Skocz do zawartości
Mozart 18

Pilot do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

[url="http://robson.pl/index.php?p=16&id=8277"]http://robson.pl/index.php?p=16&id=8277[/url]

Czy ktoś z Was kupił ten pilot??? Jeśli tak to napiszcie coś o nim. ;) Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Mozart 18' post='109329' date='09.07.2008, 11:16 ']Witam!

[url="http://robson.pl/index.php?p=16&id=8277"]http://robson.pl/index.php?p=16&id=8277[/url]

Czy ktoś z Was kupił ten pilot??? Jeśli tak to napiszcie coś o nim. :) Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdro.[/quote]
Szkoda pieniędzy, nie miałem ale kierując sie moimi doświadczeniami z przeszłości nie polecam zamienników, tym bardziej w takiej cenie ;)
Jeśli masz pieniądze kup oryginał, jeśli nie to zastanów się czy pilot jest Ci wogóle potrzebny. Z pomocą pada można równie dobrze radzić.

Pozdrowienia
Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Na pewno nie można nim włączyć konsoli. Dalej jak działa to nie wiem.

W Saturnie jest promocja kupisz dwa filmy BR od Sony Pictures i dostaniesz pilota do PS3 gratis.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AJA DUZO UZYWAM PS3 DO FILMOW - PAD NAPRAWDE FAJNIE DZIALA , MNIE BAAARDZO ODPOWIADA NO MOZE GDYBY NIE PRZYZWYCZAJENIE DO KSZTALTU PILOTA. FUNKCJIONALNY I DOBRZE POMYSLANE LADOWANIE
MP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć,

czy ktoś z was próbował używać pilota uniwersalnego z PS3?
Normalnie połączenie jest przez Bluetooth, ale może można dokupić jakiś odbiornik IR pod USB?

Pozdrawiam



Kilka tematów niżej znalazłem odpowiedź... Edytowane przez type-R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='type-R' post='110724' date='23.07.2008, 19:39 ']czy ktoś z was próbował używać pilota uniwersalnego z PS3?
Normalnie połączenie jest przez Bluetooth, ale może można dokupić jakiś odbiornik IR pod USB?[/quote]

Kupiłem Pilota "Robson" i wykorzystałem jedynie jego odbiornik IR na USB. Do sterowania PS3 wykorzystuję pilota Logitech Harmony One, który obecnie współpracuje z tym odbiornikiem. Udało mi sie ustalić wszystkie potrzebne mi kody do sterowania PS3. Harmony One służy do obsługi całego mojego sprzętu. Gorąco polecam to rozwiązanie. P.S.: Sam pilot Robson to rzeczywiście nędzne urządzenie, gdyby kogoś to interesowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='KrzysztofD' post='113231' date='14.08.2008, 17:36 ']Kupiłem Pilota "Robson" i wykorzystałem jedynie jego odbiornik IR na USB. Do sterowania PS3 wykorzystuję pilota Logitech Harmony One, który obecnie współpracuje z tym odbiornikiem. Udało mi sie ustalić wszystkie potrzebne mi kody do sterowania PS3. Harmony One służy do obsługi całego mojego sprzętu. Gorąco polecam to rozwiązanie. P.S.: Sam pilot Robson to rzeczywiście nędzne urządzenie, gdyby kogoś to interesowało.[/quote]

I to jest sluszne podejscie. Koszt teczo czegos niewielki a po zakupie Logi moze wreszcie sterowac trojka. I o to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...