Jump to content

Maćko666

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Maćko666

 • Rank
  VHS
 1. @MichałTCL - jaki masz finał sprawy? Ja właśnie swój odesłałem drugi raz. Pierwszy był na gwarancję, teraz z tytułu rękojmi.
 2. @MichałTCL w ustawieniach TV są trzy pola. Wersja oprogramowania, systemu i PQ. Oprogramowanie: V8-R851T02-LF1V378.016574 Systemu: V5.2.0(V8-2009050-MF1V520) PQ: EU_ID230_V1.7_20200228 Zanim TCL przyjął moje zgłoszenie, poprosili mnie o film z trzaskami. Dodatkowe usterki zgłosiłem dopiero w serwisie, nie u TCLa. Po otrzymaniu nagrania, dopiero wtedy przyjęli moje zgłoszenie naprawy. Uznałem ten fakt, za zatwierdzenie usterki, którą chcieli zobaczyć/usłyszeć.l, przyjęli zlecenie naprawy. Serwis też jej nie zanegował. Po prostu, nie naprawił jej. W razie konieczności, nagraj film, i idź do rzecznika praw konsumenta. Jest darmo. Ja bym zapytał Twojego serwisu, skoro uważają to za normę, wtedy jakie normy ma ta...norma? Jak głośne mogą być te trzaski, i jak często, i w jakich sytuacjach mogą występować. Oraz niech wskażą dokument, gdzie opisane jest wyłączenie trzasków z listy potencjalnych wad urządzenia.
 3. @MichałTCL u mnie następująca sytuacja. Zgłosiłem tam: trzaski TV, sytuację, kiedy TV włącza się z obrazem, ale bez dźwięku, włącza się z dźwiękiem bez obrazu, i kiedy cały dźwięk leci przez subwoofer. Na każdą usterkę na nagranie wideo. Telewizor był w serwisie 1,5 tygodnia. Poprawili mocowanie subwoofera, wgrali nowy soft, i zrobili testy serwisowe. Tak napisali. W załączonym dokumencie nie zanegowali trzasków. Nie napisali też, że poradzili sobie z tym problemem. Z dobrych rzeczy. Nowy soft jest super. Jest niebo a ziemia. Serio. Bardzo szybki. Trzaski jak były, tak są. A, i już raz mi się włączył bez obrazu. Napisałem do Media Expert, że chcę wymiany na inny egzemplarz. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam
 4. Mój telewizor dziś zabrali do serwisu. Pan był bardzo miły, względnie dyplomatyczny. U mnie poza trzaskami bywało jeszcze tak, że po włączeniu telewizora był dźwięk, a nie było obrazu. Albo na odwrót. Bywało też tak, że był obraz, a dźwięk leciał tylko przez woofer. Koty wtedy uciekały aż miło. 😂 Każdą jedna usterkę miałem nagraną na filmie. Technik poprosił o przesłanie filmów. Pytał mnie też, czy mam problemy z 4K na YT, i w ogóle. Ale u mnie przycinki nie były jakoś wybitnie dokuczliwe. Kwestie braku wizji, dźwięku, lub tylko dźwięku z woofera rozwiązywało ponowne włączenie TV. Trzaski są najgorsze. Zobaczymy co będzie. Generalnie, nie chcę innego TV. Ale niech działa jak należy.
 5. @MichałTCL dostałeś jakiś papier do technika, że potwierdza usterkę, etc., abyś mógł to pokazać w sklepie?
 6. Koniecznie się odezwij. Będę widział jak z nimi rozmawiać. Póki co, coś technik nie może się do mnie dodzwonić. Dzwoni już od tygodnia, a centrala tylko przeprasza, i przeprasza. Już mam pierwsze złe doświadczenia z serwisem. 😕
 7. Hej. Zgłosiłem sprawę do serwisu TCL. Przedłożyłem nagranie wideo. Zatwierdzili moje zgłoszenie. Czekam na przyjazd technika.
 8. Brat to sprawdzał. Jedynie kupienie Mi Box TV 4K pomogło. 200 zł, a śmiga aż miło.
 9. Nie ingerował bym w obudowę w ten sposób... Firmy mają swoje sposoby na sprawdzenie, czy sprzęt był otwierany, albo nawet tylko odkręcony, choćby nie do końca. Od razu walił bym do sklepu/serwisu. Nagraj film. Wyłączonym głosem, jako dowód, aby nie próbowali Ci wpierać, że u nich wszystko cacy. Ten TV ma sporo bugów. Ale w cenie 3000 i tak jest do "przejścia". Jak coś naprawdę sprawi, że TV będzie upierdliwy w użyciu, wtedy też zawołam serwis. U mojego brata jest cichutko. TV ma zawieszony na uchwycie IKEA, na śrubach IKEA. Nie dokręcał mocno. Pojawił się opór - koniec. U mnie jest relatywnie cichy od 2 dni. Znaczy się strzela znacznie mniej, ale to się zmienia raz na jakiś czas.
 10. Zauważyłem, że jeśli używa się TV w trybie szybkiego uruchamiania, wtedy strzela mniej, jakby nie wystudzał się całkowicie w tym trybie, w porównaniu, do całkowitego wyłączenia. To raz. Dwa, to faktycznie, mój brat nie ma tulejek, i jemu nie strzela w ogóle. Przy okazji, też ma trybie szybkiego uruchamiania. TV kupiliśmy jednocześnie. Mówił jeszcze, że nie przykręcał śrub z dużą siłą. Pojawił się lekki opór i koniec. Daj znać, jakie zmiany u Ciebie, i na jakich śrubach zamocowałeś, w sensie, jakiej długości?
 11. @rymek89 a Ty masz zainstalowane tuleje dystansowe na TV? @Tofikmax jakich zatem śrub użyłeś do montażu TV na wieszaku?
×
×
 • Create New...