Skocz do zawartości
Kapriss

Czy ktos na forum uzywa VGA Boxa do DC?

Rekomendowane odpowiedzi

Moj pierwszy post > prosze niekrzyczec :)

Wiem ze DC to juz wiekowa konsola jednak gry klimatem bija na glowe sporo dzisiajszych produkcji. Poniewaz od pewnego czasu mam juz moze nie super duzego ale SAMSUNG LE23R51B i teraz probuje dostac (na allegro szukam) VGA Boxa do tej konsoli. Ale chcialem sie zapytac czy ktos molgy mi napisac czy to wogle jest oplacalne? Jest jakas roznica? Bo niewiem czy zabijac sie o tego VGA bo latwo go dostac nie jest,...chyba ze ktos wie gdzie to mozna kupic? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Kapriss' date='2-02-06, 19:05 ']Moj pierwszy post > prosze niekrzyczec :D

Wiem ze DC to juz wiekowa konsola jednak gry klimatem bija na glowe sporo dzisiajszych produkcji. Poniewaz od pewnego czasu mam juz moze nie super duzego ale SAMSUNG LE23R51B i teraz probuje dostac (na allegro szukam) VGA Boxa do tej konsoli. Ale chcialem sie zapytac czy ktos molgy mi napisac czy to wogle jest oplacalne? Jest jakas roznica? Bo niewiem czy zabijac sie o tego VGA bo latwo go dostac nie jest,...chyba ze ktos wie gdzie to mozna kupic? :angry:
[right][post="195"][/post][/right][/quote]

Witam!

Ja posiadam VGA Boxa i uważam że jezeli chcesz grac na DC na LCD to jest to niezbedny gadzet poniewaz na kablach innych niz VGA obraz jest maksymalnie syfiasty. A tak masz w miare komfort chociaz nie spodziewaj sie super hiper grafy alla Xbox czy PS2 ponieważ czuc jednak już pietno czasu na DC...480p nie jest takie jak na innych konsolach...minimalnie gorsze. Wczoraj sobie odpalilem DC i troszke pogralem ale tylko bijatyki 2D mnie ciagna...reszta gier niewyglada juz na tyle zachecajaco zeby ciorac w nie godzinami..lepiej zostawic sobie wspomnienia:) bo mozna je zniekształcic :D Ale Crazy Taxi itp czyli hiciorki zawsze aktualne (wogle wszystko z NAOMI) dają rade do dzisiaj:)))))))))))))))))) VGA wymagane wrecz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu uzywalem VGA BOXa ale do mojego monitora CRT. Obraz byl powalajacy :angry: Soul Calibur naprawde powalal. Roznica byla duza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to do dreamcasta bardzo latwo zrobic vga-boxa bo wystarczy dostac zlacze do konsoli z wszystkimi pinami i odpowiednio przylutowac kabel ze zlączem vga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Bandi' date='17.07.2006, 12:06 ']Z tego co wiem to do dreamcasta bardzo latwo zrobic vga-boxa bo wystarczy dostac zlacze do konsoli z wszystkimi pinami i odpowiednio przylutowac kabel ze zlączem vga
[right][post="7491"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]
Dla zainteresowanych [url="http://www.raphnet.net/electronique/dreamcast/dreamcast_en.php"]> tutaj <[/url] jest opis jak zrobić sobie wyjście VGA.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...