Skocz do zawartości
Norbunio

Toshiba 42z3030 problemy z reklamacja

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='adamo_' post='106164' date='09.06.2008, 10:05 ']Moim zdaniem nie warto kontynuować dalszej rozmowy .[/quote]

Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='adamo_' post='106164' date='09.06.2008, 10:05 ']Norbunio stwierdzil ze nie bedzie sie wypowiadał więcej na forum w tym temacie bo już nie ma o czym.

finał jest taki: Toshiba Polska przyznała nowy TV, jednak Norbunio go nie przyjął i poprosił o zwrot pieniędzy sklep , i ten zwrot otrzymał.

Norbunio jest teraz szczęśliwym posiadaczem Pioneer'a PDP-4280XA i caly stres związany z tą sytuacją rekompensuje mu piękny obraz w tym modelu.

Moim zdaniem nie warto kontynuować dalszej rozmowy .[/quote]
nieprawda !!!!!
Kłamstwem jest , że NOrbunio nie przyjął nowego TV i zażadał kasy i ją otrzymał !!! Serwis Toshiby wydał nową 42Z3030, czego dowodem jest umieszczona WZetka, a Norbunio go odebrał, potwiedził odbiór, na co też mamy kopie dokumentu ! Znów kolejny raz poplecznicy Norbunio i on sam pisząc pod innym NIckiem, wprowadzają błąd resztę śwata, sugerując winę sklepu i zwrot kasy przez sklep. Nic takiego nie miało miejsca !!! Finał był taki, że nowy TV Norbunio otrzymał od serwisu Toshiby, odebrał go, po czym przyjechał do Digitalo z prośbą czy jest możliwośc odkupienia tego TV przez sklep ! Sklep wyraził zgodę i kupił od Norbunio ten TV. NA CO RÓWNIEŻ MAMY DOKUMENTY !!!!! Oczywiście Norbunio nie zdemetował swoich kłamst pod naszym adresem, nie wycofał się ze szkalowania firmy, gdzie opowiadał i sugerował, że towar pochodzi z kradzieży, itd ! Pomimo, że się do tego zobowiązał ! Dzieciak, który nie rusza się bez mamy i taty ! finał będzie w sądzie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EXTRA !!! <_<

moim zdaniem , to swietny pomysł na kolejny odcinek serialu w TVN :)

a tak poważnie to się porobiło na tym świecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olatigid : wiesz co szkoda mi Ciebie człowieku, mógłbym napisać dwa zdania i byłbyś zniszczony dobrze obaj o tym wiemy, ale po co Ci to ? Wygrałeś z Toshibą to się ciesz ale nie rób debili ze swoich klientów bo to znowu Ci nie wyjdzie na dobre! Piszesz dzieciak ?<_<)) Jak płaciłem Ci za tv to mówiłeś mi per PAN!!!:) Ciesz się że przyjechałem z którymś z rodziców...

pfff Biznesmen, który nie rusza się bez prawnika!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
adamo_ - sorry ale to co napisałeś jest bzdurą i nieprawdą bo tv otrzymałem od toshiby a digitalo.pl oddało mi gotówkę tak to wyglądało!

btw nie posiadam żadnych innych kont na tym forum niż to z którego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy forumowicze,

przykro mi z powodu ponownego zbaczania dyskusji w złym kierunku (patrz kilka wybranych ostatnich postów) TEN TEMAT ZAMYKAM JUŻ NIEODWOŁALNIE !!!.

Widzę, że pomimo załatwienia sprawy tego TV Panowie muszą sobie coś jeszcze wyjaśnić na ubitej ziemi ale zapewniam, że nie będą to łamy tego portalu.

[color="#FF0000"]SPRAWA DEFINITYWNIE ZAMKNIETA.[/color]

Pozdro Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...