Jump to content

mejveno

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About mejveno

 • Rank
  VHS
 1. "EURO 2020 będzie dostępne także w Internecie, na stronie tvpsport.pl (z możliwością wyboru ścieżki dźwiękowej: z komentarzem polskim lub angielskim, bez komentarza, lub z audiodeskrypcją), w aplikacji mobilnej TVP Sport, aplikacji HbbTV Euro 2020 i w serwisie HbbTV Telewizja Naziemna oraz w aplikacjach Smart TV" Źródło: https://hdtvpolska.com/euro-2020-tvp-4k-hdr-kanal-naziemna-telewizja-cyfrowa-kiedy/ Zastanawiam się o jakie aplikacje Smart TV chodzi, bo z tego co wiem obecnie TVP nie ma żadnej aplikacji na Smart TV z transmisjami na żywo.
 2. Tego chyba w ogóle nie kwestionujemy.. W czym niby miałoby się zmieścić skoro temat dotyczy transmisji Euro 2020?
 3. Czy do odbioru telewizji w 4K wystarczająca będzie wewnętrzna antena?
 4. Tylko 120 Hz. Po pierwsze płynność ma być na jak najwyższym poziomie, po drugie ma to być telewizor na lata.
 5. Cześć, Poszukuję telewizora 55” przede wszystkim do oglądania transmisji sportowych live. 1. Budżet: na ten moment max 4000 zł (zakup planuję w maju br., więc przez te 2 miesiące ceny zapewne jeszcze spadną). 2. Przeznaczenie: głównie sport (dekoder i/lub aplikacje), w drugiej kolejności Xbox One oraz Netflix. 3. Co powinien posiadać telewizor? 120 Hz, VA, dobry Smart TV (dużo aplikacji, długie wsparcie i aktualizacje), dobry procesor. 4. Preferencje co do marki: Samsung lub Sony. 5. Chciałbym, żeby telewizor służył mi co najmniej przez najbliższe 4-5 lat. 6. Mój obecny TV to 55" Samsung UE55MU6102 i najgorszy nie jest, przekątna jest idealna do pokoju, ale zdecydowanie brakuje mi matrycy 120 Hz. 7. Nie ma dla mnie większego znaczenia jakość wbudowanych głośników, bo planuję dokupić oddzielne głośniki 2.0/2.1 lub soundbar. 8. Co mnie denerwuje w telewizorach? Smużenie, słaba płynność, brak dobrego odwzorowania ruchu, przycinanie, szarpanie obrazu, artefakty. W tym momencie zastanawiam się nad dwoma modelami: Samsung Q70R oraz Sony XF9005, ale nie wiem, który z nich sprawdziłby się lepiej w moim przypadku i tu bym prosił o pomoc (cenne opinie posiadaczy któregoś z tych TV). Zastanawiałem się też nad tańszymi Samsung Q60R oraz Samsung RU8002. Może do sportu wystarczą i nie uświadczę aż tak dużej różnicy w porównaniu z droższymi modelami z uwagi na ograniczenie jakości obrazu sygnałem z dekodera?
 6. Cześć, jestem dość wymagającym fanem sportu (przede wszystkim piłka nożna i skoki narciarskie) i zależy mi żeby oglądać transmisje na żywo w możliwie najlepszej jakości. Jestem na umowie bezterminowej UPC i planuję zakup nowego telewizora 55" 120 Hz. Zastanawiam się jaki rodzaj telewizji będzie pozwalał cieszyć się najlepszą jakością i płynnością transmisji. Kanały, które mnie interesują to TVP Sport (też TVP1, TVP2), Eurosport 1 i 2, Polsat Sport (również PS Extra i PS News), Eleven Sports 1, 2, 3, 4. Czy wybrać telewizję kablową, satelitarną, naziemną (TVP Sport), moduł CI czy może IPTV od Cyfrowego Polsatu? Czy da się w ogóle jednoznacznie stwierdzić, gdzie jakość będzie najlepsza? Który z operatorów będzie dostarczał lepszy sygnał? A może zrezygnować z telewizji i postawić na aplikacje na Smart TV np. IPLA (są już transmisje w 4K) lub Eurosport Player + aplikacja Eleven Sports (Eleven jest również dostępne w WP Pilot i Player+)? Horizon Go, Vectra Online? Moje poboczne pytanie o transmisję EURO 2020 w 4K. TVP planuje żeby to była darmowa transmisja (Mundial 2018 był we współpracy z NC+), zatem jakie są w ogóle możliwości przesyłania sygnału 4K live bez dekodera? Z tego co wiem aplikacja TVP Sport nie jest dostępna na Smart TV ☺️.
×
×
 • Create New...