Skocz do zawartości
mesiash

-- NOWE PROMOCJE N -- BEZPOŚREDNI ATAK NA C+ i CP !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuję za SatKurierem:

[i]„Wszystkie pakiety za 38 zł”

Opłata aktywacyjna przy wyborze nbox HDTV wyniesie 38 zł, a przy nbox HDTV recorder - 99 zł (klient oszczędza 350 zł). Przez pierwsze 6 miesięcy klient będzie mieć włączone wszystkie płatne pakiety, płacąc jedynie - 38 zł zamiast 80 zł. Po okresie promocyjnym płatne pakiety będzie można dowolnie zamieniać bez dodatkowych opłat. Po okresie 6 miesięcy od podpisania umowy abonent ma obowiązek zachowania minimum 3 płatnych pakietów (48 zł) do końca trwania umowy, czyli przez kolejne 18 miesięcy. Dodatkowo opcjonalnie HBO +Cinemax do 2 miesięcy w prezencie. Natomiast Filmbox - przez 6 miesięcy w promocyjnej cenie 9,90 zł.

Przy wyborze dekodera nbox HDTV recorder w tej promocji:
2 kolekcje z Usługi „kolekcje VOD”: „Picture Box” oraz „nScreen” w cenie 30 zł miesięcznie zamiast 40 zł przez 6 miesięcy. Po okresie 6 miesięcy klient ma prawo wyłączyć usługę kolekcje VOD bez opłat zgodnie ze szczegółowymi warunkami korzystania z usługi „kolekcje VOD”.

„Korzystna zmiana”

Promocja ta skierowana jest użytkowników innych platform (Cyfra+, Cyfrowy Polsat, sieci kablowe itp.). Zgodnie z jej warunkami opłata aktywacyjna za nbox HDTV wynosi 38 zł, tak samo jak w przypadku nbox HDTV recodera (klient oszczędza 411 zł). Przez pierwsze 3 miesiące klient korzysta ze wszystkich płatnych pakietów - bez opłat! Po 3 miesiącach bez opłat, w okresie kolejnych 3 miesięcy abonent za wszystkie płatne pakiety płaci jedynie 38 zł zamiast 80 zł.
Po okresie promocyjnym płatne pakiety można dowolnie zamieniać bez dodatkowych opłat. Obowiązek zachowania minimum 3 płatnych pakietów (48 zł) przez okres trwania umowy, czyli przez kolejne 18 miesięcy. Dodatkowo opcjonalnie HBO +Cinemax do 2 miesięcy w prezencie, a Filmbox - przez 6 miesięcy w promocyjnej cenie 9,90 zł.

Przy wyborze nbox HDTV recorder w tej promocji: klient przez pierwsze 3 miesiące korzysta z 2 kolekcji z usługi „kolekcje VOD”: „Picture Box” oraz „nScreen” bez opłat.
Po okresie 3 miesięcy klient ma prawo wyłączyć usługę kolekcje VOD zgodnie ze szczegółowymi warunkami korzystania z usługi „kolekcje VOD”.[/i]

