Skocz do zawartości
janek_pl

SKIN w Popcornie

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem nowe skiny, milutkie, ale jest jeden problem. W trakcie odtwarzania utworu muzycznego, informacja o numerze ścieżki, tytule utworu i rodzaju pliku, wyświetlana jest na tle starego (firmowego) tła. Czy jest jakiś sposób na taką zmianę, żeby była wyświetlana na tle (bg.jpg) od nowego skina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może to głupie pytanie, ale czy pozostałe NMT też mają możliwość zmiany skinów? Mam na myśli HDX czy egreat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kaczo' post='124119' date='04.10.2008, 15:59 ']Może to głupie pytanie, ale czy pozostałe NMT też mają możliwość zmiany skinów? Mam na myśli HDX czy egreat...[/quote]
Jak najbardziej, procedura taka sama :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='eljlej' post='124146' date='04.10.2008, 19:38 ']Jak najbardziej, procedura taka sama :angry:[/quote]

dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
My skin:
[url="http://satmania.lt/failai/index.php?action=downloadfile&filename=_theme_.rar&directory=HDTV&"]http://satmania.lt/failai/index.php?action...ctory=HDTV&[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Alcazar' post='127768' date='25.10.2008, 23:53 ']naprawde przyjemny skin :mellow:[/quote]


Witamy kolegę "bronius" na polskim forum :blink: fajnie, że ktoś z Litwy do nas zagląda.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam odtwarzacz E-Great.
Czy ktoś wie jak podmienić startową planszę w tym odtwarzaczu. Mam zainstalowany czarny skin i ta niebieska startowa plansza psuje cały efekt.
Jeszcze jedno pytanie gdzie zmienić kolor tła na paskach wyboru (np. rozdzielczość itp) w menu "ustawienia", cała plansza jest czarna tylko te paski niebieskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłem to wg obecnego tu instruktarzu. Za drugim razem zadziałało. Za pierwszym coś źle się skopiowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Szwajcar' post='136948' date='16.12.2008, 08:39 ']Ja robiłem to wg obecnego tu instruktarzu. Za drugim razem zadziałało. Za pierwszym coś źle się skopiowało.[/quote]

U mnie działa wszystko OK. Ale skin nie posiada "planszy startowej" i potrzebuje jej nazwy oraz lokalizacji aby podmienić na pasująca do mojego skina.

No i te niebieskie pola wyboru w menu ustawień .... jest to wkurzające bo mam wszystko w tonacji szarość i czerń.
A ... okna ostrzeżeń, np przy kasowaniu pliku tez "wyskakują" w niebieskim kolorze.

Czy w Twoim przypadku plansza startowa jest w oryginale czy podmieniona przez skina ?? Edytowane przez mar_pula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś może mi podać nazwy plików (*.png) dla ikon "Network Browser" - menu główne oraz "Internet Radio" - usługi sieciowe.

Po instalacji nowego FW mam w moim skin-ie "puste" okna.

OK, już wiem ... :blink:

list_internet_radio.png

list_network_browser.png

side_network_browser.png

Edytowane przez mar_pula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam właśnie zaczynam zabawę z popcornem c200 no i właśnie chciałem wrzucić nowy skin tylko gdzie ? połączyłem się Total Comanderem i przeleciałem wszystkie foldery i podfoldery nic nie ma tam folderu theme więc proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...