Skocz do zawartości
totus

LG 42PC1RR

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='totus' post='5626' date='02.06.2006, 14:04 ']
Witam,

Od jakiegoś miesiąca chcę kupić LG 42PC1RR i nikt nie potrafi mi go sprzedać, bowiem na moje pytanie czy telewizor ma polskie menu oraz zawiesie sprzedawcy rozkładają ręce, hurtownie nie wiedzą, a LG Polska raz odpowiada twierdząco, a raz przecząco. Tak nawiasem mówiąc to nie mam zbyt dobrego zdania o kompetencjach infolinii LG.
Nawet osoby sprzedające na allegro nic nie wiedzą o tym telewizorze, a jak zapytam o gwarancje realizowaną w Polsce to nabierają wody w usta.

Mam prośbę, może już ktoś kupił tą plazmę i może mi odpowiedzieć na pytania:
Czy ten telewizor ma polskie meni?
Czy w komplecie jest zawiesie na ścianę czy podstawa?
Czy serwis gwarancyjny telewizora jest realizowany przez LG Polska, czy indywidualnego importera?

pzdr
[/quote]

:D
[size=2]Ahoj!
[Odświeżanie-odśnieżanie-odświeżanie... wątku]
Panie i panowie HDTV-owie,
ogłaszam wszem i wobec, że obecnie NAJLEPSZA CENA i OFERTA dot. ww. modelu jest dostępna w 100% w hipermarkecie AUCHAN (m.in. BiałystOK) tj. aktualnie: 5699,00 zł do wzięcia od ręki (albo w 20 nieoprocentowanych ratach typu "zero kosztów" - wiem na pewno, bo sprawdzam to osobiście od 10.11.2006 r. B) - MINĘŁO 16 DNI i cena spadła tutaj aż o... 1,00 zł !
UWAGA: To nie jest reklama! TO JEST CZYSTA PRAWDA!
I jeszcze GRATIS DALI MI TRANSPORT (profesjonalny, tzn. w pionie, ofoliowany itp!)
Uwaga: fakt, że tylko w granicach adm. miasta! ...poza Biały trzebaby cóśtam dopłacić... :)
Ale aktualnie JEST TO OFERTA NIE-DO-PRZEBICIA! (dziś na www chodzi najtaniej za 4,75 plus dostawa).
Poza tym sam pomysł z Time-shiftem i z wbudowaniem HDD (szkoda, że tylko 80GB) polecam gorąco - jest bardzo praktyczny.

WARTO!!!! wg mnie: zwłaszcza teraz za niecałe 5,7 k PLNów - w necie nie ma taniej!

Zresztą jeśli komu nie wystarcza ten dokupuje sobie kolejne zewnętrzne gigabajty i już po problemie.

[b]Moja plazma LG42PC1RR jest naprawdę boskoprosta w obsłudze i ma ładny, uniwersalny pilot! [jest polskie menu + mnóstwo opcji + różne PIP-y oraz panel na 60.000 godzin świecenia - jednak to ostatnie okaże się dopiero w późniejszej praktyce, za jakieś... 10 lat]
I jak na te pieniądze (a w dodatku pierwszą ratę płacę dopiero w miesiąc po zakupie :D ) dziś nie widzę nic ciekawszego na rynku (a spędziłem dobre kilkaset godzin na poszukiwniach, porównywaniach, zestawianiach, oglądaniach, itd., itp.)
Oczywiście jest parę "ale", ale mniejistotnych jak za tę kasę. [rzeczywiście jest bez wieszaka LG PDP-42/50, który kosztuje za drogo][/b] :)

Wszystkich pozdrawiam a zainteresowanych namawiam: (naprawdę bez mydła!) wypróbujcie LG, gdyż - jak stwierdzam eksperymentalnie - jednak
LG = OK.

