Jump to content

ara295

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About ara295

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ara295

  LG OLED 65 BX

  Posiadam do sprzedania nowy telewizor LG OLED 65 BX który otrzymałem w dniu 30.11.2020 r. w ramach wymiany gwarancyjnej. Od tego też czasu zgodnie z wpisem na karcie gwarancyjnej biegnie dwuletnia gwarancja. Otrzymałem go za 55 calowego oleda, w którym wypaleniu uległa matryca. Spodziewałem się wymiany na taki sam rozmiar a chciałem zmiany na większy więc w międzyczasie kupiłem 65 calowego oleda serii CX. Niepotrzebny mi drugi telewizor o tak dużym rozmiarze dlatego też zdecydowałem się na sprzedaż. Telewizor posiada wszystkie fabryczne elementy wyposażenia i folie ochronne. Produkcja listopad 2020 rok. Karton był otwierany przez serwisanta, który sprawdził czy telewizor działa po czym został spakowany i czeka na nabywcę. Preferowany byłby odbiór osobisty. Gdyby była jednak konieczność wysyłki kurierem trzeba byłoby jeszcze ustalić kwestię kosztów przesyłki
 2. Zobacz ofertę LG OLED 65 BX Posiadam do sprzedania nowy telewizor LG OLED 65 BX który otrzymałem w dniu 30.11.2020 r. w ramach wymiany gwarancyjnej. Od tego też czasu zgodnie z wpisem na karcie gwarancyjnej biegnie dwuletnia gwarancja. Otrzymałem go za 55 calowego oleda, w którym wypaleniu uległa matryca. Spodziewałem się wymiany na taki sam rozmiar a chciałem zmiany na większy więc w międzyczasie kupiłem 65 calowego oleda serii CX. Niepotrzebny mi drugi telewizor o tak dużym rozmiarze dlatego też zdecydowałem się na sprzedaż. Telewizor posiada wszystkie fabryczne elementy wyposażenia i folie ochronne. Produkcja listopad 2020 rok. Karton był otwierany przez serwisanta, który sprawdził czy telewizor działa po czym został spakowany i czeka na nabywcę. Preferowany byłby odbiór osobisty. Gdyby była jednak konieczność wysyłki kurierem trzeba byłoby jeszcze ustalić kwestię kosztów przesyłki Cena 5 000,00 zł Dodający ara295 Wysłano 03.12.2020 Kategoria Telewizory
 3. Nie rozumiem pytania. Matrycy nie wymieniono tylko dostaje nowy fabrycznie telewizor. Sama matryca była wypalona co objawiało się poziomymi śladami na niej.
 4. Za parę dni w ramach wymiany gwarancyjnej za wypaloną matrycę w 55eg910 serwis ma mi przywieźć fabrycznie nowy oled 65BX. Myślałem że wymienią mi na 55 cali a chciałem mieć większy więc kupiłem w międzyczasie oleda 65CX. Ten z wymiany mogę dać do sypialni albo sprzedać. Myślałem o kwocie w okolicy 5000 zł. Preferowany byłby odbiór osobisty z uwagi na rozmiar. W związku z tym jak kolega byłby zainteresowany to proszę o kontakt.
 5. Witam, Prosiłbym o poradę, który z projektorów wymienionych w tytule byłby lepszym wyborem pod względem jakości obrazu? Mam zamiar zamontować projektor w nieprzystosowanej sypialni. Odległość projekcyjna to max. 3 m. Chciałbym z tego uzyskać przynajmniej 90 cali. Planuję zakup białego albo szarego ekranu ( gain 0.8 ). Nie mam możliwości całkowicie zaciemnić pokoju gdyż mam zamontowane w oknach rolety tzw. półzaciemniające. Będę oglądał głównie filmy i seriale wieczorami choć myślałem też o sporcie np. piłka nożna jak będą jakieś ważniejsze imprezy typu mistrzostwa świata, a te imprezy mogą odbywać się także za dnia. Zatem który z tych dwóch projektorów byłby w tym przypadku lepszym wyborem? Rozważałem też zakup Wemax one pro ale szczerze mówiąc trochę boję się ewentualnych usterek i w zasadzie braku gwarancji oraz potrzeby instalacji idealnie równego ekranu w związku ze specyfiką projektorów ultra krótkiego rzutu. Proszę o porady.
×
×
 • Create New...