[b]Czyli dotychczasowi abonenci innych platform/kablówek mogą nabyć recorder za 38 zł. Przez 3 miesiące wszystkie pakiety, obie kolekcje za darmo. W tym czasie można wyłączyć (?) kolekcje VOD i kolejne 3 miesiące abonament to 38 zł. za wszystkie pakiety(jak dotąd zawsze było 48zł.). I to wszystko przy recorderze!? Do tego HBO i CINEMAX darmowo na starcie i Filmbox 9,90 przez pół roku?! Nie wierzę ;)
Co prawda mam już recorderka, ale teraz sprawię moim rodzicom, bo mają CP na czas nieoznaczony, ucieszą się :(
Na dobrą sprawę jeśli N dobrze zareklamuje tą promocję, to mogą nawet przekroczyć te wymarzone pół miliona abonentów do końca roku...[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh, niech pozwolą wyłączyć bezkarnie PB tym co już go mają bo ta usluga w obecnej formie to pomyłka.... nscreen też ostatnio kuleje, ale tu wiadomo, serialowe wakacje. Jak nie puszczą nowych seriali w konkretnej liczbie jesienią to też będzie słabo z kolekcją. Edytowane przez Elendil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ostatni moment aby chwycic nowych abo "po kosztach" Na jesieni bedzie ostra i kosztowna walka, tu szczegolnie Cyfra bedzie mocno atakowac np z VoD. Generalnie N wypsztykala juz sie z asow w rekawie (a nawet niektore asy zdychaja) wiec obecne promocje to koniecznosc. A planowana konferencja na 2gi wrzesnia moze cos nowego wniesie i nie tylko Disney Ch czy MTV HD bo to zbyt malo aby generowac przewage nad konkurencja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby dawali same karty CONAX wziałbym od razu.... Nie chcę kolejnego dekodera, następnych kabli etc.... Wezme wiec chyba Polsat ale poczekam na wrzesniowe oferty Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już teraz z promocją ?? coś się boją jesieni w wykonaniu cyfry, poza tym o ile dobrze liczę umowę trzeba by podpisać na 24 miesiące trochę długo.Ponadto niech zaskoczą programami a nie upustami chociaż trzeba przyznać z cenami zjechali ostro w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można było podpisać umowę na 12 miesięcy przez BOK, więc pewnie i tym razem tak będzie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra wiadomość w tym wszystkim jest taka, że śledzą fora i opinie abonentów. Tylko dlaczego promocje dotyczą wyłącznie nowych abo? A starzy abonenci to co przepraszam, kto pociągnął im wózek na starcie ? I co mam wypowiadać umowę aby się załapać na promocję, a programu lojalnościowego to wprowadzić nie łaska ? A moje wydane 450 zeta na aktywację recordera to mi ktoś zwróci ? Co, mam znowu płacić za aktywację ? Skąd ja to znam, widzę, że n-ka typowo po polsku się uczy, na swoich błędach a nie na cudzych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak rynek zareaguje, CP podnosi ceny pakietu familijnego od 1 wrzesnia (prawdopodobnie dla abo na czas nieokreslony) do ok 42zl (obecnie 37.90zl) - N ma fuksa czy przecieki? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla stalych abonamentów bedzie paczka HBO za free do 3 miesiecy. jak zadzwonisz do BOK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla użytkowników białego nboxa jest fajna promocja zamiany na nrecordera. Praktycznie koszty sa identyczne, jakby wziąć go bez promocji, doplacając te 350 zł, ale przynajmniej przez te 6 miesięcy z VOD mozna korzystać... Przynajmniej coś się za tą kase dostaje, a nie tylko za aktywacje płaci... Ja skorzystam... Edytowane przez _siwy_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałem tylko powiedzieć że jestem abonentem od pół roku i od wczoraj działają mi wszystkie pakiety.Ktoś może mi powiedzieć o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie promocja idealna, mam teraz Cyfre +, ale juz po umowie terminowej, wiec wypowiadam, biore teraz "n"i za trzy miesiace wezme Cyfre+, bo lepiej sie oplaca wziac na nowo ( lepsze promocje ), niz przedluzac umowe.
Mam pytanie do uzytkownikow n-recordera, czy bedzie dzialal na jednym kablu od anteny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może tak, może nie - zależy co nazywasz działaniem - będziesz musiał przekładać kabel z gniazdka do gniazdka. Bez sensu. Ale jak wymienisz konwerter na twin, śmignie bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='hr.susel' post='113681' date='19.08.2008, 11:19 ']Może tak, może nie - zależy co nazywasz działaniem - będziesz musiał przekładać kabel z gniazdka do gniazdka. Bez sensu. Ale jak wymienisz konwerter na twin, śmignie bez problemu[/quote]
Jeżeli będzie miał nrecordera i C+ to musi mieć konwerter Quad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='hr.susel' post='113681' date='19.08.2008, 11:19 ']Może tak, może nie - zależy co nazywasz działaniem[/quote]
Na dzien dzisiejszy nie mam zamiaru korzystac z opcji nagrywania, chodzi mi tylko o to, czy bedzie w stanie odebrac kanaly i nie wyswietli komunikatu, ze tuner jest nieprawidlowo podlaczony.
Obecnie mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu i mam tu antenke z pojedynczym konwerterem, a w domu, ktory sie buduje, mam juz instalacje na multiswitchu i do kazdego pomieszczenia poprowadzone po dwie zyly, myslalem przyszlosciowo o n-recordzerze :D

Edytowane przez hubikas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie działał tak jak powinien. Przede wszystkim będziesz miał problemy z uruchomieniem go po tym, jak wyłączysz go z prądu. Również nieraz nie będziesz miał obrazu, gdyż dekoder nie pobiera sygnału TV cały czas z jednego wejścia, "skacze sobie".
Podłącz 2 kable, drugi możesz sobie puścić przez okno stosując przejściówkę płaską przez futrynę.

Konwerter możesz sobie wymienić bezproblemowo. 40 zł to koszt nieduży, a uwierz mi, jak zobaczysz korzyści z możliwości nagrywania czy oglądania w opóźnieniu to nie będziesz sobie wyobrażał dalszego użytkowania bez tego.
Możliwość nagrania/oglądania z poślizgiem to największa zaleta nrecordera. Edytowane przez zyga00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='netquest' post='113832' date='20.08.2008, 16:55 ']"BEZPOŚREDNI ATAK NA C+ I CP" to chyba niewłaściwe określenie tej promocji. Pzdr.[/quote]

