Skocz do zawartości
Mozart 18

Wybór amplitunera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam jedno pytanie: Jaki wybrać amplituner w cenie do 1000zł.? Amplituner będzie musiał mieć mieć złącze HDMI. Na razie wytypowałem kilka amplitunerów:
1.Yamaha RX-V361
2.Yamaha RX-V357
3.Yamaha HTR-5930
4.Yamaha HTR-6030
5.Yamaha RX-V359
6.Sony STR-DG510
Czy któryś z tych amplitunerów się w ogóle nadaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie do czegos się nadają , ale ... kup coś w miarę porządnego i nowoczesnego. :(
Takie kryteria spełnia ONKYO 605 , ale ... troszkę musisz dozbierać - i tak właśnie zrób ! :)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No do 605 to musi sporo dozbierać ;)

Teraz jest bardzo dobra cena na H/K AVR 147 - 1199 pln
W przeciwieństwie do Onkyo nie ma dekoduje nowych formatów, ale gra ponoć dużo lepiej muzykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... za drogi ten Onkyo ;) Help me!!! Powiedzcie chociaż, który jest najlepszy z tych, które wypisałem. Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam,
Mozart 18
PS. Poszukałem trochę w sieci i spodobały mi się jeszcze dwie Yamahy:
1.Yamaha RX V661
2.Yamaha RX V559
Który z tych amplitunerów jest najlepszy? Może jeszcze jest jakaś inna alternatywa w cenie MAX 1300zł.? Amplituner będę wykorzystywał głównie do oglądania filmów DVD, HD-DVD i n.

Edytowane przez Mozart 18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Mozart 18' post='96628' date='13.04.2008, 12:25 ']Ech... za drogi ten Onkyo ;) Nie potrzebny mi dźwięk 7.1. Help me!!! Powiedzcie chociaż, który jest najlepszy z tych, które wypisałem. Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam,
Mozart 18[/quote]

No to jak chcesz Yamahę to wybierz Yamahę i nie pytaj.

Onkyo 605 ma dekodery nowych formatów Audio HD na pokładzie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='96634' date='13.04.2008, 12:07 ']No to jak chcesz Yamahę to wybierz Yamahę i nie pytaj.

Onkyo 605 ma dekodery nowych formatów Audio HD na pokładzie.

Pozdro[/quote]
bierz yamahę 661 - jest świetna, ampa z dekoderami hd kupisz sobie za parę lat, będą lepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A brakiem dekoderow audio HD w ampli sie nie przejmuj, tylko jak bedziesz kupowal plejer HD to pamietaj, ze MUSI miec wyjscie audio 5.1 (jeszcze lepiej 7.1 ale to drozej i w przyszlosci) i MUSI plejer dekodowac na pokladzie audio HD i wysylac to po analogu do plejera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='crazy-j' post='96704' date='13.04.2008, 21:17 ']A brakiem dekoderow audio HD w ampli sie nie przejmuj, tylko jak bedziesz kupowal plejer HD to pamietaj, ze MUSI miec wyjscie audio 5.1 (jeszcze lepiej 7.1 ale to drozej i w przyszlosci) i MUSI plejer dekodowac na pokladzie audio HD i wysylac to po analogu do plejera.[/quote]


Crazy-j , nie mieszaj chłopakowi w głowie :)
Taki player ( o ile się ukaże ) będzie kosztował tyle co 4 takie apmlitunery . (vide Denon 3800, który nawet nie dekoduje DTS-HDMA)


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nienawidzisz Denona ;) A ja mam na mysli moze Mante (a dlaczego nie, moze w przyszlym roku), bo uwazam, ze plejerow dekodujacych na pokladzie dzwiek HD za 1- 2 lata bedzie multum.
Wazne, ze ta Yamaha ma wejscia liniowe audio, wiec dostep nie jest zamkniety.
Pozdr.

Edytowane przez crazy-j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze takie cuś jak [url="http://www.ceneo.pl/616751"]http://www.ceneo.pl/616751[/url]
SONY STR-DG710
poniżej 1000, sam osobiście się na d tym zastanawiam, onkyo oferuje więcej kanałów i troszkę więcej wejść, ale reszta prawie taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...