Skocz do zawartości
ForsonY

BOK .... do ktorej godziny?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktos wie do ktorej godziny panowie i panie odbieraja telefony w BOK, bo jesli do 16 to milo byloby powiadomic w niekonczacym sie ciagu informacji typu wybierz to zeby tamto....a jesli powinni siedziec cala noc...no coz .... wtedy chyba nas zlewaja.

Pozdrawiam

P.S. Czy ktos w tej chwili stracil czesc kanalow na N-ce....jest 1, 2 i pare innych reszta.... piekny niebieski ekran z tekstem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ForsonY' post='109292' date='08.07.2008, 23:59 ']Witam,

czy ktos wie do ktorej godziny panowie i panie odbieraja telefony w BOK, bo jesli do 16 to milo byloby powiadomic w niekonczacym sie ciagu informacji typu wybierz to zeby tamto....a jesli powinni siedziec cala noc...no coz .... wtedy chyba nas zlewaja.

Pozdrawiam

P.S. Czy ktos w tej chwili stracil czesc kanalow na N-ce....jest 1, 2 i pare innych reszta.... piekny niebieski ekran z tekstem?[/quote]


Ja wczoraj zalatwilem sobie promocje dla staych klientów przed północa i rozmowa trwala kilka minut po północy, fakt ze czekalem kilka minut na drucie ale dzwonilem z Easycall wiec spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
n-telefon głuchy , 0-801 po wybraniu opcji milczy , stacjonarny bez skutku - ŻENADA ! ! ! ( po 23.00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]P.S. Czy ktos w tej chwili stracil czesc kanalow na N-ce....jest 1, 2 i pare innych reszta.... piekny niebieski ekran z tekstem?[/quote]

ja mam odwrotnie, czesto 1, 2 info i część innych mi znika, wejscie do setupu i pobawienie diseq pomaga, i nieweim co to. myślałem że przełącznik, ale skoro i u ciebie znikają(tyle że odwrotnie).

Co do głównego wątku, ja zawsze mam problemy po 16. albo czekam 10-15 minut albo czekam na drugi dzien i dzwonie ok 11-12wtedy dość szybko jestem łączony z konsultantem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi proszę, czy ten numer stacjonarny to oni mają z TP SA? bo mam u rodziców darmowe wieczory i weekendy i mógłbym tam callnac i nic nie płacić :) dzięki za odpowiedź, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten ich numer w tym wypadku chyba Cię nic nie będzie kosztował.

a co do dzwonienia późna porą - ja klika razy dzwoniłam w okolicach 21-22 i czekałam na połączenie nie dłużej niż 5 minut więc porównując narzekania na inne BOKi to chyba nie jest tragicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n ma umowę na numer do BOK podpisaną z Netią. Ostatnio też nie czekałem więcej niż 4 minuty i to o 21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innych forach internetowych BOK eNki zostało zdruzgotane. Wielu abonentów odgrażało się, że nie zostawi tego problemu tak sobie. I stało się.

LINK

Nie twierdzę, że UOKiK coś im zrobi, bo zawsze znajdzie się jakieś mniej lub bardziej wiarygodne, wytłumaczenie. Ważne jest jednak to, że ktoś wziął nas w obronę.

PS. Z ostatnim rachunkiem dostałem informację, że z powodu zmiany regulaminu, można rozwiązać umowę bez konsekwencji. Powtarzam, bez konsekwencji. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...