Zdaje się, że to pierwsza na polskim rynku platform cyfrowych promocja przeznaczona [b]tylko dla abonentów konkurencji[/b]. Dlatego wystrzeliłem z takim tytułem :)
Zaczyna robić się ciekawie. N-ka świadoma, że nasycenie DTH w Polsce jest duże jako pierwsza zdecydowała się na "otwartą wojnę". I nie dziwię się - to oni mogą najwięcej zyskać. Polacy masowo wymieniają TV, a jak powie się A, to wypada powiedzieć B i do nowego TV podłączyć przyzwoity sygnał. A Nka to symbol HD i jakości w Polsce.(czy się ktoś z tym zgadza, czy nie-ja tak). Wystarczy spojrzeć na gazetki promocyjne sklepów RTV (Saturn,MM,Avans,Mix itp.) na prezentowanych telewizorach HD wyświetla się wielkie niebieskie N. Poza tym N ma najnowsze technologie, najwięcej sprzedanych dekoderów HD (łatwiej negocjować dołączenie nowych kanałów HD na wyłączność), dobry wizerunek i ITI za plecami. Nie mają nic do stracenia...

Edytowane przez mesiash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Promocje maja wlane nazwy, a twoja interpretacja jest ok. "Wojna" oficjalna i nieoficjalna trwa od dawna - szczegolnie wspoldzialanie Cyfry+ i CP przeciw N.
A tego typu oferta jest chyba faktycznie pionierska na naszym rynku sat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mesiash' post='113846' date='20.08.2008, 18:43 ']A Nka to symbol HD i jakości w Polsce.(czy się ktoś z tym zgadza, czy nie-ja tak). Wystarczy spojrzeć na gazetki promocyjne sklepów RTV (Saturn,MM,Avans,Mix itp.) na prezentowanych telewizorach HD wyświetla się wielkie niebieskie N.[/quote]

Trudno, żeby było tam logo C+ czy CP, skoro te sieci sprzedają n.
A z innej beczki ciekawe czy to przypadek, że ogłoszono promocję, tuż przed podaniem wyników finansowych (19 mln w plecy za pierwsze pół roku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha, ha tylko 19 mln. Co to za kwota! Czy kolega wie, ze N moze zarobi w dziesiatym roku dzialalnosci! ;) - to za przykladem dzielnej Cyfry+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='upan[beeep]' post='113859' date='20.08.2008, 20:37 ']Trudno, żeby było tam logo C+ czy CP, skoro te sieci sprzedają n.
A z innej beczki ciekawe czy to przypadek, że ogłoszono promocję, tuż przed podaniem wyników finansowych (19 mln w plecy za pierwsze pół roku).[/quote]


Zauważ, że "te sieci" sprzedają też C+ i Polsat... (Saturn i MM-dwie największe na pewno.)
19 mln. zł. strat to N może mieć miesięcznie a nie za całe pół roku. Granica opłacalności przy obecnych promocjach i ciągle dołączanych kanałach to jakieś 600-700 tys. abonentów. Ale platforma cyfrowa to inwestycja długoterminowa. Spokojnie N jest na dobrej drodze, żeby zmieść C+...
A swoją drogą - orientuje się ktoś do kiedy C+ ma umowę na kanały TVN? Tak sobie myślę co by było gdyby TVN-ów zabrakło na francuskiej platformie..:)
A może jednak paczka Canal+ na N i cios wymierzony w Polsat? W końcu N ma zwiększać miesięczny przychód z abo dzięki "kanałom PREMIUM"???
No dobra, koniec gdybania/science fiction ;) Ważne, że wojna się rozpoczęła! Miejmy nadzieje, że najlepiej wyjdziemy na tym MY - abonenci!

Edytowane przez mesiash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście skończyłeś z S-F bo już zaczynałem spodziewać się przejęcia z SKY przez n.
Istnienie n dla wszystkich jest niezbędne, od n się wszystko zaczeło i dzięki n mamy tak dobry rynek kanałow HD.
Ale z tym zmieceniem C+ to trochę przesadziłeś.
Pierwsze oznaki współpracy platform są już dostrzegalne, ale to CP z C+ rozpoczęły współpracę ( wspólne kodowanie pakietu HBO ).
Ja zastanawiam się jak będzie wyglądał rynek gdy będziemy mieć 5 platform ( C+, CP, n, Orange, TVP ).
Czy wszędzie będą w tandetnej jakośći AXN`y i Cinemax`y czy może wreszcie abonenci przy tak dużej konkurencji otrzymają
atrakcyjną ofertę za godziwe pieniądze. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe na oficjalnych stronach "n", o drugiej promocji dla obecnych abonentow innych platform, nie ma zadnej wzmianki, chcialem sciagnac regulamin tej ofert, ale nigdzie tego nie moge znalezc ;)
Czy ktos sie orientuje, czy ta promocje mozna zamowic przez BOK, tam zawsze istniala mozliwosc podpisania umowy na 12 miesiecy, a nie standardowo jak w salonie na 24, ale teraz gdy daja 3 miesiace za free, a nastepne trzy za 38zl, "enka" mogla wycofac sie ze sprzedazy tej promocji, przez BOK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...