Jump to content

Piotr Łukasiewicz

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Piotr Łukasiewicz

 1. Splitter dotarł i z audio nie ma problemów zarówno pod ps4 jak i ps5 ale każda z konsol wyświetla komunikat, że telewizor nie obsługuje HDR. Wedlug specyfikacji splittera teoretycznie powinien obsługiwać ale chyba tak to bywa z chińskimi produktami no name. Pozostaje oddać sprzęt i szukać czegoś sprawdzonego. Czy ktoś może polecić coś co poradzi sobie z 4k60 oraz hdr?
 2. Dzisiaj będę podpinał Ps5. Jak nic się nie zmieni to pozostaje tylko zakup splittera, który ogarnie sygnał 4k60 z hdr. Mam nadzieję, że bez żadnych opóźnień. Jak to nie zadziała to już chyba tylko zmiana nagłośnienia na takie do którego podepnę bezpośrednio konsole. A nie masz czasem opcji we wzmacniaczu/soundbarze, która po prostu dźwięk dwukanałowy puszcza na wszystkie głośniki?
 3. U mnie to po prostu opóźnienie. Czym większą wartość tym później dźwięk. Czy miał ktoś styczność z takimi splitterami audio wideo? Nie powoduje to żadnych problemów przy przesyłaniu obrazu do konsoli?
 4. Opóźnienie zjechałem już na 0 bo niestety nie ma opcji ustawić na wartość ujemną.
 5. Ewentualnie czy coś takiego faktycznie pomoże i nie wprowadzi dodatkowych opóźnień? https://allegro.pl/oferta/ekstraktor-hdmi-do-hdmi-audio-arc-adapter-konwerte-9358383676?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=Sprzęt+audio,+satelitarny+oraz+słuchawki&gclid=Cj0KCQiAh4j-BRCsARIsAGeV12DSTFD2AEfpLts2Dd-fMt0L_3--Nfp9wVVEDxV2ynRgYN9YtoiCUcwaAoApEALw_wcB
 6. Witam. Podpinając telewizor (samsung ue55nu8072) do soundbara (Sony ht rt-3) kablem hdmi bądź optycznym, przy wybraniu formatu Bitstream (Dolby bądź DTS) w ustawieniach audio konsoli (Ps4 pro) dźwięk jest wyraźnie opóźniony. Przy opcji linear PCM nie ma tego problemu ale kluczowy jest dla mnie dźwięk przestrzenny podczas grania. Problem nie występuje gdy łączę soundbar bezpośrednio z konsolą kablem optycznym aczkolwiek Playstation 5 nie posiada optycznego wyjścia audio więc problem wraca. Czy jest możliwość aby to tv powodował opóźnienie dźwięku? Rozważałem zmianę sprzętu audio ale boję się, że nie rozwiąże to problemu. Będę wdzięczny za każdą pomoc i poradę. Pozdrawiam Piotr :)
×
×
 • Create New...