BaranskiA (prawie laik)

PS:
Nigdy w życiu nie sądziłem, że kiedyś będę zadowolony z jakiegośtam koreańskiego LG - a teraz...
naprawdę jestem fanem LG!!! bo... estetyczny, efektowny, logiczny i lekki (j.n.g.) oraz stosunkowo dostępny (cenowo)i!!!

Dla mnie skrót LG = Lepiej Gra (i świeci super) niż niejeden panasonik, samsung czy sony.

Ostatecznie ja Wam radzę: Wy zróbcie jak chcecie !!!
Jeśli chodzi o mnie to wybrałem heLGę 42PC1RR! i jestem z niej naprawdę bardzo zadowolony, więc "nie mam żalu do nikogo..." (na razie....)

B) [/size][

Edytowane przez baranskia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='baranskia' post='24552' date='26.11.2006, 22:52 ']
Nigdy w życiu nie sądziłem, że kiedyś będę zadowolony z jakiegośtam koreańskiego LG - a teraz...
naprawdę jestem fanem LG!!! bo... estetyczny, efektowny, logiczny i lekki (j.n.g.) oraz stosunkowo dostępny (cenowo)i!!!

Dla mnie skrót LG = Lepiej Gra (i świeci super) niż niejeden panasoniak czy sony

Ostatecznie ja Wam radzę: Wy zróbcie jak chcecie !!!
Ja wybieram LG 42PC1RR! I "nie mam żalu do nikogo..." (na razie....)
[/quote]


Gratuluje zakupu ale troche chyba przesadzasz :rolleyes: Ja również mam ten model aktualnie po 230h użytkowania.
TV jak TV obraz z kabłówki Aster dobry - nie widać jakichś problemów, obraz z komputera bardzo dobry. Filmy w HDTV też bardzo dobre
Funkcja nagrywania im się udała to trzeba przyznać. Jak na moje potrzeby nagrać jakiś film jak mnie nei ma w domu czy żona jakiś serial w zupełności wystarcza tylko wkurzające jest programowanie tego nagrywania:
Jak podaje date i godzina rozpoczęcia nagrywania to oczekuje ze moge podac godzine zakończenia nagrywaia a tutaj moge tylko podac czas w minutach (maks chyba 350 czy jakos tak) czyli musze sobie przeliczac z gazeta ile dany material ma minut aby go nagrac. Upierdliwa funkcja.

Ogolnie wporzadku TV. Podlaczalem rowniez xboxa360 obraz tez bardzo dobry a poniewaz nie mam innego tv ani nie pracuje w sklepie gdzie moglbym miec wieksze porownanie wiec moge napisac, ze ten tv spelnil moje oczekiwania co do odbioru (pewnie sa lepsze i sa gorsze tv).

Nadmirna egzaltacja moze doprowadzic do stresu, zawalu itp wiec po co? z tego co sie zorientowalem to i tak na forum zaraz znajdzie sie kilkadziesiat osob, ktore napisza ze chyba zwariowales bo lepszy jest np: samsung albo sharp albo cos innego i pewnie czesc bedzie miala racje a czesc wybierze LG :)


pozdrawiam
m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te 20 rat bez kosztów w Auchan to skończyły się już chyba dawno, od kilku dni jest tylko 12 rat bez odsetek ale z ubezpieczeniem ... co miesiąc 0,5%.

Ale może w innych sklepach tej sieci jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='k-d' post='24730' date='27.11.2006, 20:10 ']
Te 20 rat bez kosztów w Auchan to skończyły się już chyba dawno, od kilku dni jest tylko 12 rat bez odsetek ale z ubezpieczeniem ... co miesiąc 0,5%.

Ale może w innych sklepach tej sieci jest inaczej.
[/quote]
Ahoj!
Z tego, co mi wiadomo to rzeczywiście jednak nie każdy z ulicy otrzymuje tę ofertę na 20 rat i bez ubezpieczenia, ale ja taką dostałem - i to bez znajomości - ale za to na dowód osobisty :))
Mnie się chyba udało, bo jestem już ich klientem (karta VISA Auchan) i zadłużenia spłacałem terminowo - a to podobno decyduje obok stałego zatrudnienia i dochodów...
Pozdrawiam!
I POLECAM SPRÓBOWAĆ!

