Jump to content

Grzesiek26

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About Grzesiek26

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzisiaj byłem w sklepie i pan mnie namawiał na oled Panasonica najnowszy model w cenie poniżej 7 tys ale 55 cali i się teraz zastanawiam znowu.
 2. Witam. Koledzy proszę o informację bo się zastanawiam jak się ma powyższy ampli do nowych tv. Bo w ampli mamy hdmi 1.4b. Chcę kupić nowy tv a tam już jest nowsza technologia. Obraz teraz idzie przez ampli więc zastanawiam się czy nie będzie on ograniczał obrazu jeśli będę np coś oglądał z netflix z hdr lub innego źródła. Jak to się ma.
 3. Masz rację źle spojrzałem. Tak czy siak ja raczej czekam na obniżkę ceny i biorę q70 lub 80 w sony irytujące sprawą będzie rozlaczajace się WiFi chyba że mamy port lan muszę zerknąć.
 4. Oj chyba ma i wspiera eARC Nie wiem cy jest sens zwracania na to uwagi jeśli obraz idzie przez amplituner jak woim przypadku i tu kolejne pytanie mój amlli marantz sr6007 wspiera i scal7je do 4k ale hdmi są tylko 1.4 b jak to jest z podłączeniem tego obawiam się że ampli będzie trochę dlawil obraz czy się mylę?
 5. Temat stanął. Koledzy a jest wogole sens kupować Sony dla hdmi 2.1 i dv czy to się nie przyda?
 6. Czytając ten wątek też się zastanawiam, mam ten sam dylemat. Pan w rtv euro, podpowiedzi mi żeby brać q80 65 a akurat stały 3 obok siebie q70 xg9505 i q80. W sony trzeba poruszyć kwestie WiFi które się zawiesza i tv trzeba resetowac. W samsungu brak Dolby vision. I co tu wybrać. Pan również wspomniał o refkeksyknej matrycy w sony, noni koleją sprawa problem z konfiguracją pilota z nc+. Też to podobno nie działa. Co o tym sądzicie.
 7. Też stoję przed wyborem między Sony xg95 a tym q80. Sony podobno ma słabe kąty i blooming, słaba czerń. Prawda?
 8. Jak w temacie wyodrębnilem dwa tv. Samsung jest droższy ake maleosze kąty oraz czerń noni blooming. Czy jest sens dopłacać. Sony zachwyca kontrastem i jakością obrazu. Jak uważacie bo ciężko z testami tego q80.
 9. Jak w temacie. Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość. W tym przedziale cenowym może coś innego niż te Sony chociaż tutaj chwalicie te modele.
 10. Na początku się przywitam. Mój dylemat to tv do salonu ponieważ chciałbym zmienić iemiec już starego Samsunga na coś nowszego. Ankieta wypełniona. Chciałbym również aby tv posiadał funkcje Korzystania z jednego pilota. Nie koniecznie musi być oled może QLED Samsunga będzie ok. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 25m2 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? ok.3,5-4m 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 4 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? bokiem rowniez 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisiec 6. Jak słońce świeci w pokoju ? telewizor pod katem do okna 7. Jaki masz obecnie telewizor ? stary samsung lcd 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? wifi,system, dobra czern i jakosc obrazu, moze byc z ambilight lecz nie koniecznie 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? hd 4k 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? tuner, bluray, kino marantz sr 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 10 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, YouTube 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? tak 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? raczej nie 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? w dzień 17. Preferencje co do wielkości? 55" 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? 19. Preferencje co do marki ? nie 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? do 6000 22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? tak Po przeczytaniu paru wątków, zachwalany jest Sony zf9. Czy system na nim jest rzeczywiście wolny?
 11. Witam. Na początku się przywitam. Mój dylemat to tv do salonu ponieważ chciałbym zmienić iemiec już starego Samsunga na coś nowszego. Ankieta wypełniona. Chciałbym również aby tv posiadał funkcje Korzystania z jednego pilota. Nie koniecznie musi być oled może QLED Samsunga będzie ok. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 25m2 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? ok.3,5-4m 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 4 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? bokiem rowniez 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisiec 6. Jak słońce świeci w pokoju ? telewizor pod katem do okna 7. Jaki masz obecnie telewizor ? stary samsung lcd 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? wifi,system, dobra czern i jakosc obrazu, moze byc z ambilight lecz nie koniecznie 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? hd 4k 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? tuner, bluray, kino marantz sr 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 10 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, YouTube 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? tak 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? raczej nie 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? w dzień 17. Preferencje co do wielkości? 55" 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? 19. Preferencje co do marki ? nie 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? do 6000 22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? tak
×
×
 • Create New...