Skocz do zawartości
ein

TEST UPC MediaboxHD

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden dekoder jeden telewizor nic nie podłaczysz. Jak zagadasz z monterem to Ci pusci sygnał analogowy z tego trojnika UPC. Rodzicom załatwiłem za 20zl (opłata jednorazowa ) na drugi telewizor. Jak z 3 lata temu zakładałem UPC cyfrową to analogowa na drugi telewizor była gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja podzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat dekodera philipsa hd z nagrywarką.Mam go od samego początku od chyba 2006 czy 2007 roku(czy jakoś tak)Po przeczytaniu tego wątku miałem z nim wiele problemów opisanych wyżej,ale po poprawieniu softu wiele się poprawiło.Ale ostatnio pojawił się taki oto problem,otóż odmówił współpracy pilot i nie dało się uruchomić dekodera za ,,chiny,,a nawet nie działały dotykowe przyciski na dekoderze.Pomagało resetowanie mediaboxa ale tylko do następnego załączenia,znowu resetowanie i tak w kółko.Telefon do UPC i konsultant zaproponował przywracanie ustawień fabrycznych.W następny dzień to samo i oczywiście telefon do UPC.Następny konsultant zaproponował wgranie od nowa oprogramowania......i znowu nic,jak nie działało tak nie działał dalej.No i wymyśliłem sam jak naprawić dekoder.Rozebrałem to ustrojstwo,oczywiście by nie zniszczyć plomby,wziąłem odkurzacz i delikatnie odkurzyłem środek,a było co odkurzać(przez te wszystkie lata uzbierało się sporo kurzu)Poskładałem wszystko do kupy i rewelka DZIAŁA,nic nie zacina chodzi jak ta lala,nawet jakby trochę ciszej.Może ten przypadek komuś pomoże :D

Edytowane przez rychu61

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...