Skocz do zawartości
Gmeru

No i przyszła zewnętrzna nagrywarka Blu-ray/HD DVD od LG !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem czy pisze w dobrym miejscu.Mam takie pytanie, chce kupic BD-RE 50GB.Mam mozliwosc kupic Panasonica albo TDK cena porownywalna.Pytanie do znawcow zagadnienia ktora lebsza-trwalsza.Prosze o szbka odpowiedz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie tak samo dobre. Takie nośniki jak Panasonic, TDK, Verbatim i wszystkie inne FIRMOWE będą Ci służyć przez lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie, czy ktos z forumowiczow podpowie gdzie mozna kupic w PL przez internet Bluray BD-RE 50 GB firmowe..We Wrocku jest nie do kupienia.

Prosze o szbkie podpowiedzi

Z gory dziekuje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Którą opcje kasowania mam wybrać do BD-RE 50 GB - /szybkie czy całkowite/, i czy przez kasowanie całkowite nie zużywa się szybciej czy jest tlko czaso chłonne.

Proszę znawców zagadnienia o szybka odpowiedz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - szybki kasuje tylko TOC

2- pełny kasuje całość /i cała płyta zalicza tym samym pełny cykl RW !/

optimum to:

- kasować generalnie FAST

- raz na 10 kasowań zrobić pełne ERASE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Którą opcje kasowania mam wybrać do BD-RE 50 GB - /szybkie czy całkowite/,

Warto zadbać, aby płyta miała 50 000 000 000 b , a nie wszystkie programy potrafią to zrobić i

"kradną" część jej pojemności - polecam ImgBurn w najnowszej wersji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto zadbać, aby płyta miała 50 000 000 000 b , a nie wszystkie programy potrafią to zrobić i

"kradną" część jej pojemności - polecam ImgBurn w najnowszej wersji .

Witam

Czyli jak odblokuje w ImgBurn, to Nero tez zobaczy te 50 000 000 000 b / cala odblokowana plytke/.

Czy tak?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy po pierwszym formatowaniu uda się to odzyskać ( zależy od płyty) - popytaj fachowców ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam taki problem: kolega zakupil ta nagrywarke i poki co meczymy sie i nie mozemy odpalic na niej filmu.

po pierwsze: w zestawie nie bylo softu do odtwarzania filmow blu ray - po zainstalowaniu i przy probie odtworzenia pojawial sie komunikat ze program musimy zaktualizowac. wiec zaktualizowalismy do wersji power dvd 9 blu ray cos tam.

konfiguracja komputera 1: core 2 duo 2ghz, 3 gb ram, x 1600 128 MB - oprogramowanie ktore bylo w zestawie z nagrywarka pokazuje ze za slaba karta graficzna - to jest laptop wiec poki co dalsza rozbudowa odpada

konfiguracja komputera 2: procek p4 2ghz, karta graf x1650 256 MB, 1,5 GB RAM, poki co film tez nie rusza, chce wymienic procek na maksymalny jaki plyta moze obsluzyc i to bylby p4 3.2 Ghz 533 fsb.

czy ktos moze mi odpowiedziec czy zakup tego procka nie bedzie chybiony? czy mimo to komp nadal nie bedzie za slaby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki system ? jeśli xp , to dołożyć łatę UDF 2.50

Jaki program do odtwarzania - wersja DEMo powerDVD ? tu Blu-ray nie poleci .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zestawie daja zawsze wersje nienadajace się do niczego - poza kupnem pełnej wersji użytkowej :)

Nie inaczej jest w tym wypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Power dvd z zestawu, należy pobrać łatę dla wersji Box ze strony Cyberlinka i będzie hulało , ale kolega kupił golasa i nic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soft juz mam ok, cyberlink 9 (wersja do obslugi blu ray) (system xp)

pytanie o sprzet: czy ten procek ktory chce kupic obsluzy to ? i ta karta graficzna bo wg wymagan jakie sa na opakowaniu nagrywarki to sprzet musi byc mocniejszy..

a kolega kupil nagrywarke w wersji box z softem od producenta. jednak po zainstalowaniu wszystkiego co bylo na plycie przy probie odtworzenia filmu blu ray mielismy komunikat ze nalezy uaktualnic oprogramowanie :/ nawet nie dali softu zeby chociaz na 3 minuty odpalic film by sprawdzic czy sprzet daje rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest na płycie program, który sprawdza, czy sprzet sie nadaje .... zapomniałem nazwy - chyba BD Advisor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem rozpocząć nowego tematu, więc moje pytanie umieściłem w tym wątku.Zareklamowałem płytę BD-RE 25 GB LG (nagrywarka zewnetrzna pod USB).Płyta od samego początku była uwalona.Nie nagrałem na nią nic nagrać wyskakiwał komunikat o uszkodzonych sektorach.Reklamację mi uznano w LG i przysłano ni ten o to nośnik.

Podaje link.http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/79fd34c09f40a68e.html

Moje pytanie co to jest za płyta, na nią też nie mogę nic nagrać.Nagrywałem na TDK Panasonic Verbatim Fudzi oraz Razor (China) nie było z nimi problemów.

Proszę znawców tematu o szybką wypowiedz.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płyty LG które są w zestawie nadają sie tylko do kosza

Płyta nadaje sie max do 2-3 użyć po czym można ją spokojnie wywalić do kosza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale może wiesz do czego służy ta płyta którą mi przysłali nie jest to LG o których słyszałem że są nic nie warte , tylko Mitsubishi Kagaku Media Verbatim BD-R 25 GB Drive Testing Purpose.

Co z tym robić - zareklanować powtórnie?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zestawie powinieneś mieć BD-RE ( wielokrotnego nagrywania) , a dali Ci jakiś shit ... reklamuj do skutku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w zestawie powinieneś mieć BD-RE ( wielokrotnego nagrywania) , a dali Ci jakiś shit ... reklamuj do skutku. :)

Wiem że powinienen dostać BD-RE. Ja reklamuje tą płytę od początku lipca, mam tych płyt już trzy sztuki.Na moją interwencję telefoniczną uznają reklamację.Twierdzą że się pomylili i że wyślą tę właściwą BD-RE, na każdą reklamację wysyłają mi ciągle tą samą BD-R bez żadnej adnotacji co to jest.

Byłbym skłonny odpuścić jakby na tych płytach można coś nagrać./3 BD-R za 1 BD-RE/.

Oprócz tego zaginęła karta gwarancyjna i dowód sprzedaży.

Co robić

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usiąść i płakać ?

Jeśli płaciłeś przelewem, kartą lub w inny udokumentowany sposób, to jest do udowodnienia .

Jeśli to oni zagubili dokumenty , to naciskaj o [beeep]likaty . Płyty sprawdź w jakimś "info-tool" , może masz

stary firmware w nagrywarce i nie rozpoznaje tego typu płyty .

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lg-napedy-optyczne-BE08LU10-przod-duze.png

LG oferuje teraz zewnętrzny napęd Blu-Ray LG BE08LU10

Na zdjęciach można zauważyć znaczek HDDVD ROM. Z kolei w specyfikacji nie ma na ten temat słowa.

Macie wiarygodne info, czy ta zabawka odtwarza materiały w formacie HDDVD, bądź nie?

Edytowane przez djrobus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz stare info

najnowszy model to BE12 ze złączem USB i eSata

HDDVD jest wywalone - bo i po co to komu dzisiaj ? Niepotrzebne generowanie kosztu produkcji

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BE10 chyba, ale jeśli masz jakieś info o BE12 , to poproszę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...