Jump to content

krzysie

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About krzysie

 • Rank
  VHS

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Panowie, dlaczego na stronie LG nie ma najnowszego softu? Ostatni jest 05.20.10. Telewizor też niczego nie znajduje. Skoro ktoś ma najnowszą wersję to jak to jest, że nie mają tego inni użytkownicy sprzętu? Przecież jeśli jakaś firma publikuje nowe oprogramowanie to powinni mieć dostęp do niego wszyscy a nie tylko kilka osób. Chyba, że użytkownicy ostatniego oprogramowania mieszkają poza granicami Polski.
 2. Sprawdziłem i tak jak piszesz z zewnętrznego odtwarzacza idzie Dolby Atmos ale jak wepnę pendriva do TV to już tej ścieżki nie widzi. Telewizor musi ten dźwięk dekodować bo mój odtwarzacz nie wspiera dekodowania i jest ustawiony na bitstream. Dziwne to jest, że z zewnątrz odtwarza DA a zUSB nie.
 3. Ten telewizor nie widzi dźwięku Dolby Atmos. Miałem już kilka filmów z tym dźwiękiem i TV w ogóle nie widzi takiej ścieżki. Wyświetla się informacja, że to wideo nie obsługuje dźwięku. Pobierałem sample ze strony Dolby i dźwięku w TV nie było. W załączniku jeden z przykładów.
 4. Na Auto. Powtarzam to co już pisałem. Telewizor po ARC nie przepuszcza dźwięku Dolby Atmos. Żeby mieć taki dźwięk trzeba podłączyć jakiś odtwarzacz bezpośrednio do amplitunera.
 5. Wyczytałem na zagranicznym forum, że dźwięk Dolby Atmos jest konwertowany w dół do DD+. ARC nie przepuszcza Dolby Atmos. Sprawdzałem na samplach pobranych m.in ze strony Dolby. I co z takiego formatu skoro nie można go puścić na amplituner. Nawet niczego nie trzeba pobierać z netu. W telewizorze są dwa przykładowe krótkie filmy z Dolby Atmos ale po ARC wychodzą w DD+.
 6. Jak to jest z dźwiękiem Dolby Atmos w tym TV? Mam kilka filmów w formacie "mkv" z tym dźwiękiem i telewizor w ogóle nie widzi takiej ścieżki dźwiękowej.
 7. Sprzedam amplituner Yamaha RX-V473. Urządzenie było mało używane, w stu procentach sprawne, stan idealny!
 8. Zobacz ofertę Yamaha RX-V473 Sprzedam amplituner Yamaha RX-V473. Urządzenie było mało używane, (weekendy, kilka filmów), w stu procentach sprawne, stan idealny! Cena 650,00 zł Dodający krzysie Wysłano 21.09.2019 Kategoria Audio
×
×
 • Create New...