Skocz do zawartości
Mozart 18

PlayStation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Lepiej kupić PlayStation 3 w wersji 40GB, czy 60GB??? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

[quote name='Mozart 18' post='108622' date='01.07.2008, 23:35 ']Witam!
Lepiej kupić PlayStation 3 w wersji 40GB, czy 60GB??? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.[/quote]

Wszystko zależy od paru czynników, jeżeli zależy Ci na:
- 4 portach USB a nie na 2 portach USB, to kup 60GB
- na czytnikach kart pamięci (4 rodzaje) a nie wersji bez czytników, to kup 60GB
- na większym dysku 60GB zamiast 40GB, to kup 60GB
- i najważniejsze, na wstecznej kompatybilności z grami na PS2, to kup 60GB

Jeżeli nie zależy Ci na tych powyższych czynnikach, nie zastanawiaj się i kup 40GB.

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wersja nowego oprogramowania (2.40) nie będzie zawierała możliwości odczytu gier z PS2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najważniejsza cecha została pominięta:
- odtwarzanie SACD - jest tylko w wersji 60GB.
Tylko czy da się tę wersję teraz kupić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta funkcjonalnosc chyba zostanie zaiplementowana w PS3 40GB. 60-ek to chyba juz nie robia i zakup mozliwy jest najszybciej z demobilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Witam uprzejmie

Nie czytacie uważnie forum, już składałem ofertę na PS3 60GB.
Oferta wciąż aktualna i mogę ją sprzedać, jest wciąż na gwarancji (podbita) 07.08.2008, czyli jeszcze ponad miesiąc. Dowód zakupu również posiadam.
Oryginalne kartonowe opakowanie, zestaw kabli, konsolę, 1 kontroler, dokumentację.
Ja tej wersji nie potrzebuję, bo nie mam gier na PS2, nie używam SACD, 2 porty USB mi wystarczają, czytnika kart pamięci nie używam.

Ktoś chętny? Można obejrzeć osobiście. Jak będę miał dobry dzień, to dorzucę Assassin's Creed za dopłatą jedynie 100,00 PLN (ani jednej ryski na płytce, książeczka, wersja 3xA).

Jak ktoś jest zainteresowany, to zapraszam na prywatne wiadomości.

Z poważaniem Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. :) Mam jeszcze jedno pytanie: Ile gier zmieści się na dysku 40GB??? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam uprzejmie

[quote name='Mozart 18' post='108654' date='02.07.2008, 11:54 ']Dzięki za odpowiedzi. :) Mam jeszcze jedno pytanie: Ile gier zmieści się na dysku 40GB??? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.[/quote]

Gier, hmm, ja mam 7 i zajmują 10GB. Inni trzymają trailery, filmy, mp3 i pobrane gry z PS3 Store, także potrzebują więcej miejsca.

EDIT

Jakby ktoś się znalazł chętny, to:

Konsola jest całkowicie sprawna. W zestawie:
- oryginalne opakowanie kartonowe - jest lekko naderwane w jednym miejscu - tak na 5-7 cm
- konsola PS3 60GB PAL
- 1xSixaxis
- kabel zasilający, kabel Ethernet, kable inne SCART (chyba) nigdy nawet wcześniej nie był otwierany (oryginalnie zapakowany), kabel do pada do ładowania
- dokumentacja
- gwarancja (podbita, niestety, dlatego ważna do 07.08.2008)
- paragon zakupu ten ze zdjęcia, jakby był potrzebny, to trzeba go chyba okazać z gwarancją

Cena już z przesyłką kurierską, którą osobiście pokryję to 1836,99 PLN.

Jeżeli zdecydujecie się, to promocja z dopłatą do 1901,99 PLN i dodaję Assassin's Creed na PS3 (wersja angielska gry, okładka i instrukcja również angielska - brak rys - działa w pełni sprawnie).

Poniżej paragon zakupu:
[img]http://www.vamet.la/temp/exchange/ps3paragon.png[/img]

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
[quote name='dominikjestem' post='108636' date='02.07.2008, 09:11 ']Dla mnie najważniejsza cecha została pominięta:
- odtwarzanie SACD - jest tylko w wersji 60GB.
Tylko czy da się tę wersję teraz kupić ?[/quote]

jesteś tego pewien?? bo jeżeli tak to dla mnie też byłaby to dość poważna wada... czy to coś w zmianie napędu optycznego w ps3??

i jeszcze jedno pytanie: jakim wyjsciem wyprowadzali z ps3 SACD?? nap. ja mam denona 2910 i on może tylko po analogu 5.1, w wyższym modeli 3910 i nowszych np 2930 ten sygnał wychodził po denon link. a jak to wygląda/ło w ps3??? Edytowane przez ulan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='VAMET' post='108655' date='02.07.2008, 12:00 ']Gier, hmm, ja mam 7 i zajmują 10GB. Inni trzymają trailery, filmy, mp3 i pobrane gry z PS3 Store, także potrzebują więcej miejsca.[/quote]

No to w takim razie 40GB mi spokojnie wystarczy... :) Mam jeszcze jedno pytanko: Czy jest możliwość podłączenia do PlayStation 3 klawiatury i myszki i grania w FPS-y jak na komputerze??? Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
K/M w grach na ps3 zależy czy developer danej pozycji zaimplementował ich obsługę. Jedynym tytułem jaki z tego na razie korzysta w grach fpp jest Unreal 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W wersi 40 Gb procesor jest wykonany w technologi 65nm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znaczącym czynnikiem przy zakupie jest też fakt, że jak wykazuje rynek, wersja 40GB jest bardziej awaryjna niż 60GB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...