Jump to content

Mirek666

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

6 Neutral

About Mirek666

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Zastanawiam się nad kupnem jednego z tych trzech modeli TV. Który według was jest najlepszy i możecie go polecić? Chciałem na początku QLED od Samsunga, ale odradzono mi bo to nie OLED. Natomiast z marki LG całkowicie rezygnuję. Także myślę o którymś z tych 3 modeli: PANASONIC OLED TX-55GZ960 SONY OLED KD55A8BAEP PHILIPS OLED 55OLED855/12
 2. Witam. Orientuje się ktoś jakie mogą być ceny tych nowych TV od Samsunga NEO QLED? Szukałem ale tylko trafiłem na informacje że 3 tys za każdy cal. Troche nie chce mi się w to wierzyć. W roku 2021 ukaże się 5 serii telewizorów NEO QLED, dwie z nich to modele 8K, natomiast trzy pozostałe to odbiorniki 4K: QN900A (8K miniLED LCD) QN800A (8K miniLED LCD) QN95A (4K miniLED LCD) QN90A (4K miniLED LCD) QN85A (4K miniLED LCD)
 3. wymienili 2 razy matrycę Tak zgadzam się z Tobą żę samo się to robi ale jest jeszcze funkcja wymuszone czyszczenie. I należy ją również przeprowadzać min co 2 tyg a przynajmniej tak twierdzi wspaniałe LG. TV było cały czas podpięte do zasilania. Niektórym już wymienili 2 razy matrycę w jednym TV? No i o czym to świadczy? Że jak kupisz np LG to musisz żyć z myślą że zaraz serwis?
 4. Dokładnie tak. Mój kolega miał LG CX. Wszystko było pięknie, aż do momentu reklamacji. Miał podbitą Gwarancje to wtedy w LG napisali mu żę nie robił czyszczenia matrycy odpowiedniej ilości razy. LG to jawna kpina.
 5. Witam HDTV. Stoję przed zakupem nowego nowego TV 55 CALI. Do tej pory miałem zwykłego Samsunga 40 cali LED, ale czas zmienić na coś lepszego. Oglądałem kilka modeli, ale gdy czytam o nich komentarze np na ceneo to aż głowa zaczyna boleć a sprzedawcy w sklepie już zaczynają mi bajki opowiadać by tylko sprzedać. TV będzie głownie służyć do NEFLIXA, a wiec wskazane by miał Dollby Atmos i Dollby Vizion. Do tego będzie zwykła telewizja, jakiś serial, czasami jakiś mecz. I jeszcze TV podpięty po PC i gra np w FIFE 21. Także liczę na was i może mi coś doradzicie. Z GÓRY DZIĘKUJE A o to modele: SAMSUNG QLED QE55Q90T PHILIPS OLED 55OLED855/12 PANASONIC OLED TX-55GZ960 (nie znam za bardzo tego modelu) SONY LED KD-55XH9505BAEP (podobno pogromca Oledów. i Powiem podoba mi się ale dużo złęgo o nim piszą) SONY OLED KD55A8BAEP SONY OLED KD-55AG8BAEP LG OLED 2020 OLED55CX3LA (mówiąc szczerze opijam trochę ten model bo niby ludzie go zachwalają a 2 moich znajomych już go oddali na reklamacje. Problemy z matryca) 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 20 m2 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3 m 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na Wprost 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć 6. Jak słońce świeci w pokoju ? Umiarkowanie 7. Jaki masz obecnie telewizor ? Samsung Led 40 cali 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Dolby Atmos, Dolby Vision 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4 K 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Dekoder Polsatu HD, Soudbar JBL 5.1, PC 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3 do 5 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Nie myślałem o tym 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Netflix, czasami mecz, Seriale. 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? TAK 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? TAK PC GÓRA 3 GODZ 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Każda Pora 17. Preferencje co do wielkości? 55 cali 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Możliwość Wypalenia Się Oleda 19. Preferencje co do marki ? Jedynie LG mnie odpycha. Marka zawidła mnie kilka razy 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie myślałem o tym 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 5,5 tys
×
×
 • Create New...