Jump to content

Zora Mars

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About Zora Mars

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam gdzie w tej chwili kupie najtaniej Z2000 55Cali, wiecie może coś o jakichś promocjach, czy trzeba dac 10899zł?
 2. Witam mam nie zbyt duży pokój 5x4m Telewizor Panasonic HZ 2000 55Cali i szukam pod niego optymalnie najlepszego nagłośnienia. Słucham duzo muzyki klubowej ale również wszystko inne, gitary też lubię posłuchać, resztę netflix HBO...!!! Dużo czytałem, długo szukałem znajdę coś lepszego od: Klipsch The Sixes - Aktywne Kolumny Bezprzewodowe Z DAC I Przedwzmacniaczem = aktualnie kosztują 3 649,00 zł znajdę coś lepszego do 5-6tyś? Naprawdę warte uwagi, czy te dwa głośniczki stereo w zupełności mi wystarcza?
 3. Sugerujesz Philipsa tak też zrobię i dziękuje za fachową pomoc. Sugerujesz Philipsa tak też zrobię i dziękuje za fachową pomoc. A jeżeli znasz się również na głośnikach do mojego HZ 2000 to czy mój wybór będzie optymalny czy dostane może coś lepszego w tej cenie? Klipsch The Sixes - Aktywne Kolumny Bezprzewodowe Z DAC I Przedwzmacniaczem
 4. To dla starszej Pani wiec im prościej tym lepiej liczy się tylko obraz, a w razie w, będzie to mój zapasowy tv.
 5. Lepszy będzie Philips 48OLED935 czy LG OLED48CX to raz, a mam jeszcze jedno pytanie czy załóżmy Philips 48OLED935 na 2020/2021 oglądałem recenzje z tymi wszystkimi ulepszaczami obrazu nie da lepszego obrazu od HZ2000 ?
 6. Dzięki za pomoc basket4rap szukam jeszcze jednego tv coś bardzo dobrego ale max do 40cali, chyba że nie ma nic takiego wtedy będzie ten mniejszy Oled 48Sony albo LG Na temat Sony już trochę negatywów wyczytałem odnośnie białego ze do końca nie jest biały i upłynniacza....
 7. OK a gdzie najlepiej kupic i czy warto kalibrować i kto robi taką kalibracje?
 8. Miejsce na telewizor jest tylko, czy odległość będzie okej do 55Cali dokładnie 2.60cm. I skoro najlepszy Z 2000 to biorę to biorę bez gadania a gdzie najlepiej kupić i czy warto zrobić w nim kalibracje ?
 9. Wiec decyduje sie na LG a czy jest różnica pomiędzy LG 48 a 55Cali na mniejszym będzie lepszy obraz?
 10. Witam mamy juz prawie koniec roku szukam najlepszego Oleda jaki jest wolał bym w rozmiarze 48 ale skoro był by duzo lepszy 55to zdecydował bym sie na ten wiekszy rozmiar, dużo czytałem pytałem po sklepach i wychodzi na to ze będę wybierał pomiędzy tymi trzema telewizorami chyba ze macie coś lepszego? Proszę o pomoc bo sam sie za bardzo nie znam 1.Telewizor LG OLED48CX albo 2.Telewizor Sony OLED 48 cali A9 KD-48A9 acz kol-wiek mówią że najlepszy jest: 3.Panasonic Oled Tx-55HZ2000E Jakie jest wasze zdanie?
×
×
 • Create New...