Skocz do zawartości
xravenx

Programy narzędziowe dla Loewe Individual 46

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś programu / sposobu, który umożliwi zgranie z jednego telewizora listy kanałów i wgranie go na drugi. Ustawianie po kolei kanałów z satelity w tym TV to naprawdę pracochłonne zajęcie. Szukam też plików z firmware do tego telewizora. Niestety większość stron i for o telewizorach Loewe jest w języku niemieckim, którego nie znam :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='xravenx' post='109916' date='15.07.2008, 15:55 ']Szukam jakiegoś programu / sposobu, który umożliwi zgranie z jednego telewizora listy kanałów i wgranie go na drugi. Ustawianie po kolei kanałów z satelity w tym TV to naprawdę pracochłonne zajęcie. Szukam też plików z firmware do tego telewizora. Niestety większość stron i for o telewizorach Loewe jest w języku niemieckim, którego nie znam :rolleyes:[/quote]

Pytanie czy wogole taka operacja jest wykonalna (przez uzytkownika rzecz jasna). Na Twoim miejscu zlosilbym sie bezposrednio do producenta w Niemczech, na pewno zna Angielski :) i pomoze Ci rozwiazac Twoj problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jeśli jest możliwe to poradziłbym sobie. Dosyć długo siedzę w temacie odbioru satelitarnego i wymiana softu, listy kanałów przez komputer to nie jest dla mnie duży problem. Napisałem maila do Loewe International i polskiego przedstawiciela loewe@dsv.com.pl - zobaczymy co odpowiedzą.
I jeszcze jedno pytanie - Czy po założeniu dwustrumieniowego modułu Aston 2.18 będzie działać funkcja PIP dla kanałów Cyfry+? Z modułem Cyfra Plus HD nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź od loewe.pl
[quote]Nawiazujac do Pana pierwszego maila oraz maila do Loewe informuję, że listę kanałów można zgrać na USB poprzez menu serwisowe.
PIP w TV Loewe na kodowanych kanałach satelitarnych nie działa ze względu na istniejący tylko jeden dekoder MPEG w TV. Dwustrumieniowosc Astona nie pomoze tutaj niestety.
PIP mozna uzyska dla kanałów niekodowanych oraz dla kanałów z różnych tunerów.[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...