Skocz do zawartości
frend30

Plazmy Pioneer'a na 2008 rok

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też poproszę :-)

zamawiaj ciężarówkę ,bierz urlop i wpadaj na te kilkudniowe wakacje.

przejrzyj swój inbox - znajdziesz tam info


pzdr
dada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też się zapiszę chętnie, proszę o szczegóły na priva.
Czekam z niecierpliwośćią...

Pozdrawiam
Zorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja również poproszę o szczegóły na priva. Potwierdzam chęć zakupu PDP-LX509. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='HD Tosiek' post='105146' date='02.06.2008, 20:32 ']Fakt, bardzo ładny [url="http://uploads.avforums.com/pdfs/01-%20KURO%20FPD%20-%20presenter%20sheets.pdf"]KURO 2008[/url] mniam, mniam jakie sztuki :lol:[/quote]


to raczej nie katalog tylko jakas ulotka


co do sprzedazy to w okolicach 23 czerwca wystawie aukcje na ebay.co.uk, zainteresowanych zapraszam

Edytowane przez martipless

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='martipless' post='105477' date='04.06.2008, 19:23 ']to raczej nie katalog tylko jakas ulotka[/quote]
Rzeczywiście, moja pomyłka to niestety tylko nędzna i paskudna ulotka :lol: ehhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='martipless' post='102523' date='18.05.2008, 12:25 ']...Jezeli byloby wiecej chetnych, to moglbym zapakowac to do auta i wpasc na kilkudniowe wakacje.[/quote]

@martipless

jak widzisz chętnych jest kilku tak więc zapraszamy (My wszyscy) na te kilkudniowe wakacje.
Jak to było w tej piosence ...? Aha już sobie przypomniałem "...to nie tak miało być..."

Pozdrawiam i zapraszam na wakacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='frend30' post='105484' date='04.06.2008, 20:03 ']@martipless

jak widzisz chętnych jest kilku tak więc zapraszamy (My wszyscy) na te kilkudniowe wakacje.
Jak to było w tej piosence ...? Aha już sobie przypomniałem "...to nie tak miało być..."

Pozdrawiam i zapraszam na wakacje[/quote]


ciesze sie bardzo ze mnie zapraszacie, na wakacje wpadne w sierpniu :D , chetni nie zawsze kupuja, po 2 teoretycznie moge kupic tylko jeden tv na rok dla wlasnego uzytku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydziobałem w necie że pdp-lx5090 to następca pdp-lx5080D
natomiast następcą pdp-lx508D będzie krp-500a dostepny w Europie od września
ktoś może to potwierdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bczech' post='106453' date='11.06.2008, 11:34 ']wydziobałem w necie że pdp-lx5090 to następca pdp-lx5080D
natomiast następcą pdp-lx508D będzie krp-500a dostepny w Europie od września
ktoś może to potwierdzić?[/quote]

krp to monitory bez tunera tv z tego co mi wiadomo takze raczej bajka na kolkach. roznica pomiedzy 5090 a 5090h jest taka ze model z H ma tuner satelitarny.
BTW mialem okazje poogladac chwilke LCD pioneera ktorego produkcja zaczyna sie w przyszlym miesiacu i musze powiedziec ze design front panela to dla mojego gustu absolutna porazka. Ale nie front panelem ogladamy przeca:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
.... Edytowane przez -AS-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
test Poineera PDP-LX6090H w najnowszym numerze VIDEO-MIX i nawet cena wyjściowa niezła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Czy ktos juz nabyl TV od martipless'a ? A moze ktos zlokalizowal jego aukcje ?

Jezeli tak to jakie byly koszty zakupu, przesylki, ile czekaliscie ? Edytowane przez sponn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='frend30' post='100860' date='10.05.2008, 11:28 ']Cześć,

dla zainteresowanych:

[url="http://www.pioneerelectronics.com/PUSA/PressRoom/Press+Releases/Pioneer+Continues+to+Surpass+Black+Level+Performance+with+New+Line+of+2008+KURO+Televisions"]Link[/url]

Pozdrawiam

PS
Nie Wiecie kiedy u nas?[/quote]


już są pdp 5090 za 10700zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='adamosp' post='108994' date='06.07.2008, 16:19 ']już są pdp 5090 za 10700zł[/quote]


taki delikatny offtopic, jutro zamawiam na 99% blu raya BDP-LX71, tak tak nie pomyslilem sie z modelem, przywioze go poczatkiem sierpnia do pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jako "nadworny rzecznik prasowy" śpieszę donieść, że mamy nowy wyświetlacz referencyjny, czyli Pioneer PDP-LX5090.
Właśnie został przemaglowany bardzo porządnie przez dwa uznane serwisy:
www.areadvd.de w Niemczech i
www.hdtvtest.co.uk w UK przez mistrza wśród testerów - Mr Vincenta Theo.

W obu przypadkach nowa plazma Pionka LX5090 została uznana za nowy wyświetlacz referencyjny i zdetronizowała po roku poprzednika 9G czyli LX508D.

Vincent Theo podkreślił, że różnica na korzyść nowej generacji KURO jest więcej niż symboliczna i widać dość wyraźną przewagę LX5090 w jeszcze lepszej czerni i kontraście, itd.

odsyłam do lektury dla tych, co chcą poznać szczegóły obu aptekarskich testów.

P.S. Ja czekam już ostatni miesiąc, mój egzemplarz jest zaklepany i na początku sierpnia odbiór.
Zaraz po przeprowadzce do Łomianek.

pozdrowienia
AreckiW - ostatnio strasznie zarobiony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...