Jump to content

Daniel Kobylarz

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

3 Neutral

About Daniel Kobylarz

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć Panowie. Ostatnio zakupiłem tego oto Samsunga. Niestety borykam się z pewnym problemem odnośnie cichego oglądania tv w sypialni. Otóż na poziomie głośności od 1 do 3 z głośników słychać coś jak by kompresję, szum, cały czas coś słychać w tle. Nie jest to szum jak w radiu, coś na wzór kompresji właśnie. Jest to strasznie denerwujące. Czy spotkał się ktoś w tym modelu z podobnym problemem czy mam pecha do tv? Jak ścisze zupełnie nie ma żadnych odgłosów. Nie ważne czy to netfliks czy naziemna, efekt ten sam. Żeby nie było na LG C9 w innym pokoju błoga cisza, żadnych dodatków w tle.
 2. Dodam dla mających problem w podobnym temacie. Jestem po serwisie i nowiutka matryca jest Oki 😁 wymiana w moim przypadku bez żadnych pytań ani obserwacji. Serwisant przyjechał z matrycą i od razu wymiana bez wnikania w usterkę.
 3. Panowie, zaczynam walkę z serwisem LG 😎 ponieważ niestety widzę to rozjaśnienie już coraz częściej. Jest to dla mnie nie akceptowalne.
 4. Ja również oglądam z podswietlaniem na 20 bo mi to po prostu wystarczy, nie mam jasnego pomieszczenia i to dla mnie optymalna jasność 😁 ale faktycznie chyba zbyt dużo człowiek czyta i później nabija sobie głowę. Chociaż no niestety plazma była jakaś taka równa w każdym miejscu. Poza tym obraz jest na prawdę świetny, a to rozjaśnienie jak w moim przypadku delikatnie widać, ale z tego powodu akurat tv nie mam zamiaru wymieniac bo jest to pomijalne podczas normalnego oglądania.
 5. Jeśli wydaje się kilka do rych tysięcy złotych to wiadomo że każdy wymaga czegoś w pełni sprawnego. Tym bardziej osoby które są wyczulone na to czy na tamto. To samo tyczy się zestawów stereo.
 6. A jest opcja że się z biegiem czasu wyrówna bardziej? I mam jeszcze pytanie co do długiej kompensacji, czy używacie jej co jakiś czas?
 7. To takie nierówne podświetlenie w C9 jest normalne? Trochę to dziwne. Czyli się nie martwić?
 8. A to rozjaśnienie na dole nie jest dziwne?
 9. Witam Panowie. Po nacieszeniu się TV, nadszedł czas na pierwszy zawód. Myślałem że mój TV jest wolny od wad niestety po teście okazuje się że nie do końca tak jest. Na zdjęciach poniżej test na 5% grey . O ile 20 % wygląda przyzwoicie poza rozjaśnieniem w dolnej części matrycy, o tyle 5% już wygląda gorzej. Czy coś takiego kwalifikuje się do wymiany matrycy? Czy jest sens zawracać sobie tym głowę? TV ostatnio mial pierwsza długa kompensacja po około 40 godzinach. Dodam że TV ma jakieś 3 tygodnie...
 10. Dodaje 2 przykładowe zdjęcia. Widać ewidentnie pewne anomalie na dole matrycy. Zaczynam się irytować delikatnie...
 11. Panowie, nie chce tworzyć nowego wątku nie potrzebnie. Ale pytanie to dotyczy bardziej posiadaczy OLEDa. Czy u Was dół matrycy świeci od krawędzi jak by delikatnie mocniej od reszty? Najbardziej to widoczne jest na ciemniejszym szarym kolorze. Jak są pasy góra dół to wiadomo że są czarne. Nie jest to jakaś ogromną różnica i w niczym nie przeszkadza,ale pytam czysto z ciekawości 🤔 Powinno być to tutaj, nie wiem czemu dodało mi posta gdzieś pomiędzy odpowiedziami.
 12. Generalnie z PV8 nikt jakoś się u mnie nie cacka i żadnych wypaleń nie ma również. GT20 akurat u mnie jest, więc lekko jest traktowana. Nie wiem co to wypalenia na plazmie 😁
 13. Trochę mi ulżyło bo już bałem się go oglądać po czytaniu opinii na temat oledow 😂 chociaż o plazmach też czytałem że się wypalają i nie używać lepiej, a puki co mam kilka dni na oddanie jeszcze 😁 ale zostaje że mną 😊
 14. A słyszeliście wgl. już o potwierdzonych przypadkach wypalonych C9? Już w sumie rok na rynku, więc u kogoś pewnie świeci dłuższy czas 😊
 15. Nie straszcie aż tak 😁 tv używam w zasadzie tylko wieczorem, no czasami o poranku więc ma lekkie życie. Może dodatkowa gwarancja pomoże na ewentualne wypalenia 😊 w GT20E po tak strzelam 8 latach czas pracy to raptem niecałe 9 tys godzin. W starszym modelu TX-PV8 już około 50 tys a zywotnosc przewidziana na 80 tys jak dobrze pamiętam i świeci ładnie 😁 to taki OLED ma paść po 2 latach? 🤔 Jestem świadomy wad tych paneli i na pewno obrazów statycznych na nim nie będzie.
×
×
 • Create New...