Jump to content

Omyled

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Omyled

 • Rank
  VHS
 1. Cześć wszystkim poraz kolejny. Drogą kupna stałem się posiadaczem oleda C9 55 cali. Wszystko super, cud, miód itd, ale mam obawy odnośnie nierównomierności matrycy. Jest i tak o niebo lepiej niż w poprzednim niby nowym c8, którego zwróciłem, ale w tym egzemplarzu również da się tą równomierność gdzieniegdzie zauważyć. Pytanie do Was: czy taka matryca to norma, nie ma co przesadzać i szukać lepszej?
 2. Piszę ponieważ dzięki Wam problem udało się rozwiązać Na wstępie chciałbym Wam wszystkim podziękować, a w szczególności @Waldo94, który zwrócił mi uwagę aby sprawdzić tabliczkę znamionową. Tak jak napisał, panel nie dość, że był używany to był naprawiany w serwisie w Turcji, co potwierdził mi serwis LG drogą mailową. Obecnie panel jest już u sprzedawcy, a ja czekam na zwrot pieniędzy. Wiem, że jest prawo do zwrotu towaru zakupionego na odległość, ale ta dodatkowa podkładka na pewno nie zaszkodziło.
 3. Oczywiście masz rację, ale szczerze to już od X lat kupuję sprzęt tego typu wysyłkowo (poprzedni TV, monitory i reszta szmelcu). Z taką sytuacją spotkałem się pierwszy raz. Tak czy inaczej, jak uda się puścić zwrot to chyba kupię stacjonarnie. Jeśli chodzi o kartę to jest wystawiona przez sklep, ale skoro TV jest sprzedawany jako nowy to nie powinien być na gwarancji LG?
 4. W takim razie imo powinno być to opisane, a nie rzucone "leżak magazynowy". No nic tv spakowany, miejmy nadzieję że wróci w jednym kawałku. Swoją drogą to na kartonie zastępczym jest taśma LG service... Szkoda, że człowiek nie popatrzył na to wcześniej z chłodną głową.
 5. Pierwsze pytanie czy nowy panel nie miał już takich problemów, a drugie, tak jak ktoś napisał wyżej nie wiem czy LG podejmie się wymiany ponieważ panel jest najprawdopodobniej że zwrotu.
 6. Wszystko fajnie tylko do sprzedawcy mam jakieś 600 km 😕 Chodziło mi jeszcze o to czy mogę towar zwrócić z tytułu niezgodności z opisem ponieważ był sprzedany jako nowy, a teraz okazało się, że jest że zwrotu, a 2, że jest po serwisie.
 7. Panowie jestem załamany. TV był sprzedawany jako nowy. Czy w razie czego jestem w stanie udowodnić, że był naprawiany (biała tabliczka znamionowa)?
 8. Według allegro tak oraz sam sprzedawca dodaje druk odstąpienia od umowy. Bardziej martwi mnie aspekt bezpieczeństwa panelu.
 9. Fantastycznie, czyli najlepiej byłoby by go oddać, macie jakiś pomysł jak go w miarę bezpiecznie zapakować? @Waldo94 Nie ma mnie obecnie w domu, jutro mogę podesłać zdjęcie tabliczki.
 10. LINK Teraz będę pluł sobie w brodę bo chciałem zaoszczędzić parę groszy.
 11. Mógłbyś jeszcze wrzucić zdjęcie z 5%? Pytam bo to co mi się trafiło woła o pomstę do nieba...
 12. Rozumiem, powiedzmy, że na żywo wygląda to trochę mniej tragicznie, ale jest zauważalne i uciążliwe przy oglądaniu "ciemniejszych" treści. Spodziewałem się, że mogą wystąpić różnice, ale takie, że widać je podczas normalnego użytkowania? Czy takie coś podlega w razie czego po reklamację/wadę fabryczną? Pytam ponieważ panel kupiłem w "opakowaniu zastępczym", które niestety uległo dość mocnemu uszkodzeniu przy rozpakowywaniu i ewentualna wysyłka będzie małą katorgą.
 13. Cześć kochani Jest to mój pierwszy post na tym forum, ale postanowiło od razu napisać do kompetentnej grupy osób. Otóż stałem się (szczęśliwym?) posiadaczem TV LG OLED C8 55. Pierwszy wrażenie - czerń super, HDR ogólnie efekt WOW. Gry na PS4 również niczego sobie. Byłem bardzo zadowolony do czasu odpalenia Stranger Things, przy scenach z dużą ilością czerni/szarości na ekranie pokazywały się niedoskonałości, nie w materiale tylko jakby na matrycy. Zacząłem sobie coś tam czytać, natrafiłem na zjawisko vertical banding. Włączyłem 5% gray scale test i to zobaczyłem zmroziło mi krew w żyłach. Na początku myślałem, że to wina materiału, ale układ za każdym razem wyglądał tak samo. TV kupiony jak nowy, był opis - leżak magazynowy w opakowaniu zastępczym, ale TV ponoć nie był nigdy używany np. jako wystawowy. Chciałbym najpierw podpytać Was o opinie, bo nie ukrywam, że jestem lekko zszokowany tym co zobaczyłem i nie do końca wiem jak podejść do tematu. Może komuś trafił się podobny panel? Korzystałem z funkcji odświeżania pixeli, ale jak widać na ostatnim zdjęciu, raczej nie pomogło.
×
×
 • Create New...