Jump to content

Mariusz Kopacz

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Mariusz Kopacz

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witajcie, lada dzien zmieniam telewizor z poczciwego H6400 na QE75Q60 i zarazem chce zmienić dekoder z MediaBox na UltraBox 4K - coś czytałem, że duże znaczenie ma kabel HDMI, czy może ktoś przybliżyć w jaki kabel HDMI się zaopatrzyć aby nie było wąskiego gardła i wydobyć tyle ile sie da z tego dekodera i rzucic na tv?
 2. Mam wybór miedzy tymi dwoma telewizorami. Odległość 5 metrów, obraz jaki będzie wyświetlany to głównie NC+ dekoder 4k. Największy nacisk to sport i piłka nożna i tutaj zależy na najlepszym obrazie. Netflix, filmy z lepszego źródła sporadycznie, żadnych konsol.
 3. No ale będzie różnica między H6400 co ma już z 6 lat a tym QE7560Q
 4. Tutaj dodam bo zapomniałem, że TV lubi chodzić przez pare godzin dziennie na jednym programie informacyjnym + pomieszczenie jest bardzo nasłonecznione do południa i tu pytanie czy oled z tym sobie poradzi? A czy to nie jest tak ze ten OLED C8 od LG to jest też najtańszy oled z ich gamy i ogólnie?
 5. Witajcie, zmieniam poczciwego Samsunga 65H6400 na coś nowego i ściana robocza daje mi spokojnie możliwość zamontowania 75 cali. TV będzie w 99% wykorzystywany do oglądania telewizji satelitarnej Nc+ z naciskiem na piłkę nożną oraz inne sporty oraz sporadycznie HBO/Netflix. Docelowe przemyślenia i typy: Lepiej zanotować skok na 75 cali i zakupić QLED QE75Q60 od Samsunga? Czy jakość obrazu OLED'a LG C8 jest na tyle przeważająca względem tego Samsunga, ze lepiej pozostać przy 65 calach i wziąć LG OLED 65C8 i cieszyć się dużo lepszym obrazem? (75 cali oled ze względów finansowych odpada). 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 60m22. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 5m3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-34. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - NA WPROST, kąty nie są aż tak ważne5. Telewizor ma stać czy ma wisieć - wisieć6. Jak słońce świeci w pokoju - na telewizor7. Jaki masz obecnie telewizor - Samsung 65H64008. Co chcemy aby telewizor posiadał - 4k9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: Dekoder 4k od Nc+10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora - soundbar11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor 5h 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą -----13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej - piłka nożna/sporty14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora - TAK15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? -NIE16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień - WIECZORAMI17. Preferencje co do wielkości - minimum 65 a najlepiej 7518. Co Cię denerwuje w telewizorach - wolna praca, slabe odzwierciedlenie kolorów, brak ostrości, słaba czerń19. Preferencje co do marki - BRAK 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne - nie korzystam z 3d21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup - 8000 zł
×
×
 • Create New...