Jump to content

1947

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About 1947

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zwiększamy budżet do 5 tys. (nieprzekraczalny). Nadal 55 cali. LG CX czy Philips 854? - HDMI 2.1 nie ma znaczenia. - zakup na długie lata i chciałbym żeby interfejs nie stracił płynności (wypalenia OLEDa się nie boję).
 2. To może pójść po prostu w B9 lub BX OLEDa od LG i nie kombinować?
 3. Ten Panasonic ma pilota prawie takiego jak mój sprzed 7 lat, który kosztował 1500 zł... Wady znalezione w recenzji: Niski kontrast (IPS) Niska jasność matrycy Archaiczny pilot Mało aplikacji w Smart TV Wysoka cena Powyższe go eliminują. Do tego cena prawie jak za OLEDy. Nie wygląda to na atrakcyjną ofertę.
 4. Poszukuję TV do salonu. Zależy mi na wygodnej obsłudze treści smart (sprawna obsługa wpisywania wyszukiwania). Póki co całkiem wygodny wydaje się magic pilot od LG, nie znam alternatyw (nie jestem w temacie TV). TV będzie wisiał w jasnym salonie. Nie może być większy niż 55 cali, preferowana wielkość to 50 cali - nie chciałbym musieć znowu wiercić dziur w ściance z 8 cm silki. Kluczowe jest płynne działanie menu, bez zacięć (ekstremalnie mnie to irytuje). Poniżej wklejam ankietę wraz z odpowiedziami. Budżet to około 4 tys. zł, ale może zostać rozszerzony o kilkaset, jeśli będzie naprawdę warto. 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? - 25 m2 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? - 2.6 m 3. Ile osób zasiada przed telewizorem? - 3 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne? - zdarza się kąt patrzenia około 45 stopni z boku, czasem kąt jest ostrzejszy 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? - wisieć 6. Jak słońce świeci w pokoju? - jedno duże okno naprzeciwko ściany z TV, drugie duże okno z boku, ale są rolety zewnętrzne. 7. Jaki masz obecnie telewizor? - https://www.panasonic.com/content/panasonic_bk/pl/telewizory/telewizory-led/tx-l42b6.specs.html 8. Co chcemy aby telewizor posiadał? - funkcje smart z możliwością instalacji aplikacji, miło byłoby mieć pilota w stylu LG magic pilot, mam w sieci domowej NAS (QNAP) więc dobrze by było gdyby TV mógł odtwarzać z niego filmy, sprawne otwieranie plików z napisami 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD)? - telewizja DVB-T, treści z internetu (netflix, youtube, itd.) 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? - konsola xbox 360 (kiedyś może nowsza generacja), system stereo Yamaha PianoCraft MCR-N670D, czasami PC po HDMI 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor? - 2-3 h 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? - matowa, bez dużego ciśnienia na to 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? - głównie sport (piłka nożna), filmy 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora? - tak 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? - tak, 10% użytkowania (niewiele), ale może się to zmienić (urosnąć) 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? - pół na pół 17. Preferencje co do wielkości? - max 55 cali, preferowane 50. 18. Co Cię denerwuje w telewizorach? - opóźnienie w menu, słaba wydajność interfejsu (oczekiwanie, zacięcia) 19. Preferencje co do marki? - brak 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne? - bez 3D 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? - około 4000 pln, jeśli dołożenie kilkuset pln będzie znacząco poprawiało jakość TV to przeboleję 22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu? - nie
×
×
 • Create New...