Skocz do zawartości
hr.susel

Gdzie pachną stokrotki

Rekomendowane odpowiedzi

A to ci niespodzianka!

Odpalam rano nbox recordera, a tu na liście seriali nScreen widnieje pozycja:
[center]
[b]"Gdzie rosną stokrotki"[/b] serial fantastyczny, [b]HD[/b][/center]

Pierwsza scena bardzo rozczarowuje, szczególnie na 52", ale kolejne to już miód - nawet te ciemne sceny.

Sam serial jest mocno porąbany. Naprawdę - fabuła i pomysł na scenariusz - chore. Ale interesujący i sympatyczny - mi się podoba

Dane:

HD, dźwięk 2.0, ścieżka dźwiękowa: polska (lektor) / angielska, napisy polskie Edytowane przez hr.susel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem wszystkie 9 odcinków na C+ i niestety po 4-5 odcinkach serial nudzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też widziałem już całą serię i mogę powiedzieć, że zdecydowanie mnie nie znudził. Serial ten stworzony jest w fajnej stylistyce, takiej trochę baśniowej, coś na kształt "Amelii", co stanowi dobrą odskocznię od innych produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cóż, ważne, że wreszcie pojawiło się coś w HD i napisami (szkoda, że ścieżka stereo).

A do konwencji rzeczywiście, Amelia pasuje bardzo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W kolekcji nScreen w ramach usługi VOD, czyli filmów na życzenie, telewizji nowej generacji n pojawiły się dwa nowe seriale: "Gdzie pachną stokrotki" oraz "Smith". Do końca sierpnia dołączy do nich trzeci tytuł - "Flash Point".
Bohaterem serialu "Gdzie pachną stokrotki" jest cukiernik Ned, którego dotyk ma moc wskrzeszania umarłych. Jeżeli jednak wskrzeszony osobnik pozostanie przy życiu dłużej niż 60 sekund, w jego miejsce musi zginąć ktoś inny...

Z kolei kryminalno-sensacyjny serial "Smith" opowiada o zawodowym złodzieju Bobbym Stevensie. Zmęczony przestępczym życiem Bobby, planuje wycofać się z czynnej działalności. Umożliwić ma to seria spektakularnych włamań, z których łupy mają mu zapewnić spokojna i dostatnia emeryturę.

Serial "Flash Point" opowiada o Stretegic Response Unit (SRU), czyli specjalnej grupie policji miejskiej zajmującej się, między innymi odbijaniem zakładników i walką ze zorganizowanymi grupami przestępczymi.
(media2.pl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie coś może na temat kolejnych sezonów serialu ? bardzo mi przypadł do gustu ale nie widziałam go nigdzie poza nScreen a coś nie słychać żeby miało się pojawić znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna zachwyca się serialem, sam niewiele mogę powiedzieć bo "Gdzie pachną stokrotki" widziałem tylko 3 odcinki, ale przyznam, że może być ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się wkurzyłem - zabili serial, który może nie trafia do wszystkich (jak pokręceni "Lost" lub nudny "House" - mała prowokacja :rolleyes: ), ale jak ma się wyczucie, to serial naprawdę wciąga. Lekki surrealizm w weekend był fajny, szczególnie na kacu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokręceni Lost i nudny House :rolleyes: ciekawe. Jednak oglądalność mają większą. Ale oczywiście statystyka o niczym nie świadczy prawda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak pokręceni "Lost" lub nudny "House" - mała prowokacja :lol:

dobrze że dodałeś to co dodałeś bo bez tego 'mała prowokacja' to ukręcenie na siebie bata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten serial również spodobał, ale niestety u nas o ile się nie mylę można go było złapać chyba tylko na nScreeen więc nie zdobył tak szerokiej widowni jak te puszczane na 'normalnych' kanałach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...