Jump to content

Cink

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Cink

 • Rank
  VHS
 1. Czy komuś działa ten tryb demo? Jak rozumiem mam trzymać np. przycisk "HDMI1" - ale to nic nie daje. Na stronie Sony jest instrukcja "przycisk ON + volume - " - uruchomienie trybu DEMO. Czy to to samo? Co oznacza "automatycznie"? po włączeniu filmu z ATMOS lub DTS:X (odtwarzacz BLU-RAY potwierdza jakość nadawanego dźwięku) nadal mogę przełączać Vertical z ON na OFF. Czy na wyświetlaczu Soundbara powinien pojawić się napis "ATMOS" lub coś takiego?
 2. Kupię odtwarzacz Blu-ray Samsung UBD-M9500 lub UBD-M9700
 3. Zobacz ofertę Kupię odtwarzacz Blu-ray UBD-M9500/M9700 Kupię odtwarzacz Blu-ray Samsung UBD-M9500 lub UBD-M9700 Cena 1,00 zł Dodający Cink Wysłano 14.10.2020 Kategoria Filmy
 4. Czy jest na rynku odtwarzacz Blu-ray, który ma możliwość uruchamiania aplikacji HBO Go? Większość na pewno reklamowana jest z aplikacją Netflixa i często Amazona. Ale z informacją o HBO Go nic nie potrafię znaleźć. Miał lub ma ktoś odtwarzacz: Samsung UBD-M9500? Model ten ma system TIZEN, który w wersji na Smart TV bez problemu współpracuje z aplikacją HBO Go. Niestety na wszystkich testach zagranicznych tej aplikacji nie widać, a support HBO Polska, twierdzi, że aplikacja wspierana jest dla wszystkich telewizorów z systemem TIZEN, a o innych urządzeniach nic im nie wiadomo. Ale dodaje, że HBO Go jest dostępne na urządzeniach z krajowej dystrybucji i może dlatego na zagranicznych testach jej nie widać.
 5. Cink

  Egreat A11

  Wracając do tematu. Odtwarzacze Blu-ray mają drugie wyjście HDMI i można znaleźć informacje, że jedno może być wykorzystywane jako podłączenie AUDIO do np. amplitunera. Tylko czy są urządzenia w których jedno gniazdo będzie działać jak gniazdo HDMI ARC w telewizorach? Czy chcąc podłączyć Soundbar po tym HDMI może być tak, że sam sygnał audio nie będzie odtwarzany, a soundbar musi mieć sygnał o możliwości "sparowania" się z urządzeniem przez ARC?
 6. Cink

  Egreat A11

  Dzięki, to już faktycznie jakiś wybór. Ciekawe jak ze wsparciem, czy aplikacje za jakiś czas nie będą dostępne dla tych urządzeń tak jak dla starszych smart tv Samsunga.
 7. Cink

  Egreat A11

  Ok, FILMIK 8:13 wygląda mi na Netflixa. Niektóre panasonic i sony? Jakieś konkretne modele urządzeń?
 8. Cink

  Egreat A11

  Czy ktoś może wie czy EGreat A11 obsługuje aplikacje Netflix, HBOGo itp. ? Lub czy może ktoś zna jakieś urządzenia Smart Box z dwoma gniazdami HDMI? W internecie znalazłem filmik na którym w teście ktoś uruchamia netflixa na EGreat A10.
×
×
 • Create New...