PS:
do Creaks - miło powitać współużytkownika LG 42PC1RR :D
ogólnie to masz rację, ale gdy przesiadasz się z przeciętnego ośmioletniego 21" panasonica (!) CRT na 42" plazmę to jest to przeżycie jedyne w swoim rodzaju ;) nieprawdaż?
Oczywiście potwierdzam, że nagrywanie programowalne powinno być bardziej elastyczne, natomiast TimeShift to pomysł epokowy - stąd pewnie ta nagroda EISA 2006-2007. I chciałoby się mieć pełne programowanie, automatyczne dostrajanie czasu z sygnału TG, itp. itd.
Popieram kolegę i jednocześnie podtrzymuję swoją zaskakująco dobrą opinię (zresztą uwzględnia ona i aktualną cenę i możliwości ww. modelu).
Wyznawców panasonica, sony, samsungów i wszystkich pozostałych marek szanuję, więc nie zamierzam się z nimi ścierać. Bądźcie zadowoleni ze swoich machin nie mniej niż ja z mojej heLGi. Pzdr.
NTNR (no-to-na-razie)

Edytowane przez baranskia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.uprzedzałem, ze RR nie ma manu PL, i nie będzie miał, a mój ma .ciekawe dlaczego po wyłączeniu głosu słychać taki delikatny pisk czy uwas też :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='szpak123' post='31407' date='26.12.2006, 18:27 '].uprzedzałem, ze RR nie ma manu PL, i nie będzie miał, a mój ma .ciekawe dlaczego po wyłączeniu głosu słychać taki delikatny pisk czy uwas też :)[/quote]

mam ten TV od 6 miesiecy, i ma polskie menu.
co do tego delikatnego pisku, to potwierdzam tez jest u mnie, ale nie po wyłaczeniu głosu tylko po całkowitym wyłaczeniu TV ....
ale nie przeszkadza mi to w niczym, obraz SD i HD po 6 miechach dalej jest super wiec jestem zadowolony z zakupu.
pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i mam pytanko posiadam LG 42 pc1r i chciałbym sie dostac do menu servisowego może znacie standartowy kod dostępu.
Poizdrawiam i z dzięks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='motyl' post='32363' date='01.01.2007, 19:34 ']Witam wszystkich i mam pytanko posiadam LG 42 pc1r i chciałbym sie dostac do menu servisowego może znacie standartowy kod dostępu.
Poizdrawiam i z dzięks[/quote]

Witam i podpowiadam...
Kolego 'motyl'
:ph34r:
Wciskasz JEDNOCZEŚNIE (na ok. 8-10 sek) przyciski MENU na pilocie i w odbiorniku TV, a gdy zuważysz na ekranie (z lewej strony) Menu Serwisowe [b]natychmiast puszczasz te przycisk[/b]i i JUŻ MASZ DOSTĘP W razie czego wciskasz na pilocie EXIT i wracasza do pierwotnego stanu.
W razie problemów powtórz procedurę.
ALE TO JUŻ GDZIEŚ BYŁO, ergo : CZYTAJ UWAŻNIEJ WCZEŚNIEJSZE POSTY, bo dostaniesz za swoje od admina i moderatorów...
czego ani sobie ani Tobie nie życzę!
:ph34r:
Adam

PS:
Kodu nie znam.
Aha; i radzę Ci: [b]zanim cokolwiek zmienisz na własną rękę - najpierw zapisz sobie gdzieś parametry ustawień fabrycznych - potem możesz je przywrócić "z kartki".[/b]
Pozdr i życzę Ci/Wam lepszego, bo jednocześnie bogatszego i tańszego oraz zdrowszego 2007 r.!
baranskia (BiałystOK) B)

Edytowane przez baranskia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...