Skocz do zawartości
mjasinsk

DELUXE MUSIC DD 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podaje Areadvd.de od dzisiaj Deluxe music nadaje w DD 5.1
Sprawdzałem Zgadza się.
Fajnie ;))

Po za tym warto do Areadvd.de zajrzec bo sa pierwsza newsy na Ifa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to zależy jak kto lubi słuchać. MOzna sobie przelaczyc. Dla mnie brzmi ok. Obraz faktycznie maja kiepski ale to nie nowina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale sama ścieżka DD jest o wiele ciszej puszczona od stereo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ten kanal mozna zlapac? na n jest moze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie jest program muzyczny w DD, wg mnie pierwszy w PL, jakośc dzwieku zaje..sta!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kriss33' post='109610' date='11.07.2008, 16:23 ']no wreszcie jest program muzyczny w DD, wg mnie pierwszy w PL, jakośc dzwieku zaje..sta!!![/quote]

W PL ? Na tej samej zasadzie pierwszym w PL byl NRJ 12 . Ale od kiedy rok temu pojawil sie NRJ Hit , zdjeli z 12tki klipy. A na Hicie niestety ac3 nie nadaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy nie jest to sztuczne 5.1 ?
Słyszę ogromne opóźnienie na tyłach.
Nie słyszę elementów na tyłach innych niż przerobione z frontów.

To może być ( ale akurat w kontrolowanym zdażeniu ) zabieg uprzestrzenniania zgodny z technologią dla mas od DOLBY DIGITAL Lab.
podstawa: Guns & Róże, taki tam hit z 80-tych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stacja dźiękowo godna polecenia, może kiedyś będzie obraz w HD???.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiecki kanał Deluxe Music przeszedł całkowicie na dźwięk przestrzenny Dolby Digital 5.1 (AC3). Jest to to jeden pierwszych telewizyjnych kanałów muzycznych na świecie nadający dźwięk przestrzenny przez 24 godziny na dobę tylko w AC3 w Dolby Digital 5.1. Technologia ta wykorzystuje sześć kanałów audio.Dzięki AC3 widzowie Deluxe mogą oglądać teledyski z dźwiękiem porównywalnym do tego z koncertu na żywo. Deluxe Music emituje teledyski z wielu gatunków muzycznych - od popu z lat 80-tych i 90-tych, przez jazz i smooth jazz po chill out i lounge.

Stacja nadaje w wersji free-to-air (FTA) i jest dostępna na satelicie Astra 1H - 19,2E z częstotliwości 12,246GHz, pol. V, SR 27500, FEC 3/4. Jest także w w sieciach kablowych (dosyl via pakiet KabelKiosk z EuroBird 9 - 9E), ADSL oraz na stronie internetowej.

To tak dla przypomnienia :P

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te informacje.

Od kilku godzin mój sprzęcik chodzi na tym kanale i jestem zadowolony. Muzycznie jest nieźle - obraz taki sobie (chciałoby się HD, ale wszystkiego mieć podobno nie można). Bardzo ciekawa alternatywa dla N radia HD, które "odbiera" wyłącznie przy włączonym telewizorze i podłączeniu internetu, ALE OBRAZU NIE MA.

A tu proszę... jest dźwięk DD 5.1, obraz (fajne paniusie w większości śpiewają), i internet nie potrzebny. Brawo. :P

Edytowane przez wieslawef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie radio N HD odbiera przy wyłączony telewizorze i przy wyłączonyn internecie, przy wyłączaniu tv moment przerwy...i gra. Internet w N-ce jest do innych stacji radiowych. Przy włączaniu błysk na moment "problem z HDCP" i gra. Sygnał N radia HD o kilka decybeli głośniejszy niż na (545) DELUXE DD5,1 i wydaje mi sie bardziej dynamiczny, ale być może to tylko moje odczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N radio HD chodziło bez telewizora przez ponad 2 miesiące do ostatniej aktualizacji softu. Teraz znowu wszystko wróciło do "normy" :P Ponadto specjalnie przełączyłem na kilka minut na radio i szybko wróciłem do Deluxe. Może nawet i dynamika lepsza, ale to "plumkanie" nawet na mojego psa działa destrukcyjnie - teraz zapodają jakieś pseduojazzowe kawałki. Na Deluxe skąpo ubrane paniusie rytmicznie poruszają biodrami. Bezapelacyjny HIT! :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...