Jump to content

Chaserabinov

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Chaserabinov


 1. Soundbar 3.1 Philips HTL5160B/12 Poznań


  Mam na sprzedaż używany Soundbar 3.1 Philips HTL5160B/12. Sprzęt zakupiony w styczniu 2016r., od tego czasu używany zgodnie z przeznaczeniem. Stan techniczny bardzo dobry, urządzenie w pełni sprawne, bez zauważalnych śladów zużycia. Sprzedajemy z uwagi na zakup nowszego modelu (obsługującego asystenta Google).

  W komplecie (widoczne na zdjęciu): głośnik, subwoofer, 2 kable zasilające, kabel optyczny, pilot, instrukcja i inne papiery, elementy metalowe do powieszenia na ścianie.

  Charakterystyka na stronie producenta - https://www.philips.pl/c-p/HTL5160B_12/zestaw-glosnikowy-soundbar/dane-techniczne)  2. Sprzedam telewizor plazmowy Samsung PS50C6500TW 800 zł Poznań


  Mam na zbyciu telewizor plazmowy Samsung PS50C6500TW w cenie 800 zł. Telewizor kupiony w 2010 roku, od tego czasu używany zgodnie z przeznaczeniem - nie jakoś szczególnie intensywnie. Stan techniczny bardzo dobry, bez uszkodzeń i widocznych śladów zużycia. Czasami widoczne minimalne ślady wypaleń - w dolnej części ekranu w miejscu, gdzie zazwyczaj wyświetlane są napisy. Nie jest to szczególnie uciążliwe.

  Film przedstawiający działanie telewizora tutaj: https://photos.app.goo.gl/YVGQJYNcDySJDHs38

  W komplecie telewizor, kabel zasilający, instrukcja, zestaw innych kabli, pilot, oryginalny karton (niestety bez styropianowych wyprasek).

  W komplecie do telewizora nadto gratis pasek ze światełkami LED i pilotem (przyklejony do tylnej części telewizora, w dolnej części odklejony podczas demontażu ze ściany - spokojnie da się przykleić z powrotem.

  UWAGA! Jedyna forma dostawy to odbiór osobisty w Poznaniu. Telewizor plazmowy po jednokrotnym położeniu poziomo psuje się nieodwracalnie, więc musisz sam zorganizować jego transport w taki sposób, by cały czas był w pionowej pozycji (mogę pomóc wynieść go z mojego mieszkania). Z uwagi na brak styropianowych wyprasek do kartonu nie podejmę ryzyka wysłania go pocztą, czy kurierem.


×
×
 • Create New...