Jump to content

paw

Użytkownik
 • Content Count

  1,385
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by paw


 1. Ja korzystam z Mini jako jedynego komputera oraz HTPC od dwóch lat wszystko super. Co do konfiguracji to warto w we własnym zakresie wymienić ram, bez utraty gwarancji kupujesz ram na Allegro czy gdzie Tobie wygodnie odkręcasz kolo na spodzie wkładasz i juz) duzo taniej i bezproblemowo. Reszta w tych nowych nie powinna stanowić problemu.

  Nie mam jak sprawdzić, ale nowe VLC radzi sobie z Blu-ray

  Nie wiem także jak z 3D

  Natomiast do HTPC polecam program PLEX (jest także wersja Win i sterowanie za pomocą smartfona czy odtwarzanie plików na smartfonie, oficjalny klient preinstalowany w Smart TV LG oraz nieoficjalna aplikacja na TV Samsunga)


 2. Gmeru mam nadzieje, że mojego linka nie wykastrujesz: http://www.spidersweb.pl/2012/02/oficjalny-telewizor-kibica-jako-pierwsi-w-polsce-recenzujemy-najwiekszy-model-na-rynku.html

  Jestem po tygodniu z LE835E oraz dwóch z 46hx920. W Sharpie wrażenie robi wielkość, kolory uznałbym za bardziej plazmowe. Jeśli $ nie są problemem to jest to naprawdę ciekawa opcja.


 3. To czego dowiedziałem sie w Vegas to:

  ES- czyli Slim

  EH- czyli hybryda

  Hybryda dla tego, że będą grubsze od LEDów które dla Kowalskiego oznaczają cieńkie telewizory itd.

  Będą podświetlane od tyłu kilkunastoma (tzn. ok 25 w przypadku 40") diodami led.

  Tradycyjne LCD zostają w sprzedaży do akcji promocyjnych modele z tego roku

  Jedna rzecz pozostaje bez odpowiedzi czy seria ES6XXXX będzie miała możliwość dodania zewnętrznej kamery do obsługi funkcji gestów/głosu z ES7/ES8 oraz E9000 (OLED)

  Wiadomo też, że komendy będą po Polsku "Samsung otwórz/uruchom web browser"

  Gmeru jak się nie obrazisz to linkuje na ten temat: http://www.spiderswe...era-branzy.html


 4. W związku z nadchodzącą premierą kinową pierwszego Polskiego filmu w 3D czas na dyskusje (zwiastun dla przypomnienia był w TVP w 3D) ja miałem okazje zobaczyć film tydzień temu na pokazie prasowym, fabuła jak fabuła, ale efekty 3D jak najlepsze, fani wyskakiwania z ekranu będą zadowoleni, bardzo dobrze jest też z głębią na każdym planie. Jak wasze wrażenia ?

  Przyspamuje swoim tekstem od razu:

  http://www.spidersweb.pl/2011/09/pierwsze-polskie-3d-zachwyca-recenzja-1920-bitwa-warszawska-3d.html


 5. Po pożegnaniu się, z PC posiadającym napęd blu-ray dopiero dziś nadejszła chwila gdy zakupiłem kolejny niebieski odtwarzacz. Wreszcie stacjonarny, Philips BDP 3100 jest aktualnie dostępny w RTV Euro AGD za 299zł

  po za tym, że do BD-Live potrzebuje 1GB jego zalety to odtwarzanie mkv x264 zarówno z DD jak i DTSem i to nawet z dysku 1TB (tu trzeba uzbroić się w cierpliwość ale chodzi). Reszta jak to w Blu-ray.

×
×
 • Create New...