Jump to content

Mariusz Gabryś

Użytkownik
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Mariusz Gabryś

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję wszystkim za porady, w sobotę udało się w Media Markt dorwać KD-65XF9005 z dodatkową 5 letnią gwarancją ( powystawowy, dlatego dokupiłem gwarancję ), za 3947zł 😁 ( 3997zł był wystawiony, plus 400zł gwarancja 5lat, dodali rabat 100zł do telewizora, plus bon 350zł do media markt, stąd wyszła finalna cena ) więc jestem zachwycony, już nie wspomnę o przesiadce z moich 40" na 65". Kilku rzeczy jeszcze nie wiem, lub muszę ustawić ( okropne smużenie przy poruszającym się obrazie, zapewne trzeba wyłączyć montionflow, i włączenie ręcznie HDR10 wygląda świetnie tylko w ciemnych scenach, jednak strasznie źle w scenach dziennych, pomarańczowe twarze itp. wiem jak działa HDR, po prostu muszę poustawiać, żeby zniwelować ten efekt. ) Po cichu liczyłem, że mojego pilota samsung smart touch uda się dokodować ( touchpad na pilocie ), niestety muszę pozostać na oryginalnym zacofanym pilocie sony.
 2. Dzięki za propozycję, faktycznie cenowo bardzo potaniały. Jednak względem XF9005 pozostaje w tyle z HDR, chyba pozostało mi czekać, aż XG9505 potanieje albo przestać czytać testy HDTV, bo niczego nie kupię spoglądając tylko na cyferki, ile nitów.
 3. XH95 to znowu całkowicie inna półka cenowa, i chyba posiada HDMI 2.1, nie pomyliłeś czasem XF9005 ?
 4. Witajcie, Właśnie planuję zakup TV pod konsolę PS5, i od dłuższego czasu miałem zapisany telewizor KD-65XF9005 zależało mi na HDR ( chociaż nigdy nie miałem tv z HDR ). Input lag itp. raczej pomijam, gdyż nie gram przez sieć. Obecnie niestety modele XF9005 są praktycznie nie do dostania, i rozglądałem się za innym, nie gorszym modelem, wpadł w oko XG9505, niestety planowałem wydać ok 4700zł. Szukałem modelu zastępczego i podobno jest nim model XH9005, cena satysfakcjonująca jednak test na HDTVPolska pokazuje, że HDR jest w nim widocznie gorszy, jest ktoś w stanie mi doradzić, co powinienem w tym przypadku zrobić ? Czy rzeczywiście modele XH są modelami nowszymi ( i nie gorszymi ) od modeli XF ? Czy różnica w HDR pomiędzy XF, a XH to granica błędu w teście, czy matryce jednak się różnią ?
×
×
 • Create New...