Jump to content

Mr X

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

2 Neutral

About Mr X

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Byłem wczoraj obejrzeć "kąty" 90J i chyba pójdę w tym kierunku. Najtaniej z serii i niech wytrzyma te trzy lata, a potem może wejdzie jakaś lepsza technologia albo oled dopracują.
 2. Tak, o lepszych kątach w 95J faktycznie piszą, le tu już skok cenowy jest duży. Uwzględniając aktualne promocje: 90J - 6299zł 94J - 6839zł 95J - 9719zł Technologia Rich Color Enhancer: tylko w X94J Kąty widzenia X-Wide Angle: tylko w X95J Technologia X-Anti Reflection: tylko w 75X95J Mikrofon wbudowany w telewizorze: tylko w X95J i X94J Ramka: Seamless Edge w X95J, płaska powierzchnia w X94J i X90J Podstawa: X94J i X90J, 55 cali wzwyż rozstaw standardowy i wąski | X95J w 75 i 85 calach dodatkowo opcja "pod soundbar" Pilot: z podświetleniem w X95J, standardowy w X94J i X90J
 3. Mam go w koszyku (90J) i zastanawiam się czy poczekać póki mój obecny TV działa czy jednak zrobić sobie prezent... Na początku byłem zdecydowany na 94J, ale nie znalazłem nikogo, kto by potwierdził, że różnice widać gołym okiem.
 4. Pytanie czy jest sens dopłacać do 75-X94J czy wystarczy X90J. Różnice wyglądają na mocno papierowe...
 5. Hmm... Czy jest to widoczne podczas oglądania typowej treści? Planuję zakup tego modelu i teraz dałeś mi do myślenia... Pytanie czy inne marki tez tak mają.
 6. Dzięki za zdjęcie, wygląda dobrze. Jak oglądałem w sklepie, to wydawało mi się bardzo lustrzane. Idealnie byłoby zamówić kilka rożnych i przetestować u siebie...
 7. Eee daleko mi do obrazy Tak czułem, ze to bardziej stronę coraz większych logo twórców. Tez mam VU (na razie FHD), wiec Twoje uwagi są dla mnie bardzo cenne. Napisz mi proszę coś na temat odblasków. Nie masz wrażenia, że siedzisz przed lustrem?
 8. To który telewizor zaproponował byś ignorantowi?
 9. To prawda Poza logo stacji nic tam na dłużej nie utknie.
 10. Tak wszyscy straszą wypaleniami, ze przestałem brać oled pod uwagę... Wydają mi się tez bardziej "lusterkowate", ale może to subiektywne odczucie. No i ten chyba max 65, a już się mentalnie nastawiłem na 75 (zgodnie z radami). Niemniej jednak dzięki za propozycje.
 11. Akurat Euro ma promkę na niego (7500zł) i stąd moje spojrzenia w jego stronę.
 12. Nie do znalezienia, same zwroty Po testach spodobał mi się Android na pokładzie, więc czy XR-75X94J będzie dobrym kierunkiem?
 13. Dzięki za sugestie. Oleda raczej odpuszczam, to chyba jeszcze nie ten czas (dla mnie). Rozmiarowo wszyscy radzą 75, wiec obiorę chyba ten kierunek Po wczorajszym słonecznym dniu Twoja uwaga o odbiciach i refleksach okazała się bardzo na miejscu. Muszę zwrócić na to uwagę. Pod tuner mam podłączone głośniki, więc te wbudowane rzadko są używane. Poszukam tego Samsunga, może gdzieś będzie lokalnie do obejrzenia. Dzięki. Będę oglądał. Nikt nie wspomina o "The Frame", a tak mnie kusi...
 14. Przymierzam się do wymiany wysłużonego Samsunga UE55H6400 na telewizor nowszy, większy, lepszy, 4k, itd. Zastanawiam się nad Sony XH9505 lub XH9096, podoba mi się również Samsung The Frame, ale czy to dobry wybór... Nie wiem. Stąd prośba o wsparcie w wyborze następcy. 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 30m2. 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 4m. 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-4. 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Teoretycznie na wprost, ale na szerokości około 3m. Więc chyba ważne. 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć. 6. Jak słońce świeci w pokoju ? Z lewej strony - okno między TV i kanapą. 7. Jaki masz obecnie telewizor ? Samsung 55" UE55H6400. 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? 100/120Hz, smart, wszystkie możliwe aplikacje VOD, gniazdo sieciowe LAN. 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Aktualnie HD, w przyszłości 4K (Kiedy 4K zrobi się to powszechne? Pewnie jak telewizor padnie ;]) 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Tuner satelitarny/kablowy, konsola. 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 1-8. 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Matową. 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Głownie filmy, kanały muzyczne, popularnonaukowe, bajki, sport. 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Nie. 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Tak, ale sporadycznie. 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Więcej wieczorami. 17. Preferencje co do wielkości? 65-75 (zastanawiam się czy skok na 75 nie będzie zbyt duży). 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Powolność. 19. Preferencje co do marki ? Brak. 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie, nie używam. 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? Do 8 kzł byłoby idealnie, ale wyższe też do rozważenia. 22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Raczej nie, ale nie można wykluczyć. Zwykle tryb Film jest dla mnie zadowalający. Będę wdzięczny za pomoc w wyborze.
×
×
 • Create New...