Jump to content

Tomek89

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Tomek89

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tego tematu jeszcze nie przemyślałem ale bardziej skłaniam się do zwykłego stereo w postaci wzmacniacza podpiętego przez optyka + 2 głośników. Przy takim rozwiązaniu chyba omija mnie cała gimnastyka z dolby, dtsami, atmosami itd, prawda? Nie wytnie mi dialogów czy coś w tym stylu? Nie mam opcji edytowania więc odpisuje sam sobie, poczytałem trochę, faktycznie lipa z tym DTSem, matko święta co ten samsung.
 2. Nie rażą Cie kąty widzenia w Samsungu? Jeżeli masz porównanie do oleda i 7172 wypada akceptowalnie to w sumie niezła rekomendacja. Wiem, że wszystko zależy w jaki sposób użytkujesz ale chodzi mi o Twoją opinię, normalnego usera. Mam to samo odczucie, 2600 vs 3400 (RU8000 właśnie nieoczekiwanie staniał w ole) vs 4500 za qleda. Wolę resztę przeznaczyć na wzmacniacz/amplituner i jakieś kolumny. Myślę, że efekt będzie lepszy niż minimalnie lepsza matryca.
 3. Dzięki serdeczne, moja teściowa ma RU7172, wielkość 43 cale i też byłem zaskoczony jak fajny i responsywny to telewizor. Stąd pytanie co więcej ma RU8000. Co do juddera to na tym 43 calowym RU71 to nie zauważyłem nic niepokojącego. Sam mam starszego J6200, 120 hz judder-free i nie powiedziałbym, że mój starszy, nieco wyższy model, jest w czymkolwiek lepszy. Jak z równomiernością podświetlania, bleedingiem itd? Miałem okazję obejrzeć film na modelu 70 cali RU7092 i clouding był konkretny. Chociaż to chyba indywidualna cecha każdego egzemplarza, prawda? A czy brałeś pod uwagę najtańszego qleda q60? Różnica w cenie też spora ale może nieco bardziej uzasadniona. Chociaż większość testów raczej stawia znak równości pomiędzy RU8000 a Q60.
 4. Cześć, czy 65ki samsunga RU8002 oraz RU7172/7092 itp różnią się kątami widzenia, rozpiętością tonalną lub w inny znaczący sposób? Z testów widzę jedynie, że różni je odwzorowanie kolorów ale nie jest coś, czego nie można skorygować. Chciałbym kupić coś w tym rozmiarze i im dłużej szukam tym bardziej dochodzę do wniosku, że w mojej sytuacji nie ma co przepłacać. Oglądam wyłącznie netflixa/hbo go więc bitrate nie jest powalający, upłynniaczy obrazu nie lubię i nie stosuję. Czy te modele różni coś poza Hz?
×
×
 • Create New...