają n-recorderów na stanie ponieważ się skończyły . Moge go otrzymać za 4 miesiące jak przyjdzie pierwsza faktura do zapłacenia , a na razie mogąmi podesłać wersję bez nagrywania.Podobno informacja że n-recorderów nie ma jest na stronie ale Pani nie umiała mi powiedzieć gdzie się znajduje - ja tego nie znalazłem.
Jak chce się pozyskać ileś tam klientów to trzeba być na to przygotowany , a nie liczyć że może nie przyjdą. Chyba że sztuczka polega na tym że n-recorderów nie ma dla tych co chcą podpisać umowę na 12 miesięcy , bo w punktach sprzedaży są dostępne bez problemu - ale trzeba podpisać umowę na 24 miesiące.
Pozdrawiam wszystkich w świątecznej promocji n-ki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...